🎮Homatics Gamepad Mayıs'ta Satışa başlıyor 🎮

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dün başka bir konu başlığında erişilebilirlikte button maper kapatın açılır deniyordu kapattım BBRaching de çalıştı ama asphaltta hala a tuşu çalışmıyor. çok garip. Homatics de bu sorunları yaşayacağım hiç aklıma gelmemişti.
Asphalt 9 gamepad çalışmıyor 8 de çalışıyor .
Bazı oyunlarda mause desteği gerekiyor

Q Çevrimdışı

quantum

Yeni Üye
23 May 2024
6
51
Merhaba, Homatics tvbox 4k plus alfim memnunum, 10 yaşındaki oğlum için arada oynasın diye gamepad alacagim, kendi orijinal gamepad biraz pahalı, yukarıda arkadaş tek tuş harici sorun çıkmadı diyor, önerebileceğiniz f/p tvbox uyumlu gamepad var mı?
Bu tvboxlarda 2 gamepad ile iki kişilik oyunlar iynanabiliyor mu?
Cevaplar için şimdiden tesekkurler

Q Çevrimdışı

quantum

Yeni Üye
23 May 2024
6
51
Tam da videoya bakıyordum, esaş i duyunca dedim aynısını bulmuşum, epeydir sepette ürün karar veremedim, orijinali 1300 e geliyor indirimle ama arada fark var, bir de tvbox la 2 kişilik oynaniyorsa 2 tane almak fiyatı arttıracak, bunu öğrenmeye çalışıyorum, bu foruma denk geldim iyi oldu:)

PCTeknikElektronik Çevrimdışı

PCTeknikElektronik 

Aktif Üye
Top Poster Of Month
30 Ocak 2024
114
Tam da videoya bakıyordum, esaş i duyunca dedim aynısını bulmuşum, epeydir sepette ürün karar veremedim, orijinali 1300 e geliyor indirimle ama arada fark var, bir de tvbox la 2 kişilik oynaniyorsa 2 tane almak fiyatı arttıracak, bunu öğrenmeye çalışıyorum, bu foruma denk geldim iyi oldu:)
İki kişilik oyunları oynarsınız oyunlar destekliyorsa.

Q Çevrimdışı

quantum

Yeni Üye
23 May 2024
6
51
Size rastladığım uyi ildu hem homatics hem diğerini kullanan biri olarak tavsiyeniz önemliydi, hb dan o gamepad i qlacagim teşekkürler

Q Çevrimdışı

quantum

Yeni Üye
23 May 2024
6
51
Beni takip ediyorsun galiba tamda bunu al geç diyecektim :kiskis
Yeni Homatics Gamepad satın aldım meraktan fazla sevmedim müsait zamanda incelerim onu.
Yues PS4 Gamepad al geç düşünme.

Bu kolu aldım, güzel uyum sağladı, teşekkürler, sarj için ne kullanmalıyım, tv ya da pc usb si mi, yoksa benim samsung Un eski sarj adaptorleri mi daha uygun olur, Hızlı sarj adaptorleri uygun olmaz sanirim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,548
64
Geri
Üst Alt