Hoover Marka Nasıldır? Inverter Motor ve 9kg üzeri tavsiye

Hangisi?

• Altus

• Samsung

• Hoover

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Hangi markayı kullanıyorsunuz?

A Ado, en son altus da karar kıldım fakat bugün bir video gördüm pompa sesi çok fazla gibi geldi, biraz canım sıkıldı buna. Sizin önerdiğiniz bir başka modeller var mı?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sessizliği nasıl, makine hol de kullanılacak bu yüzden sessiz olması önceliğim :)
Arçelik 8123h gerçi bizim ki 6 senelik oldu yenileri nasıl bilmiyorum. Ürün arama işinize Bosch WAT24480TR ekleyin derim güzel makinedir

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
ben türkiyede üretilmiş buzdolabını almıştım.bozulmadık bir yeri kalmadı en sonunda hurdacıya verdim
.türkiyede üretilmiş boscha tövbe ettim.

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
Su tahliyesi ve sıkma esnasında ses var ama rahatsız edici değil, banyo kapısı kapalı ise dikkat çekmiyor ama holde olacaksa makine sıkma sesini hissettirir...
teşekkürler cevap için ☺
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Pompa sesi fazla olmayan makine sayısı o kadar az ki maalesef, Ayrıca bazı art niyetli videolar veya paylaşımlar kafanızı karıştırmasın lütfen, mikrofonun algı kapasitesi ile kulağın algı kapasitesi farklıdır, Ben size gerçek dünyada o kadar yüksek olmayan sesi sanki kıyamet kopuyormuş gibi videoda aktarabilirim çok rahat bir şekilde.

MIŞ ifadeleri yerine lütfen mümkün olduğunca kendi gözlemlerinize inanın ve güvenin :ok
Art niyetli bir video olduğunu düşünmüyorum bir kurulum videosu. Dediğiniz doğru mikrofon bazı sesleri daha fazla alabiliyor, fakat pompa su tahliye ederken sessiz gibi ama su bitince çıkardığı sese takıldım. Yarın evkura gidip izin verirlerse pompa sesine bakacağım.

Video:

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

segu71

Yeni Üye
30 Mar 2020
1
52
Pompa sesi fazla olmayan makine sayısı o kadar az ki maalesef, Ayrıca bazı art niyetli videolar veya paylaşımlar kafanızı karıştırmasın lütfen, mikrofonun algı kapasitesi ile kulağın algı kapasitesi farklıdır, Ben size gerçek dünyada o kadar yüksek olmayan sesi sanki kıyamet kopuyormuş gibi videoda aktarabilirim çok rahat bir şekilde.

MIŞ ifadeleri yerine lütfen mümkün olduğunca kendi gözlemlerinize inanın ve güvenin :ok
selam adem bey arcelik oneryrsnz ( camsr makn.) model onerisi verirseniz bi zahmet ( tek kisilik battaniye yikanabilecek ) acil cevap lutfen !

A Adem Helvacı,

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt