Hipertansiyon

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Düşük tansiyonlular uzun yaşar derler. Tansiyon hastalığı malesef tıbben halen tedavisi olmayan birçok hastalıktan birisi. İlaçlarla hastalık baskılanabiliniyor ve böylece kontrol altında hayata devam ediliyor. Vücut ilaca bağışıklık kazanıp tiye almayınca başka bir ilaçla baskılama devam ediyor. Tabii gittiği yere kadar, ortaya çıkan yan etkilere kadar. İhmal edilecek türden değil, aşırı yükselmesi inmeyi getiriyor malum... Üç beyaz ve çok tüketilen hazır gıdalar üzerine ani stres ve üzüntü eklenince mutlaka hipertansiyon ve akabinde diyabete tanıştırma yapıyorlar.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Benim de yüksek tansiyon sorunum var.Bir kaç senedir tansiyon yükselince kullandığım ilacı şimdi her güne çevirdiler.Artık her gün diğer ilaçlarım gibi tansiyon ilacımıda kullanıyorum.Bu sıralar iyi gidiyor ve nazar değmesin yükselmiyor.Tabii yeme içmeye,spor yapmaya dikkat ediyorum.Herkese sağlıklı günler dilerim.

A Çevrimdışı

axelfoly

Yeni Üye
20 Ocak 2022
21
aidin salih gerçek tıp kitabını baş ucu kitabı yapın ve hayatınıza o kitabı rehber edin birçok kronik hastalığın tedavisi bedava gereken tek şey durumunuza sabır edip gerekenleri yapmak

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt