Homatics 8K Box S928X ( Lisanslı 4/32 - 8/64 )

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
bu satıcı sağlammı ve sizin verdiğiniz promo code da çalışıyor görünüyor?
bugün vereyim olmazsa siparişi diye düşündüm

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
ben son 3 veya 4 senede X96 denen cihazı üreten fabrikanın çeşitli box larını zaten
kullandım ve biliyorum malımı
ayrıca Rus lar da yazılım veriyor örneğin Slimbox gibi,zaten fabrika malı piyasaya veriyor
bir daha hiç ellemiyor gibi! OTA yazılım v.s hikaye hemen hiç çalışmaz!
şayet model için dışarıdan bir destek yani f/w verilmezse sittin sene cihaz öyle kalır!

905x3/4 ler içinse slimbox zaten olaya el attı bu arada x4 ler için de sanırım 2 defa org.f/w
fabrikadan verildi ama OTA yine çalışmadı,sen bunu slimbox dan alıp kendin yüklersen ancak o zaman
yazılım bir boka yarıyor gibi farklı bir üretici bu herifler amatörler veya işi fazla çakmayanlar v.s
varsa hiç bulaşmasın "X96" nın cihazlarına!

not;dün ilk defa Ugoos AM8 için(yeni soc9289) org. f/w çıkardı Ugoos fabrikası!
slimbox da gördüm,dileyen indirip cihaza atacak veya OTA dan yükleyecek Ugoos OTA
çalışması düzgündür bu arada...
daha daha doğru dürüst mal piyasaya çıkmadan Ugoos yazılım verdi bile!

X96 da ise biraz şüphelerim oluştu adamlar sankim biraz gel-gel çekiyor
örneğin sipariş alınacak ama mal gönderimi 2 ayı da bulabilir! ben bu malın şak diye
yarın Çin den çıkacağını hiç sanmıyorum yaw onun için biraz daha bekliyeyim dedim
nasılsa bunu alacağım ama $ 99lık fiyatı da kaçırmak hiç istemiyorum
Diğer 928 çıkaracak adamlara da pek güvenim yok X96 bildiğimiz fabrika en azından

1Gb LAN+Root+s928+G57=aslında bütün espri burada! gerisi hikayeden işler
hani 1Gb LAN lı cihazlarda var diyelim ama 928 "yeni" G57" de yeni zaten olay burada yatıyor
ben %20 gibi bir performans artışı bekliyorum,fazla da beklenti içine girmem açıkçası
dolayısıyla absürt rakamlar bu dandik cihazlara bayılmam $ 100 dan fazlasına değmez
bir de bir %50 Gümrük v.s ödüyoruz! yani $ 150 kağıt bana büyük para geliyor

nVidia/Apple harici veya Zidoo/Zappiti gibi markalar harici cihazlara 100/150 kağıt çok bile yaw

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
189
54
sei roboticsin kine 200 dolar filan diyorlar abi akıl alacak rakamlar değil lisanslı diye herhalde ben görüntüye takık olduğumdan zidoo z9x pro getirtiyorum çindeki arkadaşa ama sana gelmez realtekliler tam android değil alengirli işlere gelmez ama usbden bağlayıp oynatamayacağı ses ve görüntü formatı yoktur çift katman dolby vision hariç onu da zaten oppo 203 hariç oynatan yok ne apple ne nvidia

bu arada zappiti battı haraç mezat satılıyor aletler ama ölüsüne 1000 euro istiyorlar high end diye reference diye bir modeli var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt