Homatics Box R Lite 4K 2/16 İncelemesi

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Haydaaaa , kimmiş yurt içi temsilcisi acaba :alala Yani kim ise, pek bilgisi yok demek ki diyeceğim ama ayıp olacak o kişiye karşı :)
Telegram grubunda sorunumu yazınca türk kullanıcı olduğu için onun ismini alıntı yaptılar.Bende yurtiçi sorumlusu/ilgilenen sandım değilmiş?Yurtiçi sorumlusu/yetkilisi olsa iyi olurdu.
Sanırım cihazımda donanımsal sorun yok.Geçen bir arkadaş mibox 4k cihazında da güncelleme sonrası sık sık ses sorunu olduğunu söyledi.Oda çözmeye çalışıyor,cihazı sıfırlayacak,sorunu güncellemeye bağladı.Ama benim tahminin güncelleme değilse cihaza yüklenen apk lar yapmış olabilir.Tekrar yaparsa video çekip E ellagao ya göndereceğim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Telegram grubunda sorunumu yazınca türk kullanıcı olduğu için onun ismini alıntı yaptılar.Bende yurtiçi sorumlusu/ilgilenen sandım değilmiş?Yurtiçi sorumlusu/yetkilisi olsa iyi olurdu.
Sanırım cihazımda donanımsal sorun yok.Geçen bir arkadaş mibox 4k cihazında da güncelleme sonrası sık sık ses sorunu olduğunu söyledi.Oda çözmeye çalışıyor,cihazı sıfırlayacak,sorunu güncellemeye bağladı.Ama benim tahminin güncelleme değilse cihaza yüklenen apk lar yapmış olabilir.Tekrar yaparsa video çekip E ellagao ya göndereceğim.
Homatics in yurt içi sorumlusu yok zaten, resmi olarak Türkiye de yoklar.

A Çevrimdışı

atakanurer

Yeni Üye
22 Eyl 2023
10
43
dün gece geç saatlerde son kez MI STICK cihazımı yeniden denedim ve yine NET'e çıkamadım.
sabah kalktım ve bir çılgınlık yapıp 4K modelini gittim aldım.
yaklaşık 30 dakikadır kurcalıyorum , yeni yazılım yükledim.programlarımı güncelledim.
ben şu ana kadar resmen acı çekiyormuşum MI STİCK ile
hız , görüntü kalitesi , tepki süresi v,s çok iyi geldi bana.
evet biraz pahalı ama sanırım verdiğim parayı hakedecek bir ürün.
bakalım zamanla neler olacak , ürünü inceledikçe buraya yazarım

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
dün gece geç saatlerde son kez MI STICK cihazımı yeniden denedim ve yine NET'e çıkamadım.
yaklaşık 30 dakikadır kurcalıyorum , yeni yazılım yükledim.programlarımı güncelledim.
Hayırlı olsun, keşke tekrar Xiaomi almasaydın.

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Hayırlı olsungüle güle kullanın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt