­čöą Homatics Box R 4K Plus ( ├ľzel ─░nceleme ) ­čöą T├╝m Homatics Cihazlarda Foruma ├ľzel %10 ─░ndirim Kodu ­čöąKargo + Vergi Dahil ­čöą

The_SreT 

S├╝per ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Kas 2017
Bende cihaz─▒ bu forumda g├Ârerek 19 ocakta sipari┼č vermi┼čtim. Neden kargolanmad─▒ diye bakarken a├ž─▒klaman─▒ g├Ârd├╝m. :) Bilgilendirme i├žin te┼čekk├╝rler.
Eyvallah hocam ├žok te┼čekk├╝r ederim bilgilendirme i├žin.
Merak etmeyin arkada┼člar tatil bitsin sevk edilir kargolar, banada Box R gelecek 2/16 olan bende bekliyorum sizin gibi ­čÖé

sands

Yeni ├ťye
Kat─▒l─▒m
27 Ara 2021
Ya┼č
52
ben 18 ocak ak┼čam sipari┼č verdim 19 unda tc numaram─▒ ald─▒lar kargo takip no verdiler ama pek bir hareket g├Âz├╝km├╝yor

sands

Yeni ├ťye
Kat─▒l─▒m
27 Ara 2021
Ya┼č
52
  • 2023-01-19 19:54:51Processing information input
kargo takipte yazan bukadar

Son d├╝zenleme:

edessa

Aktif ├ťye
Kat─▒l─▒m
16 Haz 2020
Ya┼č
23
The_SreT @The_SreT hocam merak etti─čim ; ├╝r├╝n garanti s├╝resi kadar? Ar─▒zaland─▒ ise yurtd─▒┼č─▒na nas─▒l g├Ânderece─čiz iade kodu var m─▒? Firma fatura olarak herhangi elektronik fatura g├Ândermedi ,├ťr├╝n benim ad─▒ma oldu─čunu nas─▒l ispat edece─čim...

The_SreT 

S├╝per ├ťye
Kat─▒l─▒m
18 Kas 2017
The_SreT @The_SreT hocam merak etti─čim ; ├╝r├╝n garanti s├╝resi kadar? Ar─▒zaland─▒ ise yurtd─▒┼č─▒na nas─▒l g├Ânderece─čiz iade kodu var m─▒? Firma fatura olarak herhangi elektronik fatura g├Ândermedi ,├ťr├╝n benim ad─▒ma oldu─čunu nas─▒l ispat edece─čim...
Valla garanti i┼čini ben bi ara sormu┼čtum 2 y─▒l denmi┼čti. ─░ade ar─▒za felan i├žinde telegramda konu┼čulmu┼čtu ordan g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla mail olarak bildiriyosun etiket felan veriyormu┼č, ona g├Âre g├Ânderiyormu┼čsun felan. Ben akl─▒ma geldikce soruyorum, yaz─▒yorum firmaya. Sizlerde mail at─▒p sorabilirsiniz akl─▒n─▒za gelenleri. Mesela bu sorular─▒ direkt mail olarak ilet, hatta telegram kanallar─▒ var oraya gelip direkt sorabilirsin istedi─čini ­čÖé

albanez 

Emektar
Kat─▒l─▒m
19 Mar 2018
Beyler,anlayan varm─▒ bunu acaba

"TV Photo" diye bir program var(Google PS de vard─▒r,├╝cretli)ben de bunu ge├žmi┼čte sat─▒n alarak
Box lar─▒m da kulland─▒m,ama bir Box da(hangi marka unuttum,ama s905X4 l├╝ bir box idi)
ve ┼čimdi de yeni ald─▒─č─▒m TOX3 de bu program ├žal─▒┼čm─▒yor,normal olarka y├╝kleniyor ve ilk a├ž─▒l─▒┼čta
baz─▒ d├╝znlemeler v.s yap─▒p kapat─▒yorum sorun yok ama tekrar programa girdi─čim zaman,at─▒yor
yani kapan─▒p ana men├╝ sayfas─▒na d├Ân├╝yor! 5sn. sonra kapan─▒p program kendisini kapat─▒yor

Cihaz root lu ama Root u kapatsam da yine ayn─▒!
ya Tanix X4 idi ya da A95X4 idi san─▒r─▒m,onda da ayn─▒s─▒ olmu┼čtu!

bug├╝n apk.y─▒ ba┼čka bir yerden bulup y├╝kledim(legal olmayan)onda da ├žal─▒┼čmad─▒
k─▒saca program kendisini kapat─▒yor ister ├╝cretli isterse di─čer y├Ântemli olan

3 senedir bir d├╝nya Box da bunu kullan─▒yorum,sadaca bug├╝ne kadar TOX3 de ve di─čer
marka da yapt─▒ bunu?

┼čimdi ├ž├Âz├╝m varm─▒d─▒r? ya da Slide-show olarak neyi tavsiye edersiniz? hani bundan vazge├žtim diyelim
ancak bug├╝ne kadar bir d├╝nya benzer apk. kulland─▒m ama hi├ž birisi tam uyumlu olam─▒yor veya ├žok basit
ve bunlar normal de Android Tlf lar i├žin oludu─ču i├žin BOX da stabil ├žal─▒┼čm─▒yor touch screen ├╝zerinden
├žal─▒┼č─▒yor ama kumanda ile olmuyor ve Airmouse bile tam fonksiyonlu olam─▒yor!

bahsetti─čim "TV Photo" ise tam kumanda ile her bir ┼čeyini y├Ânetiyorsunuz

TC Y─▒ld─▒r─▒m 

­Łĺ┤ÔäÉÔäĺ­ŁĺčÔäÉÔäŤÔäÉÔä│
Platin ├ťye
Kat─▒l─▒m
6 Ara 2019

"TV Photo" diye bir program var(Google PS de vard─▒r,├╝cretli)ben de bunu ge├žmi┼čte sat─▒n alarak
Box lar─▒m da kulland─▒m,ama bir Box da(hangi marka unuttum,ama s905X4 l├╝ bir box idi)
ve ┼čimdi de yeni ald─▒─č─▒m TOX3 de bu program ├žal─▒┼čm─▒yor,normal olarka y├╝kleniyor ve ilk a├ž─▒l─▒┼čta
baz─▒ d├╝znlemeler v.s yap─▒p kapat─▒yorum sorun yok ama tekrar programa girdi─čim zaman,at─▒yor
yani kapan─▒p ana men├╝ sayfas─▒na d├Ân├╝yor! 5sn. sonra kapan─▒p program kendisini kapat─▒yor

bug├╝n apk.y─▒ ba┼čka bir yerden bulup y├╝kledim(legal olmayan)onda da ├žal─▒┼čmad─▒
k─▒saca program kendisini kapat─▒yor ister ├╝cretli isterse di─čer y├Ântemli olan

3 senedir bir d├╝nya Box da bunu kullan─▒yorum,sadaca bug├╝ne kadar TOX3 de ve di─čer
marka da yapt─▒ bunu?

┼čimdi ├ž├Âz├╝m varm─▒d─▒r? ya da Slide-show olarak neyi tavsiye edersiniz? hani bundan vazge├žtim diyelim
ancak bug├╝ne kadar bir d├╝nya benzer apk. kulland─▒m ama hi├ž birisi tam uyumlu olam─▒yor veya ├žok basit
ve bunlar normal de Android Tlf lar i├žin oludu─ču i├žin BOX da stabil ├žal─▒┼čm─▒yor touch screen ├╝zerinden
├žal─▒┼č─▒yor ama kumanda ile olmuyor ve Airmouse bile tam fonksiyonlu olam─▒yor!

Uygulama g├╝ncelleme kaynakl─▒ bug bu zaman zaman olur ├žal─▒┼čan uygumala ilk a├ž─▒─č─▒nda ├žal─▒┼č─▒r sonra ├žal─▒┼čmaz eksik g├╝ncellemeler varsa yap─▒n ayn─▒ uygulaman─▒n alt s├╝r├╝mlerini deneyin

Umut Bar─▒┼č 

Sadece Forum
S├╝per Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
23 Kas 2017

marka da yapt─▒ bunu?

─░zinleri kontrol edin derim.

albanez 

Emektar
Kat─▒l─▒m
19 Mar 2018
olay─▒ ├ž├Âzd├╝m:clap

tesad├╝fen tabiki,yani ┼čansa ama belli ki bir BUG durumu ya da ilgin├ž bir ┼čey var

"TV Photo" program─▒n─▒n ├žal─▒┼čt─▒rma ikonu hem masa├╝st├╝nde var(ve buradan t─▒klay─▒nca a├ž─▒l─▒yor ama geri at─▒yor!)
bir de Apps(genel programlar listesi)i├žinde var oradan da t─▒klay─▒nca a├ž─▒l─▒p at─▒yor

ben son olarak Settings>>>Apps....burada bildi─činiz gibi t├╝m Aps v.s vard─▒r buradan TV Photo yu
A├ž deyip a├ž─▒yorum ve sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor­čśë

valla b├Âyle bir program ├žal─▒┼čmas─▒ ilk defa g├Ârd├╝m yaw

TC Y─▒ld─▒r─▒m 

­Łĺ┤ÔäÉÔäĺ­ŁĺčÔäÉÔäŤÔäÉÔä│
Platin ├ťye
Kat─▒l─▒m
6 Ara 2019
olay─▒ ├ž├Âzd├╝m:clap

tesad├╝fen tabiki,yani ┼čansa ama belli ki bir BUG durumu ya da ilgin├ž bir ┼čey var

"TV Photo" program─▒n─▒n ├žal─▒┼čt─▒rma ikonu hem masa├╝st├╝nde var(ve buradan t─▒klay─▒nca a├ž─▒l─▒yor ama geri at─▒yor!)
bir de Apps(genel programlar listesi)i├žinde var oradan da t─▒klay─▒nca a├ž─▒l─▒p at─▒yor

ben son olarak Settings>>>Apps....burada bildi─činiz gibi t├╝m Aps v.s vard─▒r buradan TV Photo yu
A├ž deyip a├ž─▒yorum ve sorunsuz ├žal─▒┼č─▒yor­čśë

valla b├Âyle bir program ├žal─▒┼čmas─▒ ilk defa g├Ârd├╝m yaw
launcher kaynakl─▒ bir sorun olabilir o zaman albanez @albanez hocam