Honda CR-V ve Honda Civic Root işlemi

Umut Barış

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
6,365
113
Hocam videodaki müzik sesinin kaldırın isterseniz, YouTube telif nedeniyle videoyu kaldırabilir veya kanal kapatılabilir. :ok

teraspy

The Emmi
TFC Team
26 Kas 2018
3,978
113
60
Bunu yapmaktaki amaç nedir sevgili firildak66 @firildak66 ,
Ben tam olarak anlayamadım ,başlangıçtaki menüye nasıl giriliyor ,cihaz androidmi ,eğer cevap "evet" ise,bu kadar kolaymı rootlamak ,merak ettiğim için sordum,yani o menüye herkes rahatlıkla ulaşabilirmi :alala

Umut Barış

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kas 2017
6,365
113
Ben tam olarak anlayamadım ,başlangıçtaki menüye nasıl giriliyor ,cihaz androidmi ,eğer cevap "evet" ise,bu kadar kolaymı rootlamak ,merak ettiğim için sordum,yani o menüye herkes rahatlıkla ulaşabilirmi :alala
Sanırım APK yükleme ile root yetkisi elde ediliyor.

firildak66

Bronz Üye
14 Eki 2018
190
43
34
Kolay değil önce yönetici olmanız lazım onun içinde şifreyi bilmek ben video uzamasın diye kısa geçtim root atmak için program var root attıktan sonra da yüklenmesi gereken şeyler var
Mesajınız Birleştirildi:

Videoda, telefon numarası paylaşmak da iyi cesaret... :saskin
Neden? Arayanlara bilgi veriyorum

Domestos 

Silver Üye
3 Tem 2018
895
93
46
Kolay değil önce yönetici olmanız lazım onun içinde şifreyi bilmek ben video uzamasın diye kısa geçtim root atmak için program var root attıktan sonra da yüklenmesi gereken şeyler var
Mesajınız Birleştirildi:

Neden? Arayanlara bilgi veriyorum
Telefon numarası senin ve memnunsan ne güzel... Ben hem video çekip hem telefonlara cevap veremem şahsen.

teraspy

The Emmi
TFC Team
26 Kas 2018
3,978
113
60
Tahmin etmiştim ,daha da öteye gideyim ,biliyordum da buradan yazayım ve bilinsin istedim,çünkü root olmak kolay değil,yani hemen olunmuyor :)

Telefon numarası senin ve memnunsan ne güzel... Ben hem video çekip hem telefonlara cevap veremem şahsen.
Ben vermem şahsen, forumda özel mesajımı bile kapattım sevgili Domestos :)

Üst Alt