Hiremco Nova HD Dönüşüm Yazılımı

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Hiremco Nova HD Dönüşüm Yazılımı baslıktada belirttigim gibi varmidir.
Sanırım chipali m3601s detaya ulasamadım loader veya dump cekme programını hangi yazlım ile yapabilirim bu 1
bu cihazı ayrıyetten iptv youtube destekli fakat dosya m3u editleme sekli ile uzun ve aktif olmayan bir iş calisiyormus denedim hersekil olmadı ) lakin bunu
stalker portal eklentili vs
misal redline m220 icerik veya tiger gibi olan bir yazılımı varmidir bilgisi olan chip olarak farklı bir ( ali m3601s ) sanırım öncelikle bunun gxloader
programı olan var ise rs232 girişi bilgigimiz jack girişli bu arada .
destek ve önerilerinizi bekliyorum . içini açtım ali m3601s yazıyor

1010408.jpg

Son düzenleme:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
bunlara zor bulursun bu şekilde kullancan ali işlemciler sıkıntılı çünkü

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
araştırılırsa dönüşüm yazılımı vardır bu ali işlemcili modelin yazılımı şifreli değil .bin 8mb ali işlemcili dosyalar şifrelidir ve korumalıdır bu modelde koruma yoktur yani rs232 vs uğrsaş sonrası yapılır kullanıcı bu işlemi rs232 ile denemeler yaparak bulabilir benim zamanım olsa ben ilgilenirdim

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
biri zor bulursun diyor biri araştırılırsa vardır diyor hangisi doğru cevap :haha

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
dostlar ali işlemcili cihazlarda main code b20 ve üzeri serilerde main code şifrelidir onun dışında
dönüşüm olmasın diyede flash korumaları yapılmış şöyle özetliyim main code b serilerinde dönüşüm yapsanız bile cihaz hep ash de kalır altta resim ekledim bakın

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
araştırılırsa dönüşüm yazılımı vardır bu ali işlemcili modelin yazılımı şifreli değil .bin 8mb ali işlemcili dosyalar şifrelidir ve korumalıdır bu modelde koruma yoktur yani rs232 vs uğrsaş sonrası yapılır kullanıcı bu işlemi rs232 ile denemeler yaparak bulabilir benim zamanım olsa ben ilgilenirdim
Neosat yazılım çok ama iş yapacak yazılım değil o cihazdan bende vardı alattin abiye yolladım onuda ondan hırsızlar çaldı ? label sitesi var orda dolu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt