Homatics Box R Lite 4K 2/16 İncelemesi

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Ne yükledin hocam cihaza
Hocam bütün kullandığım cihazlarda atv veya wolf launcher kullanıyorum buna da wolf launcher yükledim ana ekran olsun istedim sonra böyle oldu.

Fişten çekip biraz bekleyince reset tuşu işe yaradı recover moduna geldi sıfırladım cihaz açıldı.
recory-modu.jpg

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Cihaza önce Split APKs Installer SAI_v4.5_apkpure.com.apk kurdum.Daha sonra Telegram-X-0.25.6.1617-armeabi-v7a Split APKs Installer ile kurdum.Telefonuma kod geldi,girdim.Telegram yüklendi.Çalışıyor.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
19,102
Cihaza önce Split APKs Installer SAI_v4.5_apkpure.com.apk kurdum.Daha sonra Telegram-X-0.25.6.1617-armeabi-v7a Split APKs Installer ile kurdum.Telefonuma kod geldi,girdim.Telegram yüklendi.Çalışıyor.
Elinize sağlık.
Çözümle ilgili yaptığınız işlemleri ayrı bir konuda açarak paylaşırsanız memnun olurum. :clap2

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Homatics cihazımı phlips tv de kısa süre kullandım.Sorun yoktu.Mutfaktaki seg marka 32 inç tv ye takdım.Birkaç haftadır sorunsuz kullanıyordum.Son bir kaç gündür youtube vs uydulamalarsa görüntü normal var, ses yok. Ayarlar kısmında kumanda ile gezince tık tık diye ses geliyor.Cihazı yeniden başlatınca youtube vs uygulamarda ancak ses alabiliyorum.Bunu hemen hemen her gün yaşıyorum.Kurduğum bir uygulamamı sebep oldu?Cihazı sıfırlamadan bunun tv veya cihazdan ayarı ,çözümü varmıdır?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Homatics cihazımı phlips tv de kısa süre kullandım.Sorun yoktu.Mutfaktaki seg marka 32 inç tv ye takdım.Birkaç haftadır sorunsuz kullanıyordum.Son bir kaç gündür youtube vs uydulamalarsa görüntü normal var, ses yok. Ayarlar kısmında kumanda ile gezince tık tık diye ses geliyor.Cihazı yeniden başlatınca youtube vs uygulamarda ancak ses alabiliyorum.Bunu hemen hemen her gün yaşıyorum.Kurduğum bir uygulamamı sebep oldu?Cihazı sıfırlamadan bunun tv veya cihazdan ayarı ,çözümü varmıdır?
Cec özelliği açıksa kapatın öyle deneyin

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hdmı cec pek kullanmadığım bir özellik.Hdmı ceci kapatınca bir kaç gündür kullanıyorum, ses sorunu düzeldi.Hdmı cecin açık oluşu ile youtube vs deki ses sorununun alakası nedir?Açıklarsanız öğrenmiş olurum.
Yazılımsal ufak bir sorun var Cec kapatınca düzeliyor.
Firma sonraki güncelleme ile sorunu çözecek

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Yazılımsal ufak bir sorun var Cec kapatınca düzeliyor.
Firma sonraki güncelleme ile sorunu çözecek
Hdmı cec kapatmadan önce seg tv yi açınca tv nin kumandasından hdmı 1 seçince homatic cihazın adı yazıyor ve cihaz hemen açılıyordu.Şimdi hdmı 1 seçince cihaz ismi gözükmüyor.Hdmı 1 yazıyor.Homaticsi açmak için epey uğraşıyorum.Bunu nasıl düzeltebilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Üst Alt