Hitachi

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547
sayın arkadaşlar dhde ve mbirolun forumunda bilgi danışanlar.

dikkatli olun gree ve gree üretimi york, sigma fluo vs ürünler ve lg asla ve asal bir hitachi kalitesinde olmaz olamaz.

mbirol hitachi şirketleryle kavgalı olduğu için . kıçı kırık gree leri ve gree üretimi york ları sigma ları fluo vs. ve eriyen teknoloji LG lere felan 3500 4000 tl fiyat çok iyi derken

gıcık olduğu Hitachiyi elinden geldiğince kötülüyor şuan bu rklimalrın fiyatları 18 likler 4000 tl gibi çok uygun.

model Hitachi rak 50ppa 

şeytana uymayın hitachiden korkmayın.

bu şeytan zamanında hitachi satardı baba klimaydı yazın aklınıza gelen herşeyi google a size bulur google yazılarını. dh de okuyun sonra hitachi dist İPİ firmasyla anlaşamayınca kötülemey başladı nasıl ME kötülüyorsa.

şimdi hitachi yi abkay yan kuruluşu ASAL iklimlendirmede getirmeye başladı onlarada abkaydan dolayı gıcık. dh de bulun okuyun devamlı fujitsu ve general konularından kovuurdu sataştığı için.

şimdi general Türkiyee kendi geldi ve satma şansı artınca generali övüyor dikkatli olun bu iki yüzlü insana karşı generalin kalitesi asla ve asla hitachi yi tutmaz. fujitsu general grup japonların arçelik vesteliidir diyende zamanında kendisidir.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221
Cvp: Hitachi

Google aramalarında birisi hitachiyi de sormuş buna direk eleyin demiş nedeni yok ama..:))

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Hitachi güzel klimadır ben önderdiğim klimalarda yazıyorum zaten.

R Çevrimdışı

ruzgar

Yeni Üye
30 Tem 2017
221

Bugün hitachi bayisine gittim.İçerde hitachi yok.Raflarda airwell dolu.Üçüncü sınıf bir klima dükkanı..Neyse 18 lik için 5600 tl fiyat aldım.Yok ama isteyin getirtiriz dediler.Sizin evede olur deyip geçiştirdiler.Distribütör kim diye sordum sahibine.Adam değisti aklıma gelmiyor dedi.Ben de asal mı dedim yok onlar bıraktı ipi mi dedim hayır dedi.Sonra asal klimayı aradım.Hitachi distribütörlugünü bıraktiniz mi dedim.Burdaki servisin durumundan bahsettim.Bayinize gittim hitachi yok dükkan da üçüncü sınıf bir klimacıya benziyor adamın hitachi alacağı varsa almaz dedim.Distributor değisikligi icin yok öyle birşey deyip şasırdılar..İşte haklısınız filan zaten biz geçici olarak onlara verdik zamanı gelince değışir filan.Peki internetten alırsam bir sıkıntı olur mu diye sordum.Calıntı olmadıkca hiçbir sıkıntı olmaz biz kurdururuz iç dış ünite bakır 5 metre de bakır boru sağlıyoruz dedi.39 m2 yeter mi dedim.Yine aynı terane evele gevele..Bayinize ben keşif icin gitmistim esasında dedim.

Buradan önce Alarko Carrier Toshiba  bayisine gittim.Kadın 24 bin diye tutturdu.Birde xpowergold u ururu sara ve krigamine zen ile kıyasladı denk olarak.

Dikkat ettim de Me Toshiba Daikin mhi gibi klas markaların bayileri hep 24 bin öneriyor..Fujitsu airfel airwell gibi daha düşük segment ücüncü sınıf gibi görünen klimacılar 18 öneriyor.

Klima almak için ille eve gelip bakmanız mı gerekiyor..Eeee eve de gelmiyorsunuz biz mi getirelim evi ayağınıza!

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

e canım normal bu işler mbirol ne diyor klima almıyacaksan keşifte yok.

en iyisi evi sök temelinde götürüver ayacıklarına. :zuhaha:

ee işte kardeşim bu işler hep toz pembe dünyalar. pembe gözlük takanlar ekonomi iyi der. herkes çıkarına bakar.

mbriol efendide hem ağlar hemde bizm için hizmet önemli der. sonrada hizmet bedava olmuyor der doğru bir taraftan.

e doğruysa ozman ne bok yemeye fiaytlara me bu ücretleri yansıtınca kızıyorsun be börülcüm.

hem sende klima almayana internete küfredersin eskiden daha çok ederdin şimdi bize inat etmiyorsun. ulan ilk kurduğumuzda forumu link yayınlatmıyordun resimleri gizlemey çalıştın hepsini ben açtırdım sana zorla. sonrada objektiflikten bahsediyorsun klimaya gelince klima alınmaz ama başka şey alınır diyordun.

tabi başka şey satan esnaf olsan bu kezde o şeyler alınmaz derdin. ne diyordun ve diyroduk beraberce ufak esnaf bakkal vs öldü bu halak koaca marketlerle bakkaları aynı kefeye koyuyor çıkarına göre düşünüyor diyorduk doğru ama aynı şeyi kör gözünle kendin yapınca sana mübah başkasıan günah değilmi börülcüm.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri