HL55UAL402-0216 Yazılım İçin Flash Bellek Görmeme Sorunu

M Çevrimdışı

mbykplt

Yeni Üye
10 Eki 2023
4
24
Merhabalar,
Forumda bulduğum yazılımı FAT32 formatındaki Flash Belleğime .img olarak aktardım.
TV'yi fişten çıkarıp flash belleği takıp ardından tv'nin güç kablosunu elektriğe taktım ancak TV yazılım alma kısmına girmedi.
Yazılım alma kısmından kastım Install Linux yazısının gelmesidir.
Cihaz tepki bile vermedi.
Bilgisi olan arkadaşlardan destek rica ederim.
İyi forumlar.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,635
Forum üzerinde paylaşılan yazılımı denemiştim Forumdada araştırdım Google'da da yazılımını bulamadım.
Sunny ile ilgilenmediğim için konuya da bakmamıştım.. Sanırım yazılım konusu aşağıdaki link ana kart uyumlu olması lazım diye açıklama yazılmış ve yükleme talimatı da yazılı

M Çevrimdışı

mbykplt

Yeni Üye
10 Eki 2023
4
24
Sunny ile ilgilenmediğim için konuya da bakmamıştım.. Sanırım yazılım konusu aşağıdaki link ana kart uyumlu olması lazım diye açıklama yazılmış ve yükleme talimatı da yazılı
Son olarak Administerim imaj olarak mı flash belleğe dosyayı aktarıp takayım yoksa imajı 7zip ile flash ayırıştırıp işlem mi sağlayayım?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,635
Son olarak Administerim imaj olarak mı flash belleğe dosyayı aktarıp takayım yoksa imajı 7zip ile flash ayırıştırıp işlem mi sağlayayım?
Açıklamada yazanları buraya kopyalıyorum 7Zip programı ile sıkıştırılmış dosya içerisindekiler çıkarılacak hepsi flash belleğe kopyalanacak yazıyor.

Yapacağın işlem 1.flash belleği fat32 olarak formatla
2. IMG dosyasını zip7 programı ile ayıkla içerisinde bulunan tüm dosyaları kopyala klasör süz olarak flaşa at.
3. TV yi fişten çek flaşh belleği mavi olan USB yuvasına tak.
4. Fişi tak birkaç saniye bekle başka tuşa basma.
Yaklaşık 10 dk yazılım yüklemesi sürüyor.

Geri
Üst Alt