Homatics Box R 4K Plus 4/32 Firmware Yazılım

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba Arkadaşlar Homatics Box R 4K Plus üretici yazılımı

Not:Lisans cihaz olduğu için yazılımın herkese açık paylaşılması yasak.

Tavsiye Forumu Farkı ile sizlerle indirin saklayın bulunsun bir gün lazım olur.

Rom yazılım yüklemek riskli bir işlemdir sorumluluk yükleyen kişidedir..
Üretici yazılımı için Aşağıdaki konu üzerinden Telegram grup kurusu ile ileşim kurun.

Homatics.png

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Homatics Box R Lite 4K 2/8 gb modeli cihazı yeniden başlatınca android tv yazısında kaldı açılmıyor.Reset düğmesi ile da olmuyor.Rom fabrika yazılımı varmı acaba?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Homatics Box R Lite 4K 2/8 gb modeli cihazı yeniden başlatınca android tv yazısında kaldı açılmıyor.Reset düğmesi ile da olmuyor.Rom fabrika yazılımı varmı acaba?
Homatics firması ile iletişim kur hocam sen lite yazılımını onlar verir verirse bende mevcut değil..

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Fişten çekip biraz bekleyince reset tuşu işe yaradı recover moduna geldi sıfırladım cihaz açıldı

recory-modud842329101c3f8e0.jpg
Fiş çekili Reset tuşuna basılı tutup fişi takıyoruz.
Kurtarma menüsü öyle geliyor bir kaç deneme gerekebiliyor.
ATV Launcher veya projectivy Launcher kurun

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Fiş çekili Reset tuşuna basılı tutup fişi takıyoruz.
Kurtarma menüsü öyle geliyor bir kaç deneme gerekebiliyor.
ATV Launcher veya projectivy Launcher kurun
Teşekkürler önce de yapmıştım.Ama fişi çıkarıp biraz beklemek gerekiyormuş.Ondan sonra recovery moduna geldi.Tabi kendi kumandası bu menüde çalışmıyor.Kullandığım klavyeli nordica kumanda ile fabrika ayarları yaptım.Cihaz düzeldi.Telegram apk kurmak istiyorum.Eski sürüme eski diyor.Güncelini kurun diye uyarı veriyor.Güncelini kurmaya çalışıyorum onda da kuruluyor ama açmak istediğimde ekranda görüntü gidip geliyor.Çalışan cihazla uyumlu telegram apk arıyorum.

nordica-kumanda-resmi.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Teşekkürler önce de yapmıştım.Ama fişi çıkarıp biraz beklemek gerekiyormuş.Ondan sonra recovery moduna geldi.Tabi kendi kumandası bu menüde çalışmıyor.Kullandığım klavyeli nordica kumanda ile fabrika ayarları yaptım.Cihaz düzeldi.Telegram apk kurmak istiyorum.Eski sürüme eski diyor.Güncelini kurun diye uyarı veriyor.Güncelini kurmaya çalışıyorum onda da kuruluyor ama açmak istediğimde ekranda görüntü gidip geliyor.Çalışan cihazla uyumlu telegram apk arıyorum.

nordica-kumanda-resmi.jpg
Evet o menüde kendi kumandası çalışmıyor.
Seçim yapmak için reset tuşuna arda arda basarak geziyoruz.
Menüde seçim için reset tuşuna uzun basıyoruz.
Klavye de kullanabiliriz oda çalışıyor telegram gibi uygulamaları tel üzerinden kullanın daha pratik.

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Bir arkadaş ...Telegram TV Box için desteği bıraktı destek vermiyor hocam. Eski sürümler işe yarıyordu yeni sürümler gelince onlarda çalışmıyor. diyor.Android 11,12 sürümle alakalımı yoksa hepsinde ise kötü olmuş.

telefonda vs kullanıyorum sorun yok.Android cihazda da lazım oluyordu.Çok da önemli değil.

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Cihaza önce Split APKs Installer SAI_v4.5_apkpure.com.apk kurdum.Daha sonra Telegram-X-0.25.6.1617-armeabi-v7a Split APKs Installer ile kurdum.Telegram yüklendi.Telefonuma kod geldi girdim.Çalışıyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cihaza önce Split APKs Installer SAI_v4.5_apkpure.com.apk kurdum.Daha sonra Telegram-X-0.25.6.1617-armeabi-v7a Split APKs Installer ile kurdum.Telegram yüklendi.Telefonuma kod geldi girdim.Çalışıyor.
Hocam herzaman bir yöntemi var isteyince yapılıyor.
Tel harici kullanmadığım için uğraşmıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt