Hızlı İnternet için DNS Cloudflare

Deimos Çevrimiçi

Deimos

VIP
6 Nis 2018
824
Anladım, teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. :ok
Rica ederim ne demek. Ama şunu hatırlatmakta fayda var, güvenilirliğini bilmediğiniz İnternet te dolaşan DNS adreslerini güvenliğiniz açısından kullanmayın. Başlıca Open DNS, Google, Comodo ve bu bahsettiğimiz DNS adreslerini kullanın. Güvenilirliği olmayan DNS sunucuları ya tuzaktır, ya da Hacklenirse sizin yazmış olduğunuz banka adreslerini istedikleri siteye yönlendirip bilgilerinizi çalabilirler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,845
Kullandigim sirali dns adresleri

20180407_123233-png.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,842
Rica ederim ne demek. Ama şunu hatırlatmakta fayda var, güvenilirliğini bilmediğiniz İnternet te dolaşan DNS adreslerini güvenliğiniz açısından kullanmayın. Başlıca Open DNS, Google, Comodo ve bu bahsettiğimiz DNS adreslerini kullanın. Güvenilirliği olmayan DNS sunucuları ya tuzaktır, ya da Hacklenirse sizin yazmış olduğunuz banka adreslerini istedikleri siteye yönlendirip bilgilerinizi çalabilirler.

O konuda haklısınız, açtığım konulara bakarsanız o kadar yabancı biri olmadığımı görürsünüz. :kiskis

Deimos Çevrimiçi

Deimos

VIP
6 Nis 2018
824
Estağfurullah Hocam :) Başka arkadaşlarada kaynak olması açısından genelleme yapmıştım, yanlış anlaşılmasın ;)

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
Ben denediğimde nedense ters tepti ya, hızlanmanın aksine yavaşlama hissettim.:alala

Geri
Üst Alt