Homatics Box R Lite 4K 2/16 İncelemesi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hdmı cec kapatmadan önce seg tv yi açınca tv nin kumandasından hdmı 1 seçince homatic cihazın adı yazıyor ve cihaz hemen açılıyordu.Şimdi hdmı 1 seçince cihaz ismi gözükmüyor.Hdmı 1 yazıyor.Homaticsi açmak için epey uğraşıyorum.Bunu nasıl düzeltebilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.
HDMI Cec kapalı olunca cihaz ismi yazmaz hangi girişe takılı ise onu seçin

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Merhaba arkadaşlar homatics Box R Lite 4K 2/8 kullanıyorum.Yeni bir güncelleme varmı? Bende 805 MB dosya gözüküyor ama bir türlü servere bağlanıp inmiyor,yüklenmiyor?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba arkadaşlar homatics Box R Lite 4K 2/8 kullanıyorum.Yeni bir güncelleme varmı? Bende 805 MB dosya gözüküyor ama bir türlü servere bağlanıp inmiyor,yüklenmiyor?
Sürüm no ne oldu ekran görüntüsü yüklermisin hocam

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Sürüm no ne oldu ekran görüntüsü yüklermisin hocam
Cihazın yer olmadığı için yüklemiyormuş.Yer açınca dosyayı indirdi.Yükledi ve yeniden başladı.
android1.jpg
android2.jpg

Phlips tv de sorun yok ama Mutfakta kullandığım seg tv de cihazı uyandırmak ve ekrana görüntünün gelmesi epey zaman alıyor.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Yıllardır 2/8 gb cihazlar kullanıyorum.Bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.Fire tv stick 4k max 2/8 gb ve homatics Box R Lite 4K 2/8 gb kullanıyorum.2sinde de hemen hemen aynı proğrmlar kurulu max çok hızlı ve hafıza problemi yaşamıyorum.Homatics Box R Lite 4K 2/8 gb ilk başlarda hızlı idi ve hafıza problemi yoktu.İlave 1 proğram kurarken hafıza dolu uyarısı verdi.Boşalttım yükledi.Geçen güncelleme geldi onu yüklemedi.1-2 proğram sildim yer açılınca yükledi.Ama homatics yavaşladı.Fire tv 4k maxta böyl bir şey yok.Fire tv 4 k da Aynı flaşha sahip 2 cihaz arasında neden böyle fark var?Homatics Box R Lite 4K 2/8 gb cihazın flaşhı neden bu kadar çabuk doluyor.Elimde 32 gb hafıza kartı ve usb bellekler var.Dahili depolamaya eklersem sorun çözülürmü?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yıllardır 2/8 gb cihazlar kullanıyorum.Bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.Fire tv stick 4k max 2/8 gb ve homatics Box R Lite 4K 2/8 gb kullanıyorum.2sinde de hemen hemen aynı proğrmlar kurulu max çok hızlı ve hafıza problemi yaşamıyorum.Homatics Box R Lite 4K 2/8 gb ilk başlarda hızlı idi ve hafıza problemi yoktu.İlave 1 proğram kurarken hafıza dolu uyarısı verdi.Boşalttım yükledi.Geçen güncelleme geldi onu yüklemedi.1-2 proğram sildim yer açılınca yükledi.Ama homatics yavaşladı.Fire tv 4k maxta böyl bir şey yok.Fire tv 4 k da Aynı flaşha sahip 2 cihaz arasında neden böyle fark var?Homatics Box R Lite 4K 2/8 gb cihazın flaşhı neden bu kadar çabuk doluyor.Elimde 32 gb hafıza kartı ve usb bellekler var.Dahili depolamaya eklersem sorun çözülürmü?
2/8 cihaz fazla uygulama kaldırmaz Fire TV'de Google servisleri yok.
Az uygulama yükle Telegramı kaldır ara ara ön bellek temizle.

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Merhaba homatics r lite 4k 2/8 gb android cihazda bir süredir cihazı açınca bazen ses gidiyor.Cihazı yeniden başlatınca geliyor.Yazılımsalmı yoksa cihazla ilgili donanımsal bir sorunmu var?
HomaticS telegram grubu vardı nasıl ulaşırım?Yabancı bir grup ve yetkilisi vardı ona Mesaj atsam düzelirmi?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,286
Merhaba homatics r lite 4k 2/8 gb android cihazda bir süredir cihazı açınca bazen ses gidiyor.Cihazı yeniden başlatınca geliyor.Yazılımsalmı yoksa cihazla ilgili donanımsal bir sorunmu var?
HomaticS telegram grubu vardı nasıl ulaşırım?Yabancı bir grup ve yetkilisi vardı ona Mesaj atsam düzelirmi?
Homatics resmi Telegram grubu

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Homatics resmi Telegram grubu

Sağolun internetten telegram grubunun linkini buldum.Telegramdan cihazın yurtdışı sorumlusununa @ellaga oulaştım.Ses sorununu sebebini bilmediğini,cihazı sıfırlamamın çözüm olabileceğini söyledi.Sıfırladım.@ellagao hangi firmware kullandığımı sordu.Yarin yeni bir firmware yükleyecekler.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,683
65
Sağolun internetten telegram grubunun linkini buldum.Telegramdan cihazın yurtdışı sorumlusunu ve yurtiçi temsilcisine ulaştım.Cihazda donanımsal bir sorun olmadığını, yüklediğim apk lardan birinin sebep olabileceğini, sıfırlamamın çözüm olabileceğini söylediler.Sıfırladım.Yurtdışı sorumlusu ise hangi firmware kullandığımı sordu.Yarin yeni bir firmware yükleyecekler.
Haydaaaa , kimmiş yurt içi temsilcisi acaba :alala Yani kim ise, pek bilgisi yok demek ki diyeceğim ama ayıp olacak o kişiye karşı :)

Geri
Üst Alt