İç Ünite Temizlik

H Çevrimiçi

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
merhaba ark İzmir merkezde oturuyorum bir tane 9000 lik ve 24 000 lik midea mission kılma var klima temizliği için resimdeki temizlik malzemesini aldım birde ilaç pompası aldığım kişi kilimanin sadece iç ünite temizliğinde suyla seyrestir kullanın dedi dis ünite de ilacı kullanma dedi ılık pompa ve ılık suyla temizleyin dedi bu ilacı dış ünite de kullanarak zararı olur mu

IMG_20180728_160903_1.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,173
Dıs unıte ıhtıyac hocam hasan hocam ben kullanırım dersenız zararıda yok.
ıc unıte klımanın kırlenme duruman gore 1/1 kadar oranlayıp kullanabılırsınız.

H Çevrimiçi

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
klimalar geçen yıl ağustos ta alındı koku filan gelmiyor buda dış ünite temizledikten sonra

IMG_20180728_200028.jpg

H Çevrimiçi

hasan35 

Aktif Üye
28 Ağu 2017
157
tabiki yaptırmayı düşünüyorum bu arada sota hocam siz mideya midea smart ve air kumanda için mail atacsktiniz atabildinizmi customer.rac@.com ben buraya sorunla ilgili İngilizce bir mail attım ama dönen olmadı

A Çevrimdışı

agenc

Yeni Üye
12 Eki 2018
4
Cvp: İç Ünite Temizlik

Eyvallah Saol

Temızlık Solusyonu Guzelce Heryerıne Sıkman Yeterlıydı Suyu Gordugu Zaman Tertemız Olurdu

ama Dıkkat Edılmesı Gereken Bır Durum Var

Fını Elınızde Sabıt Tutmadan Kesılınkle Su Tutmayın

Suyun Debısıyle Fan Kontrolsuz Sekılde Donecegı ıcın

Fan motoru Elektrık Uretmeye Baslayacak Motorun Kendısı ve Anakartı Yakma Gıbı Durumlar Karsılasabılırsınız.

O Yuzden Elınızde Kademe Kademe Cevırıp Suyu Tutun

Merhaba Sota Bey,

İç üniteyi temizlerken kullandığınız "Temizlik Solusyonun" içeriği nedir? Yada bu konuda tavsiyeniz var mı?

Değerli paylaşımınız için teşekkür ederim.

Saygılar

Ali

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba Sota Bey,

İç üniteyi temizlerken kullandığınız "Temizlik Solusyonun" içeriği nedir? Yada bu konuda tavsiyeniz var mı?

Değerli paylaşımınız için teşekkür ederim.

Saygılar

Ali

Alkali maddeler, Sülikatlar, Yüzey aktif madde içeren ürünlerdir bunlar.

Ev tipi olanlarda anyonikaktif madde bulunur daha seyreltilmiş ve parfüm katılmış halidir yukarıdaki kimyasallara göre. :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri