İftarcılar

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
An itibariyle Susuzluk ve açlık sorunum yok henüz çok şükür.

Güne oldukça yoğun başladım, İşlerim ancak sakinledi diyebilirim ve dikkat ettim ki enerji kaybım var biraz.

İlk gün diye belki eve erken geçebilirim, Sizde durum nasıl arkadaşlar?

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
bugün benimde biraz yoğun geçti köpeklerle ilgilenmem gereken durumlar vardı bayadır uğraşıyorum yeni yeni oturdum diyebilirim. açlık yok susuzluk sabah vardı ilk uyandığım da ama şuan iyiym. sadece bir halsizlik hali var üzerimde. bu arada başlığı iftiracılar olarak okudum içine girince doğrusunu gördüm :deli1:haha1

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
bugün benimde biraz yoğun geçti köpeklerle ilgilenmem gereken durumlar vardı bayadır uğraşıyorum yeni yeni oturdum diyebilirim. açlık yok susuzluk sabah vardı ilk uyandığım da ama şuan iyiym. sadece bir halsizlik hali var üzerimde. bu arada başlığı iftiracılar olarak okudum içine girince doğrusunu gördüm :deli1:haha1

Orucun etkileri diyelim, Ben de nasıl başlık açtığımı pek biliyorum sayılmaz zaten :kop

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
yemek yemek gerçekten çok güzel birşeymiş :uzgun

Ben yemeden çok rahatım zira yediğimde elim ağzım durmuyor bu sefer göbek yapıyoruz ve sürekli çöp tenekesi gibi kullandığım midem ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Keşke bütün sene Ramazan olsa :kiskis

Ama o çay yok mu o çay :kas

:kop

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ben yemeden çok rahatım zira yediğimde elim ağzım durmuyor bu sefer göbek yapıyoruz ve sürekli çöp tenekesi gibi kullandığım midem ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Keşke bütün sene Ramazan olsa :kiskis

Ama o çay yok mu o çay :kas

:kop

ben normalde çok yemek yerim. şuan da gözümden çeşit çeşit yemekler geçiyor. :cay peşine de bu tabi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,739
Sabah 8.30 güneşin altindayim
2defa kafayi yikamak zorunda kaldim.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Zonglarcasina başlayan baş ağrısı dışında açlık susuzluk çekmedim.
Şu anda iftar sofrasindayim :sirit, hayırlı iftarlar arkadaşlar. Allah kabul etsin.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Sota Sota yap bir tombala programi kardeşim reytingi gör :kiskis sen yapasin bunu :ok
Şaka bir yana online sohbet ve tombala iyi olurdu ramazanda

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
yarabbi şükür ilk iftarımızı da açtık. herşeyi yiyesim var ama miğde almıyor :slap şimdi :cay zamanı

Geri
Üst Alt