Hitachi 43HL7000 4K UHD 1800HZ, 2015TL

B Çevrimdışı

bugra7

Aktif Üye
15 Ocak 2020
57
->

Selamlar arkadaşlar
, internette dolanırken bu ürüne rastladım. Dahili uydu alıcısı yok, ancak yanına harici uydu alıcısı eklenirse fena değil sanki, internette satılan diğer ürünlere göre uydu alıcısı fiyattan düşmüş gibi duruyor. Ben harici kaliteli bir uydu alıcısı ile kullanmayı planlıyorum, sizce bu durum düşünüldüğünde nasıldır? Paneli ve anakartı hakkında bilgim yok, saygıdeğer hocalarım bilgilendirirse arayan arkadaşlar da görmüş olur. Herkese iyi forumlar.

teraspy teraspy A Adem Helvacı F fikoloji

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Ben alırmıyım böyle bir tv (uydusuz), evet alırım ,harici uydu ile de kullanırım şahsen :ok

B Çevrimdışı

bugra7

Aktif Üye
15 Ocak 2020
57
Satıcı firma hakkında bir çok kötü yorum okudum, benden görüp bakan arkadaşlar olursa bilgisi olsun...

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Almanya Amazon sitesinde yazilan tv özelliklerine göre dahili uydu alicisi var. . tercümesi ;

LED aydınlatmalı LCD ekranlı 43 inç ekranlı HITACHI 43HL7000 TV, 3840 x 2160 piksel HD 4K çözünürlük, HDR (HDR10 ve HGL) ile uyumlu, 1600 Hz BPI, Picture Master PRO görüntü teknolojisi, SmartTVue-Smart - Özellikle Netflix ve YouTube platformlarından içerik oynatmak için WiFi bağlantılı TV, kablosuz Bluetooth bağlantısı, Sound Master PRO ses teknolojisine sahip 20 W çıkış gücüne (2x10 W) sahip ses sistemi ve Digital DTS Sound, DVB ile uyumlu - T2 dijital alıcılar, DVB-S2 ve DVB-C, bağlantılar ve arayüzler: 3xHDMI, 2xUSB kaydedici ve medya oynatıcı, ses, VGA, Scart ve Cl. Enerji verimliliği A +. VESA ile uyumludur.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Almanya Amazon sitesinde yazilan tv özelliklerine göre dahili uydu alicisi var. . tercümesi ;

LED aydınlatmalı LCD ekranlı 43 inç ekranlı HITACHI 43HL7000 TV, 3840 x 2160 piksel HD 4K çözünürlük, HDR (HDR10 ve HGL) ile uyumlu, 1600 Hz BPI, Picture Master PRO görüntü teknolojisi, SmartTVue-Smart - Özellikle Netflix ve YouTube platformlarından içerik oynatmak için WiFi bağlantılı TV, kablosuz Bluetooth bağlantısı, Sound Master PRO ses teknolojisine sahip 20 W çıkış gücüne (2x10 W) sahip ses sistemi ve Digital DTS Sound, DVB ile uyumlu - T2 dijital alıcılar, DVB-S2 ve DVB-C, bağlantılar ve arayüzler: 3xHDMI, 2xUSB kaydedici ve medya oynatıcı, ses, VGA, Scart ve Cl. Enerji verimliliği A +. VESA ile uyumludur.

Fena görünmüyor. 2000 TL için iyi bence.
Satıcı güvenilir değilse risk almayın tabi. Gittigidiyor'un bir güvencesi varsa risk almayı düşünebilirsiniz tabi.
En azından ürünün kırık veya bozuk çıkma ihtimaline karşı servise ücreti karşılığında kurdurmayı deneyebilirsiniz.
Ürün kırık çıkarsa servis raporu olur elinizde değişim veya iade için.
Başka satıcı veya sitelerde var mı ona da bakabilirsiniz tabi.

Ya da bulunduğunuz şehirde VS Outlet varsa, bu tip ürünler orada da satılıyor. Zorlu bünyesinde bir mağaza.
Oraya da bakabilirsiniz. Hiç gitmedim bu zamana kadar ama hep görüyordum önünen geçerken dışarıdan ürünlerini.

B Çevrimdışı

bugra7

Aktif Üye
15 Ocak 2020
57
hosbulduk hosbulduk bilgiler için teşekkürler, ama satıcı özellikle uydu yayını yok yazmış. belki karasal yayının etkin olduğu bir ülkeye satılan ürünüdür vestelin, o yüzden onu baz alarak yazdım. tekrar teşekkürler ilginize.

Evet, öyle görünüyor :) ,bence dikkatli ol B bugra7 ,birde uğraşmayasın boşu boşuna:ok

evet hocam, açıkcası sikayetvar ve yorumları olumlu değil, uğraşmak istemedim ama fiyat iyi gibiydi.

Ya da bulunduğunuz şehirde VS Outlet varsa, bu tip ürünler orada da satılıyor. Zorlu bünyesinde bir mağaza.
Oraya da bakabilirsiniz. Hiç gitmedim bu zamana kadar ama hep görüyordum önünen geçerken dışarıdan ürünlerini.

VS outlet'e bakacağım, teşekkürler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt