Homatics DVB-S2 Type C Tuner Satışına Başladı

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
61
Analog yayın izleyemezsiniz bununla. Sadece DVB-S/S2 (Avrupa'nın dijital uydu sistemi yani).

Avrupa'da DVB-T/T2 üzerinden şifreli yayın mı var? Ayrıca gerçek Sony çipi mi yoksa çakma mı?
Gerçek Sony chip SEI Robotics çakma chip kullanmaz DVB-S2 Tuner faklı.
Bu DVB-T-T2 C bizde kullanılmıyor biz geçemedik daha o sisteme Avrupa için satılıyor sorulduğu için DVB-C desteği de var dedim Avrupa da kullanıyorlar.

EFI Shell Çevrimiçi

EFI Shell 

Yeni Üye
7 Eyl 2018
34
33
Gerçek Sony chip SEI Robotics çakma chip kullanmaz DVB-S2 Tuner faklı.
Bu DVB-T-T2 C bizde kullanılmıyor biz geçemedik daha o sisteme Avrupa için satılıyor sorulduğu için DVB-C desteği de var dedim Avrupa da kullanıyorlar.
T2 ile C kullanılıyor. T2 her yerde yok + test amaçlı birkaç yıldır bazı yerlerde (İstanbul, Ankara) var. Bulgarlar frekansları fotolarıyla paylaşmış internette. Sofya'dan Habertürk HD vs. düzgün çekiyormuş DVB-T2 ile. DVB-C ise sadece devletin sunduğu bir hizmet. Türksat Kablo TV yani.

30 Ocak 2024
61
T2 ile C kullanılıyor. T2 her yerde yok + test amaçlı birkaç yıldır bazı yerlerde (İstanbul, Ankara) var. Bulgarlar frekansları fotolarıyla paylaşmış internette. Sofya'dan Habertürk HD vs. düzgün çekiyormuş DVB-T2 ile. DVB-C ise sadece devletin sunduğu bir hizmet. Türksat Kablo TV yani.
Tamam bunları biliyorum bizde S2 meşhur birde Turksat kablo TV'miz mevcut .
Şimdi Homatics DVB-S2 DVB-T-T2 C tuner'ler normal uydu alıcısı gibi kablo TV kutusu gibi çok detaylı özellikli değil kimsenin beklentisi yüksek olmasın işini yapar günü kurtarır hepsi o küçük stick 4k destekli tuner bunlar.
Uydu ayrı Box ayrı olmasın tek yerde olsun diyenler alıyor.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,354
64
Dvb-c tuner yok sitelerinde, verilen link karasal yayın tuneri,kablo tv tuneri değil, zaten kablo tv tuneri çalışmaz çünkü cihazda kart veya modül girişi olmalı :ok

teraspy-190.png

DVB-C destekliyor Emmi bildiğim için söylüyorum.
Yabancılar kablo TV kullanıyor t-t2 diye yazmışlar DVB-C desteklediği doğrulandı.
Emmi sana DVB-T-T2 içindeki chip görseli atayım burdan destekliyormu desteklemiyor bütün bilgiler çıkıyor.
Hımm, anladım :) Gerçi ben "desteği yok" dememiştim DVB-C satışı yok demiştim,ama böylece T/T2 nin ayrıca C/C2 demek olduğunu da öğrenmiş oldum :ok

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,354
64
Emmi paylaştım arkadaş sorunca aslında gözünden kaçmış demek.
Bu T/T2 tuner , C değil olsaydı DVB-T/T2/C yazarlardı yani koskoca firma C ibaresin nasıl unutur anlamıyorum :) ,bari yaz da düzeltsinler hatalarını dediğim gibi yazsınlar biz eski kafalılar karıştırıyoruz bu nedenle.Veya "yazılımla yakında C/C2 desteği gelecek , kanallar eklenecek" gibi , ne bileyim işte :)

30 Ocak 2024
61
Bu T/T2 tuner , C değil olsaydı DVB-T/T2/C yazarlardı yani koskoca firma C ibaresin nasıl unutur anlamıyorum :) ,bari yaz da düzeltsinler hatalarını dediğim gibi yazsınlar biz eski kafalılar karıştırıyoruz bu nedenle.Veya "yazılımla yakında C/C2 desteği gelecek , kanallar eklenecek" gibi , ne bileyim işte :)
Emmi yazmayı unutmuşlar desem C deskliyor bende senin gibi C yok dedim de sonra Yabancılar C destekliyor biz kulanıyoruz sorun yok dediler görsel vs attılar firma T/T2 yazmış C de destekliyor.

Geri
Üst Alt