Iki arzum rondo arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım?

simgebas Çevrimdışı

simgebas

Yeni Üye
9 May 2020
2
24
20200509_164043.jpg

Annem arzum çok istediğinden bunlar arasında kaldım. Sizce hangi arzum rondo robotunu seçmeliyim?
Hangisi daha uzun ömürlü?

A Çevrimdışı

atakane123 

Aktif Üye
11 Nis 2020
72
22
Uzun ömürlülük açısından pek fark olacağını sanmıyorum.Aynı marka sonuçta fiyatlarda denk olunca ben biraz klasikçiyim o yönden 1 diyorum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Uzun ömürlülük açısından pek fark olacağını sanmıyorum.Aynı marka sonuçta fiyatlarda denk olunca ben biraz klasikçiyim o yönden 1 diyorum
Doğru tespit.

Dişli sistemleri çok zayıf bu üretimlerde, biraz sıkıya geldimi hemen sıyırıveriyorlar. Sonra bu her şeyi çok güzel göstermeyi seven üreticiler servislere mail atıp ''Tüketici çok zorlamıştır bunları garantiye sokmayın'' diyorlar.

Yine de birisini alacaksanız mutfak işlerini de seven birisi olarak daha iyi harmanlayanın uzun ince olanı olduğunu söyleyebilirim :ok

simgebas Çevrimdışı

simgebas

Yeni Üye
9 May 2020
2
24
Doğru tespit.

Dişli sistemleri çok zayıf bu üretimlerde, biraz sıkıya geldimi hemen sıyırıveriyorlar. Sonra bu her şeyi çok güzel göstermeyi seven üreticiler servislere mail atıp ''Tüketici çok zorlamıştır bunları garantiye sokmayın'' diyorlar.

Yine de birisini alacaksanız mutfak işlerini de seven birisi olarak daha iyi harmanlayanın uzun ince olanı olduğunu söyleyebilirim :ok
i
Peki arzumdan başka ne robotu önerirsiniz? Hepsinin garantisinde var bi sıkıntı diye biliyorum ama

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Doğru tespit.

Hehe bak yine yaramı deştin adem abi.

3 yıl önce epey araştırıp 4 yıl garantisi var diye king marka aldım.

Eşim sadece çırpıcı ve mikser kısmını kullandı.

Sonra bir gün bizim eski üst komşular geldi waffle makinelerini alıp (şimdi ramazan vaktide canınız çekmesin ) neyse çırparken gitti bizim makine dişli sıyırdı heralde.
Neyse annemin 35 yıllık bosch mikseri ile devam ettik.

eşim servise verdi 20 günü geçti gelen giden arayan yok ben aradım adamın numarasını buldum o gene sen adam 65 yaş üstüne takıl evden çıkamıyormuş dükkanı da açamıyormuş elemanı da yokmuş kaldı bizim mikserin parçası.

geçende başka bişi yaparken blender bıçak kısmı gittti aradım söylendim şimdi vakit bulursam pazartesi kargoya vericem sözde komple set olarak sıfırını vereceklermiş.

ama annemin en az 35 yıllık mikserini söktüm temizledim alman nasıl yapmış dedim komple bakır sargı , fan motoru arkada el işliği lehimler vs. harikaydı.Çekmediğime pişmanım içini dişlilerde gram erime bile yok.?

15890386800135505314743743392064.jpg

kaç gündür bekliyor burda eşimde götürelim verelim yemek yapamıyorum diye söylenip duruyor bana?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hehe bak yine yaramı deştin adem abi.

3 yıl önce epey araştırıp 4 yıl garantisi var diye king marka aldım.

Eşim sadece çırpıcı ve mikser kısmını kullandı.

Sonra bir gün bizim eski üst komşular geldi waffle makinelerini alıp (şimdi ramazan vaktide canınız çekmesin ) neyse çırparken gitti bizim makine dişli sıyırdı heralde.
Neyse annemin 35 yıllık bosch mikseri ile devam ettik.

eşim servise verdi 20 günü geçti gelen giden arayan yok ben aradım adamın numarasını buldum o gene sen adam 65 yaş üstüne takıl evden çıkamıyormuş dükkanı da açamıyormuş elemanı da yokmuş kaldı bizim mikserin parçası.

geçende başka bişi yaparken blender bıçak kısmı gittti aradım söylendim şimdi vakit bulursam pazartesi kargoya vericem sözde komple set olarak sıfırını vereceklermiş.

ama annemin en az 35 yıllık mikserini söktüm temizledim alman nasıl yapmış dedim komple bakır sargı , fan motoru arkada el işliği lehimler vs. harikaydı.Çekmediğime pişmanım içini dişlilerde gram erime bile yok.?

15890386800135505314743743392064.jpg

kaç gündür bekliyor burda eşimde götürelim verelim yemek yapamıyorum diye söylenip duruyor bana?

Abim burada bizim eski mağaza var hatırlarsın belki. Oradan bana geliyor bunlar.

Bu adamların kesinlikle yatacak yerleri yok açık söylüyorum.

Elimizin altında bu kadar imkan ve ürün var ve ben ne kullanıyorum biliyormusun?

Bekle fotosunu çekip ekleyeceğim şimdi, mesajı revize ederim eklemek için :kiskis

20200510_000839.jpg
20200510_000829.jpg

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
560
Biz karaca rose gold diye geçen resimdeki ürününü 3 yıldır kullanıyoruz gayet memnunuz. 2 yıl garanti vardı ama daha garantilik bir durumumuz olmadı. Ama alırken fiyatı yüksekti. O zaman 450 tl gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

karaca-rose-gold-cubuk-blender_yorumbudurcom53047df46148da94.jpg

4-5 ay önce anneme ihtiyaç oldu. Bizim set büyük geldiği için beğenmedi bizde arzumun resimde görülen starmax modelini aldık. Çok memnun olduğunu söyledi. 200 tl ye almıştık. 3 yıl garantisi vardı. Ayrıca arzumun kendi sitesine kayıt edilince +1 yıl daha ücretsiz garanti uzatılıyordu. Şuan 4 yıl garantisi var fakat garantiyle şuana kadar işim olmadığı için nasıldır bilmiyorum.

indirf67554f73ca32697.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri