HiLevel 43HL670 ve 49HL750

ad33p Çevrimdışı

ad33p

Yeni Üye
28 Şub 2019
7
Merhaba, A101'de gördüm de bugün, internette aratınca hep HL650 modeli çıkıyor. Bunun farkı nedir? Yeni versiyonu mu acaba?

43d2cb3a9b2730987.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
43hl670
Mb211s ana kart
Usb1 - hdmı 2- wifi-smart-ekran paylaşma var
Bluetooth yok- pixelence yok
Full HD görüntü kalitesi
LG IPS -boe Va - hkc Va olarak 3 üretimi mevcuttur.

Son düzenleme:
ad33p Çevrimdışı

ad33p

Yeni Üye
28 Şub 2019
7
Teşekkürler. Bir de 49HL750 vardı onu satın aldık A101'den 1899₺ . 2. televizyon olarak kullanmak için yeter muhtemelen, smart özelliği ender kullanılacak genelde uydu için.
Bilgi olarak ekleyeyim, Telefonda yetkili Vestel servisi kuruluma 70₺ , duvara montaja, askı dahil 90₺ dedi.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hayırlısı olsun
49'' şu anda samsung panel üretimi geri kalan yazdıklarım aynı

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
43hl670
Mb211s ana kart
Usb1 - hdmı 2- wifi-smart-ekran paylaşma var
Bluetooth yok- pixelence yok
Full HD görüntü kalitesi
LG IPS -boe Va - hkc Va olarak 3 üretimi mevcuttur.
Sunny üretimli hi level 40" android tv'ler de Bluetooth menüsü mevcut aramada yapıyor ama cihazları bulamıyor. Bluetooth manager uygulamasını yükledim realtek bluetooth olarak gösterdi acaba dahili Bluetooth varda kapatmışlar mı bir şekilde ?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bu tv nin 40" sunny üretim versiyonunu ben almayın dememe rağmen almışlar iş yoğunluğundan piyasayı araştıramadım beni bekleyememişler ekranın arkasında ki katmanlarda sanki katlanma buruşma gibi iz var birde bunun ayarlarında Bluetooth görünüyor cihaz taraması vs yapıyor ama birşey bulamıyor Bluetooth manager apk yükledim realtek Bluetooth cihazı gösterdi acaba dahili Bluetooth var mı?
Bu TV nin değildir o , bu Vestel çünkü ? ?

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hi level olduğu için bu tv diye hitap ettim sunny üretim olduğunu belirttim yanlış anlaşılma oldu galiba

Veya göndermede mi bulundunuz da ben anlamadım acaba ??

En iyisi yazdığımı düzelteyim sade şekilde yazayım
Bunun değince karıştı ortalık ? sorun yok ?

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Merhaba arkadaşlar bu faydalı foruma yeni üye oldum...
Konu başlığında belirtilen bu hafta a101 e gelecek olan bu 2 TV yi takibe aldım...
Adem helvacı hocam başta olmak üzere işin uzmanı diğer üstadlarin görüşlerini merakla bekliyorum ?
Yazlık için alınacak ve maksimum TV için 2000 TL bütçe ayırdım...
PC, oyun vb kesinlikle işimiz yok...
4k ultra HD 2000 TL civarında alabileceğim başka öneriler olursa memnuniyetle dinlerim...
Yok, bu 2 TV de işe yarar, alabilirsiniz derseniz de ona göre hareket etmek istiyorum... Şimdiden teşekkürler Saygılarımla...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba arkadaşlar bu faydalı foruma yeni üye oldum...
Konu başlığında belirtilen bu hafta a101 e gelecek olan bu 2 TV yi takibe aldım...
Adem helvacı hocam başta olmak üzere işin uzmanı diğer üstadlarin görüşlerini merakla bekliyorum ?
Yazlık için alınacak ve maksimum TV için 2000 TL bütçe ayırdım...
PC, oyun vb kesinlikle işimiz yok...
4k ultra HD 2000 TL civarında alabileceğim başka öneriler olursa memnuniyetle dinlerim...
Yok, bu 2 TV de işe yarar, alabilirsiniz derseniz de ona göre hareket etmek istiyorum... Şimdiden teşekkürler Saygılarımla...
hemen hemen benzer tıkla

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Bu iki TV pek ilgi görmedi sanırım...?
Oysa fiyat olarak tam da bütçeme uyuyordu...
Dahili uydu alıcısı, HDR var mı yok mu?
IPS mı yoksa VA mı vb. Soruların cevaplarını alabilsem ona göre hareket edecek
tim fakat....?

B Çevrimdışı

buenosdias

Yeni Üye
15 Eyl 2020
1
23
bu ürünü almayı düşünüyorum öneriyormusunuz? veya alternatif olarak öneriniz var mı.

teşekkürler

F Çevrimdışı

Frozia

Yeni Üye
17 Ara 2018
16
35
HL49FAL27 - 49 inç olan modeli için ne diyorsunuz özellikleri ve paneli nedir acaba? Garanti Sunny diyor, sanırım Sunny üretimli, doğru mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt