Deneyim ­čöą Homatics Box R 4K Plus ( ├ľzel ─░nceleme ) ­čöą T├╝m Homatics Cihazlarda Foruma ├ľzel %10 ─░ndirim Kodu ­čöąKargo + Vergi Dahil ­čöą

Umut Bar─▒┼č ├çevrimd─▒┼č─▒
23 Kas 2017
20,006
─░lk kurdu─čumda hi├ž be─čenmemi┼čtim, hatta firmayada ilettim benim Tv ├žok daha iyi ses veriyor bundan diye ­čÖé ancak daha sonra subwoofer ├╝zerindeki reset tu┼čunu farkettim ve resetleyip tekrar ba─člant─▒ kurdu─čumda ses ├žok tatmin edici geldi. Tiz seslerini ├žok iyi veriyor, ancak bu ses olay─▒ ki┼čiye g├Âre de─či┼čir. Bana g├╝zel gelen sana gelmeye bilir, sana g├╝zel gelende bana g├╝zel gelmeye bilir ­čÖé
Baz tiz ayar─▒ ayr─▒yeten yoktur muhtemelen?

The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
3,610
Baz tiz ayar─▒ ayr─▒yeten yoktur muhtemelen?
Ayar var bu yeni sat─▒lan AV ├ž─▒k─▒┼č─▒ olmayan rosegold plus ta ses kapama tu┼čuna uzun bas─▒nca ├že┼čitli opsiyonlarda ├žal─▒┼čt─▒rmak i├žin se├ženeler ├ž─▒k─▒yor. Daha bende tam olarak kurcalama f─▒rsat─▒ bulamad─▒m, bunlar─▒n hepsini a├žaca─č─▒m konu ba┼čl─▒─č─▒nda g├Âsterece─čim.

E ├çevrimd─▒┼č─▒

emreozoglu

Yeni ├ťye
5 May 2023
2
34
Arkada┼člar merhaba,

Homatics Box R 4K Plus cihaz─▒mda ├Ânerilen ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝─č├╝ kapat─▒p ekran ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝─č├╝n├╝ 4k 50 fps e getiriyorum ama cihaz─▒ ba┼čtan ba┼člatt─▒─č─▒mda kendi kendine 59.9 fps e getiriyor. Cihaz─▒ 50fps'te kullanmad─▒─č─▒m zaman ma├ž yay─▒nlar─▒nda tak─▒lmalar oluyor. 50'ye getirdi─čimde sorun kalm─▒yor.

Sorun yaz─▒l─▒msal m─▒d─▒r acaba..?

TC Y─▒ld─▒r─▒m ├çevrimd─▒┼č─▒
6 Ara 2019
5,352
Arkada┼člar merhaba,

Homatics Box R 4K Plus cihaz─▒mda ├Ânerilen ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝─č├╝ kapat─▒p ekran ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝─č├╝n├╝ 4k 50 fps e getiriyorum ama cihaz─▒ ba┼čtan ba┼člatt─▒─č─▒mda kendi kendine 59.9 fps e getiriyor. Cihaz─▒ 50fps'te kullanmad─▒─č─▒m zaman ma├ž yay─▒nlar─▒nda tak─▒lmalar oluyor. 50'ye getirdi─čimde sorun kalm─▒yor.

Sorun yaz─▒l─▒msal m─▒d─▒r acaba..?
Ma├ž yay─▒nlar─▒ tak─▒lmas─▒ cihaz ile ilgi de─čil ─░SS yada yay─▒n ald─▒─č─▒n─▒z yer ile ilgili.
├ľnerilen ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝k a├ž─▒ksa kapat─▒n 50 de sabit kal─▒r.

E ├çevrimd─▒┼č─▒

emreozoglu

Yeni ├ťye
5 May 2023
2
34
Ma├ž yay─▒nlar─▒ tak─▒lmas─▒ cihaz ile ilgi de─čil ─░SS yada yay─▒n ald─▒─č─▒n─▒z yer ile ilgili.
├ľnerilen ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝k a├ž─▒ksa kapat─▒n 50 de sabit kal─▒r.
├ľnerilen ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝─č├╝ a├žsam da kapatsam da kendi kendine 59.9 a al─▒yor hocam cihaz─▒ fi┼čten ├žekip yeniden ba┼člatt─▒─č─▒mda. ­čĄŽÔÇŹÔÖé´ŞĆ

6 Ara 2019
5,352
├ľnerilen ├ž├Âz├╝n├╝rl├╝─č├╝ a├žsam da kapatsam da kendi kendine 59.9 a al─▒yor hocam cihaz─▒ fi┼čten ├žekip yeniden ba┼člatt─▒─č─▒mda. ­čĄŽÔÇŹÔÖé´ŞĆ
Fi┼čten ├žekmiyoruz ama kumanda ├╝zerinden kapat─▒yoruz.

Umut Bar─▒┼č ├çevrimd─▒┼č─▒
23 Kas 2017
20,006
Paneliniz 60 Hz destekledi─či i├žin olabilir.
TV'den ald─▒─č─▒ EDID bilgisine g├Âre otomatik ayar yap─▒yordur diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

S ├çevrimd─▒┼č─▒

sadays

Yeni ├ťye
26 Eyl 2020
36
53
Gen├žler merhaba

┼ču cihaz─▒n ayr─▒nt─▒l─▒ desteklerini biriniz yazsa da dh forumda filan ├Ânersek

├ž├╝nk├╝ nvidia shield i├žin arsa tapusu araban─▒n plakas─▒n─▒ filan istiyorlar:sirit

┼čimdi bende nvidia shield pro var millet ├╝r├╝n als─▒n diye de gidip test etmek i├žin almak i├žimden gelmiyor

tvsi olanlar i├žin ok gidin al─▒n diyoruz zaten ama soundbar veya avr ile kullananlar i├žin ayr─▒nt─▒ya ihtiyac─▒m var

1- netflix disney ve amazonda hdr veya dolby vision g├Âr├╝nt├╝ ile birlikte atmos ses al─▒nabiliyor mu? (avr ekran─▒nda ya da sounbdar ekran─▒nda atmos yaz─▒yor mu??

2- mkv filmlerde ses ve g├Âr├╝nt├╝ deste─či nereye kadar ├Ârne─čin hdr10 g├Âr├╝nt├╝ ile birlikte thrue hd atmos pastrough yapabiliyor mu?

3- dune olanda dts-x desteklemiyor dts hd-ma ise dts veriyor betayla filan d├╝zeltecez demi┼člerdi bunda durum nas─▒ld─▒r? ger├ži 4k filmlerde ├žok nadir dts-x oluyor ├žok da sorun de─čil

4- plus olmayan versiyonda sadece ram mi eksik yoksa ba┼čkaca eksiklikler var m─▒ dolby vision vermeme stream medyalarda ya da mkvlerde atmos eksik v.s. gibi

┼čimdiden sa─čolun cevaplar i├žin

S ├çevrimd─▒┼č─▒

sadays

Yeni ├ťye
26 Eyl 2020
36
53
bu arada imkan─▒ olan dune versiyonunu als─▒n y├╝zde 10 indirimi umursamay─▒p tam 4k bluray men├╝ deste─či verece─čim filan demi┼č dune

Unforgotten ├çevrimi├ži

Unforgotten 

Moderat├Âr
3 A─ču 2021
1,329
38
Gen├žler merhaba

┼ču cihaz─▒n ayr─▒nt─▒l─▒ desteklerini biriniz yazsa da dh forumda filan ├Ânersek

├ž├╝nk├╝ nvidia shield i├žin arsa tapusu araban─▒n plakas─▒n─▒ filan istiyorlar:sirit

┼čimdi bende nvidia shield pro var millet ├╝r├╝n als─▒n diye de gidip test etmek i├žin almak i├žimden gelmiyor

tvsi olanlar i├žin ok gidin al─▒n diyoruz zaten ama soundbar veya avr ile kullananlar i├žin ayr─▒nt─▒ya ihtiyac─▒m var

1- netflix disney ve amazonda hdr veya dolby vision g├Âr├╝nt├╝ ile birlikte atmos ses al─▒nabiliyor mu? (avr ekran─▒nda ya da sounbdar ekran─▒nda atmos yaz─▒yor mu??

2- mkv filmlerde ses ve g├Âr├╝nt├╝ deste─či nereye kadar ├Ârne─čin hdr10 g├Âr├╝nt├╝ ile birlikte thrue hd atmos pastrough yapabiliyor mu?

3- dune olanda dts-x desteklemiyor dts hd-ma ise dts veriyor betayla filan d├╝zeltecez demi┼člerdi bunda durum nas─▒ld─▒r? ger├ži 4k filmlerde ├žok nadir dts-x oluyor ├žok da sorun de─čil

4- plus olmayan versiyonda sadece ram mi eksik yoksa ba┼čkaca eksiklikler var m─▒ dolby vision vermeme stream medyalarda ya da mkvlerde atmos eksik v.s. gibi

Ses konusunda sizin kadar bilgili olan var m─▒d─▒r burada emin de─čilim a├ž─▒k├žas─▒. Ben cihaz─▒ kullanmad─▒m fakat Reddit'teki yorumlara g├Âre ses ├ž─▒k─▒┼č deste─či biraz karma┼č─▒k g├Âr├╝n├╝yor.

The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
3,610
Gen├žler merhaba

1-Netflix, Disney ve Prime Video HDR, Dolby Vision ve Atmos destekliyor, soundbar ekran─▒nda Atmos yaz─▒yor.

2 ve 3 ilgi alan─▒m d─▒┼č─▒, san─▒r─▒m hdd ile film izlemeden bahsediyorsunuz, sadece platformlardan film izliyorum.

4- Plus versiyon derken hangi versiyon ? ├ç├╝nk├╝ bu cihaz─▒n bir ├žok versiyonu var. X4 2/16 dan bahsetti─činizi baz alarak cevap verecek olursam, o cihazda Dolby Vision yoktur. HDR ve Atmos deste─či var.

6 Ara 2019
5,352
Ses konusunda sizin kadar bilgili olan var m─▒d─▒r burada emin de─čilim a├ž─▒k├žas─▒. Ben cihaz─▒ kullanmad─▒m fakat Reddit'teki yorumlara g├Âre ses ├ž─▒k─▒┼č deste─či biraz karma┼č─▒k g├Âr├╝n├╝yor.

Ben bilerek cevap vermedim soru cevap i├ž i├že vermi┼č zaten :kiskis

The_SreT ├çevrimd─▒┼č─▒

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
3,610
bu arada imkan─▒ olan dune versiyonunu als─▒n y├╝zde 10 indirimi umursamay─▒p tam 4k bluray men├╝ deste─či verece─čim filan demi┼č dune
Dune istedi─čini verece─čim desin, bu cihaz Sei Robotics firmas─▒n─▒n ├╝retti─či bir cihazd─▒r, Homatics te bu firman─▒n marka y├╝z├╝d├╝r. K─▒sacas─▒ ├Âncelikle Homastics e gelmeyen bir┼čey Dune cihaz─▒na gelemez. Bu y├╝zden ├╝yeleri yanl─▒┼č y├Ânlendirmeyin !!!

6 Ara 2019
5,352
Dune istedi─čini verece─čim desin, bu cihaz Sei Robotics firmas─▒n─▒n ├╝retti─či bir cihazd─▒r, Homatics te bu firman─▒n marka y├╝z├╝d├╝r. K─▒sacas─▒ ├Âncelikle Homastics e gelmeyen bir┼čey Dune cihaz─▒na gelemez. Bu y├╝zden ├╝yeleri yanl─▒┼č y├Ânlendirmeyin !!!
Dune sat─▒┼č─▒ sacece Avrupa ya var ┼čimdilik :kiskis
Dune apk yapm─▒┼č sadece farkl─▒ olay─▒ yok

Geri