Honor Play 11 Nisan da A101 de KUtu açılımı ve inceleme

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
amerika nın yaptırımı hakkında ne düşünüyorsunuz

Bence saçma ve anlamsız ama şimdilik 3 ay ertelenmiş durumda.
Mevcut üretilmiş ve kullanılan cihazlar etkilenmiyor yaptırımdan.
Üretilmemiş, gelecek olan yeni modellere olan oldu.

Sanırım Huawei kendi işletim sistemini geliştirme çalışmalarını hızlandırdı diye hatırlıyorum ama.
Akıllı telefonda yer alan en çok kullanılan uygulamalar üzerinden kendi güçlü alternatifini kurabilirse, o zaman pazara oynama şansı olur diye düşünüyorum.
Ama türlü türlü tüketici profilleri de mevcut. Kimisi kamera için telefon bakıyor, kimisi oyun için telefon bakıyor, kimisi de ihtiyacımı görsün yeter diyor.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Androidi hiç sevemedim ama mecburen kullanıyoruz tekel oldu adamlar. Kısa bir süre windows phone kullanma şansım olmuştu ve çok beğenmiştim. Eksiği mağazasında fazla uygulama yok. Arkadaşlarımın ios cihazlarınıda kullandım ora ayrı bi dünya. Oranında eksiği cihazlar aşırı pahalı. Maalesef mahkumuz androide

F Çevrimdışı

firildak66

Aktif Üye
14 Eki 2018
196
38
Androidi hiç sevemedim ama mecburen kullanıyoruz tekel oldu adamlar. Kısa bir süre windows phone kullanma şansım olmuştu ve çok beğenmiştim. Eksiği mağazasında fazla uygulama yok. Arkadaşlarımın ios cihazlarınıda kullandım ora ayrı bi dünya. Oranında eksiği cihazlar aşırı pahalı. Maalesef mahkumuz androide
yeni işletim sitemi bu sonbahar dağıtılmaya başlanacakmış

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri