Homatics 8K Box S928X ( Lisanslı 4/32 - 8/64 )

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Screenshot_2023-05-30-13-28-21-912_com.android.chrome.jpg

Bizdeki fiyatı bu, cihaz güzel duruyor. Elimde 2 tane box var biri h96 pro plus 8 çekirdek işlemci 3gb Ram bundan çok memnunum, lisansı olmasa da istediğin apk vs kurmak çok kolay. Diğer cihaz Ematic lisanslı. Lisansli olanlara birsey kurmak işkence, yeni sürümlerde ana ekrana kısayol bile eklenmiyor sonradan kurulan uygulamalarda. O yüzden almadan düşünülmesi gereken birsey. Sirf netflix lisansı için değer mi bilmiyorum.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,318
39
Bu cihazı çok merak ediyorum, yakın tarihte çıkacak sanırım.

En çok da uzamsal ses desteğini merak ediyorum, şu an bu konuda en iyisi Apple ancak sadece kendi kulaklıklarında bu desteği veriyor. Eğer Homatics tüm kulaklıklar ile uyumlu çalışırsa ve kalitesi tatmin edici olursa benim için tercih sebebi olabilir.

Spatial.jpg

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
189
54
daha çıkmamış cihazda nereden bilsin ki üreticisi sei robotics mühendisi değil ki kız hem sret daha samimi o sorsun ben sıradan katılımcıyım

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,880
daha çıkmamış cihazda nereden bilsin ki üreticisi sei robotics mühendisi değil ki kız hem sret daha samimi o sorsun ben sıradan katılımcıyım
İyi de homatics sei robotics' in doğrudan perakende markası değil mi? Yani o bilmezse bilgiye ulaşacak başka bir kaynak yoktur gibi geliyor. ;)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Daha ince ayrıntılar belli değil arkadaşlar, cihaz çıkınca forumda olacak zaten. Homatics, Sei nin kendi markası ancak birimler tamamen ayrı. Aynı kişilerden oluşmuyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt