Honda CR-V ve Honda Civic Root işlemi | Tavsiye FORUMU

Honda CR-V ve Honda Civic Root işlemi

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
10,687
Hocam videodaki müzik sesinin kaldırın isterseniz, YouTube telif nedeniyle videoyu kaldırabilir veya kanal kapatılabilir. :ok

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
7,910
60
Bunu yapmaktaki amaç nedir sevgili firildak66 @firildak66 ,
Ben tam olarak anlayamadım ,başlangıçtaki menüye nasıl giriliyor ,cihaz androidmi ,eğer cevap "evet" ise,bu kadar kolaymı rootlamak ,merak ettiğim için sordum,yani o menüye herkes rahatlıkla ulaşabilirmi :alala

Umut Barış 

Sadece Forum
Süper Moderatör
23 Kasım 2017
10,687
Ben tam olarak anlayamadım ,başlangıçtaki menüye nasıl giriliyor ,cihaz androidmi ,eğer cevap "evet" ise,bu kadar kolaymı rootlamak ,merak ettiğim için sordum,yani o menüye herkes rahatlıkla ulaşabilirmi :alala
Sanırım APK yükleme ile root yetkisi elde ediliyor.

firildak66

Yasaklı Üye
14 Ekim 2018
197
34
Kolay değil önce yönetici olmanız lazım onun içinde şifreyi bilmek ben video uzamasın diye kısa geçtim root atmak için program var root attıktan sonra da yüklenmesi gereken şeyler var
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Videoda, telefon numarası paylaşmak da iyi cesaret... :saskin
Neden? Arayanlara bilgi veriyorum

Domestos 

JaDeD
Süper Üye
3 Temmuz 2018
2,171
46
Kolay değil önce yönetici olmanız lazım onun içinde şifreyi bilmek ben video uzamasın diye kısa geçtim root atmak için program var root attıktan sonra da yüklenmesi gereken şeyler var
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Neden? Arayanlara bilgi veriyorum
Telefon numarası senin ve memnunsan ne güzel... Ben hem video çekip hem telefonlara cevap veremem şahsen.

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
7,910
60
Tahmin etmiştim ,daha da öteye gideyim ,biliyordum da buradan yazayım ve bilinsin istedim,çünkü root olmak kolay değil,yani hemen olunmuyor :)

Telefon numarası senin ve memnunsan ne güzel... Ben hem video çekip hem telefonlara cevap veremem şahsen.
Ben vermem şahsen, forumda özel mesajımı bile kapattım sevgili Domestos :)