Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K - 2/16 ( %15 İndirim Kodu ) 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ben işlemeci aynı zannediyordum.Farklıymış.Aynı olsa 8 gb depolama bana fazlasıyla yetiyor.Lite Y4 işlemcidir, Box R X4 işlemci farkı varmış?Günlük kullanımda çok farkedermi?8 gb depolama farkı var + 10 dolar farka değermi ?
Standart kullanımda iki işlemci arasındaki farkı anlamazsınız bile.

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Standart kullanımda iki işlemci arasındaki farkı anlamazsınız bile.
bu işlemci isimleri nerde yazıyor göremedim.https://www.hepsiburada.com/homatics-box-r-4k-lisansli-android-tv-box-media-player-2-gb-ram-16-gb-hafiza-pm-HBC0000360QWA ise Homatics Box R, Homatics Box Q'nun üst modelidir. Homatics Box Q gibi, Homatics Box R de sıradan TV'yi akıllı TV'ye dönüştüren piyasadaki EN GÜÇLÜ 4K multimedya yayıncısıdır. İşletim sistemi, tüm akış cihazlarını kıskanan resmi Android 11'dir. 2 GB RAM ve 16 GB eMMC Flash'ı destekleyen güçlü Amlogic S905X4 işlemci, performans ve hızlı yanıtlar sağlayacaktır. yazıyor.

Hepsiburada da yazan Amlogic S905X4 işlemci ile sizin dediğiniz R X4 aynı değilmi?Aralarında indirimleri uygulayınca 9 dolar farkediyor?İşlmeci ve 8 gb depolama için 180 tl kadar fazla versemmi karar vermeye çalışıyorum.

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
85
41
bu işlemci isimleri nerde yazıyor göremedim.https://www.hepsiburada.com/homatics-box-r-4k-lisansli-android-tv-box-media-player-2-gb-ram-16-gb-hafiza-pm-HBC0000360QWA ise Homatics Box R, Homatics Box Q'nun üst modelidir. Homatics Box Q gibi, Homatics Box R de sıradan TV'yi akıllı TV'ye dönüştüren piyasadaki EN GÜÇLÜ 4K multimedya yayıncısıdır. İşletim sistemi, tüm akış cihazlarını kıskanan resmi Android 11'dir. 2 GB RAM ve 16 GB eMMC Flash'ı destekleyen güçlü Amlogic S905X4 işlemci, performans ve hızlı yanıtlar sağlayacaktır. yazıyor.

Hepsiburada da yazan Amlogic S905X4 işlemci ile sizin dediğiniz R X4 aynı değilmi?Aralarında indirimleri uygulayınca 9 dolar farkediyor?İşlmeci ve 8 gb depolama için 180 tl kadar fazla versemmi karar vermeye çalışıyorum.
Homatics Box R al geç ben aldım memnunum

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

Kullanım amacına göre iki cihazda yeterli, ister Lite al ister Box R. 16gb hafıza daha iyi tabi, yoksa Y4 ve X4 olması bu iki cihazda pek fark etmez.

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59

isimleri birbirine karışıyor Homatics Box R al geç ben aldım memnunum derken 2/16 mı .2/8 mi aldınız?

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
2/8 olanı 1.396 tl çekti -60 tl chippara hediye =1.336 TL geldi.Önce kart yurtdışı alışverişe açık değilmiş.Uyarı verdi açtım.Ödemeyi yaptı.Tamamlanmamış gözüken daha kargoya verilmemiş olduğunda öyle gözüküyor değilmi?

siparis.jpg

Bu cihaz günlük kullanımda fazlasıyla yetecek.Chromecast 4 k cihazım bozuldu, 180 tl gibi farkı onun tamir veya chip değişiminde kullanacağım.

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
Arkadağlar bugün
Homatik
HOMA1883 SİPARİŞİ

Siparişiniz yolda
Siparişiniz yolda. Teslimat durumunu görmek için gönderinizi takip edin.

siparişinizi görüntüleyin
veya Mağazamızı ziyaret edin
diye mesaj geldi.Siteye baktım tamamlama durumu yerine getirilmşitir diyor ama kargo takip kodu gözükmüyor,takip kodu ne zaman belli oluyor?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt