Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K - 2/16 ( %15 İndirim Kodu ) 🔥

E Çevrimdışı

Erranbolia

Yeni Üye
14 Şub 2023
1
22
ürünü almayı düşünüyorum fakat aklıma takıldı mecool km2 plus ile aralarında pek fark yok gibi fiyat olarak 150tl civarında daha ucuz sizce hangisini almalıyım (mecoolda vergi dahil fiyat mı emin değilim) (homatics sitesinde pre order görünüyor şuan stokta var mı ondan da emin değilim) teşekkürler.

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
Yazılım durumu nasıl acaba, Google TV 4K ile benzer fiyattalar. Artıları Bt-5, wifi-ax, giriş çıkışlar. Google TV arayüzü ve vision olmaması büyük eksik.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
ürünü almayı düşünüyorum fakat aklıma takıldı mecool km2 plus ile aralarında pek fark yok gibi fiyat olarak 150tl civarında daha ucuz sizce hangisini almalıyım (mecoolda vergi dahil fiyat mı emin değilim) (homatics sitesinde pre order görünüyor şuan stokta var mı ondan da emin değilim) teşekkürler.
Mecool sitesinden alırsanız vergi dahil değil hocam, Homatics vergi dahil gönderiyor. Şuan ürün stokta gözüküyor.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
Yazılım durumu nasıl acaba, Google TV 4K ile benzer fiyattalar. Artıları Bt-5, wifi-ax, giriş çıkışlar. Google TV arayüzü ve vision olmaması büyük eksik.
Yazılım konusunda sıkıntı olmaz bu markada, yazılım için beta kullanıcıları bile mevcut. 2/16 olan bu cihazda Dolby Vision yok, HDR ve Dolby Atmos var. Dolby Vision 4/32 olan Homatics Plus da var.

Google Tv 4K da güzel ürün ama stick bir cihaz, belirli donanımları eksik. Ayrıca 8gb hafızası var ve AV1 codec desteğide yoktur. Malum 2020 çıkışlı bir ürün, Homatics Box R 2022 çıkışlı daha güncel bir üründür.

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
90
41
bunun kumandası mikrofon tuşa basınca ışık gelmiyor sesi algılamayor normalde ışık geliyor mu arızalı geldi galiba

düzeldi tekrar eşleşme yapınca

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
90
41
depolama yükseltmek için hafıza kart taktım fakat kumanda dan kapatınca tekrar açınca yada fişden çekince bellek boş görüyor kartı çıkar tak yapınca geliyor nerde yanlış yapıyorum acaba

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
depolama yükseltmek için hafıza kart taktım fakat kumanda dan kapatınca tekrar açınca yada fişden çekince bellek boş görüyor kartı çıkar tak yapınca geliyor nerde yanlış yapıyorum acaba
Flash belleği taktığında biçimlendirme yaptın mı cihazdan, aslında pek önermiyorum bu işlemi pek sağlıklı olmuyor. Ancak bu söylediğin problemide yapmaması gerekiyor, başka bir bellek ile deneme şansın var mı ?

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
90
41
Flash belleği taktığında biçimlendirme yaptın mı cihazdan, aslında pek önermiyorum bu işlemi pek sağlıklı olmuyor. Ancak bu söylediğin problemide yapmaması gerekiyor, başka bir bellek ile deneme şansın var mı ?
biçimlendirme yaptım 16GB den 32GB e depolama olarak taşıdım flaş bellekte aynı oluyor

youtube den bakarak yaptım

işlemci sıcaklığı termal de çalışmıyor androidtv sistem yazılım alakalı mı işlemci model den mi kaynaklı çözemedim

Moderatör tarafında düzenlendi:
C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59
79,99 dolar olan ürünle ,
89,99 dolar olan ürün arasında depolama dışında fark varmı?8 gb depolama benim için yeterli 10 dolar fazla vermek istemiyorum.

Alım yaparken fiş hangisini seçiyorduk?Alsıktan sonra kaç günde geliyor teslimde gümrük vs herhangi bir ödeme çıkıyormu?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,205
89,99 dolar olan ürün arasında depolama dışında fark varmı?8 gb depolama benim için yeterli 10 dolar fazla vermek istemiyorum.

Alım yaparken fiş hangisini seçiyorduk?Alsıktan sonra kaç günde geliyor teslimde gümrük vs herhangi bir ödeme çıkıyormu?
EU olanı seçeceksin, 10 güne gelir. Her hangi bir ödeme çıkmaz, herşey dahil fiyat.

Lite Y4 işlemcidir, Box R X4

C Çevrimdışı

cimbom38

Aktif Üye
29 May 2020
67
59

EU olanı seçeceksin, 10 güne gelir. Her hangi bir ödeme çıkmaz, herşey dahil fiyat.

Lite Y4 işlemcidir, Box R X4
Ben işlemeci aynı zannediyordum.Farklıymış.Aynı olsa 8 gb depolama bana fazlasıyla yetiyor.Lite Y4 işlemcidir, Box R X4 işlemci farkı varmış?Günlük kullanımda çok farkedermi?8 gb depolama farkı var + 10 dolar farka değermi ?

Geri
Üst Alt