Hitachi televizyon kullananlar.

HakkıBakır Çevrimdışı

HakkıBakır

Yeni Üye
10 Kas 2018
29
31
Herkese merhaba iyi forumlar. Hitachi 50HT1500UD 127cm televizyon gözüme çarptı. Aksiyon filmleri çok izliyorum. Oda biraz geniş yandan bakmalarda renk bozulmaları olur mu ? Biraz inceledim, ancak elle tutulur bir yorum bulamadım. Bütçe Max 2700 üstüne çıkamıyorum. Kullanan veya bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Garantisinin 2 yıl olması dezavantaj ama idare ederim.

HakkıBakır Çevrimdışı

HakkıBakır

Yeni Üye
10 Kas 2018
29
31
VA panel içeriyorsa olur. Yandan izleyecekseniz IPS panelli televizyon bakmalısınız.

Bahsettiğiniz model hakkında bilgim yok.

A Ado veya TEKNOwest teknovest bilir.
IPS yazdığımda, geneli va panel çıkıyor. Ne aratırsam bulabilirim ? Anakartını ve diğer bilgileri nasıl öğrenebilirim ? Smr 1200 olduğu için aksiyon sahnelerinde sorun yapmaz diye düşündüm. Bilgisi olan abiler, kardeşler yardımcı olurlarsa sevinirim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
IPS yazdığımda, geneli va panel çıkıyor. Ne aratırsam bulabilirim ? Anakartını ve diğer bilgileri nasıl öğrenebilirim ? Smr 1200 olduğu için aksiyon sahnelerinde sorun yapmaz diye düşündüm. Bilgisi olan abiler, kardeşler yardımcı olurlarsa sevinirim.

Forumdaki inceleme konularına bakın.
İncelemesi yoksa konu açıp yanıt gelmesini bekleyin.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mb130 şase mevcut. Ama yanlış bilmiyorsam smart özelliği yok, konu hakkında TEKNOwest teknovest destek sağlayacaktır. Acele edip "keşke"demeyin

HakkıBakır Çevrimdışı

HakkıBakır

Yeni Üye
10 Kas 2018
29
31
Mb130 şase mevcut. Ama yanlış bilmiyorsam smart özelliği yok, konu hakkında TEKNOwest teknovest teknovedestek sağlayacaktır. Acele edip "keşke"demeyin
Bu 2. Açtığım konu oldu, öncesinde telefunken sordum. Kimse ne detaylı bilgi verdi, nede elle tutulur bir tavsiye verdi. Bir kardeş hariç sağolsun tavsiyede bulundu. 1 haftadır evde televizyon yok evdekiler sıkılıyor. Yazmayı unutmuşum smart şart değil. Zaten alt yapımız çok kötü ne film izletiyor, ne oyun oynatıyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Seg
hitachi
finlux
nexon
hi level
regal
techwood
toshiba
jvc
bunlar vestel ürünü bence bunlarda araştır. model sun burdan bakarlar yorum katarlar

HakkıBakır Çevrimdışı

HakkıBakır

Yeni Üye
10 Kas 2018
29
31
Seg
hitachi
finlux
nexon
hi level
regal
techwood
toshiba
jvc
bunlar vestel ürünü bence bunlarda araştır. model sun burdan bakarlar yorum katarlar
Hemen hepsine baktım, nexon hariç. Regalin bir modeli hoşuma gitti. Onu başka seçenekler olmaz ise bekletiyorum. Finlux da bir model hoşuma gitti ancak ekran küçüktü odam geniş sıkıntı olur.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hemen hepsine baktım, nexon hariç. Regalin bir modeli hoşuma gitti. Onu başka seçenekler olmaz ise bekletiyorum. Finlux da bir model hoşuma gitti ancak ekran küçüktü odam geniş sıkıntı olur.
Seg de 48" bir modeli hoştu ama güvenemiyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Seg de 48" bir modeli hoştu ama güvenemiyorum.
Seg de güzel

HakkıBakır Çevrimdışı

HakkıBakır

Yeni Üye
10 Kas 2018
29
31
Telefunken, Regal, Hitachi arasında kaldım. Finlux nasıl güvenemedim.

[/URL] "-127-ekran-dahili-uydu-alicili-4k-uhd-led-tv-p-2466105?boutiqueId=198615&gclid=CjwKCAiA5qTfBRAoEiwAwQy-6V2CmSmcYx1yDPLjP225ZfZxQkhKSXuakv7uqc930Wl7gp4Lgib6kxoCri0QAvD_BwE[/URL]

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Telefunken, Regal, Hitachi arasında kaldım. Finlux nasıl güvenemedim.

[/URL] "-127-ekran-dahili-uydu-alicili-4k-uhd-led-tv-p-2466105?boutiqueId=198615&gclid=CjwKCAiA5qTfBRAoEiwAwQy-6V2CmSmcYx1yDPLjP225ZfZxQkhKSXuakv7uqc930Wl7gp4Lgib6kxoCri0QAvD_BwE[/URL]
son link açılmıyor,
ilk 2 si arasında finlux 3 yıl garanti veriyor ücretsiz kurulum mevcut.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri