hi lever 49uhl

N Çevrimdışı

nurican 

Yeni Üye
7 Nis 2020
19
42
bu linkteki yazılım hı lever 49 uhl 650 yüklenir mi ve bu yazılımları yükledigimiz zaman mb 130 seri leri var nasıl anlayacagı yardımcı olursanız sevinirim

DSC_00321.jpg

N Çevrimdışı

nurican 

Yeni Üye
7 Nis 2020
19
42
Servis menüsü sizin TV ye ait ise yüklenebilir. ,Zaten o güncelleme bu gün geldi
Markası hı lever 49uhl 650 modeldir ve biz bu cıhaza yuklersek sıkıntı olur mu ve ben cıhazın pixesell özeligini actım ama menüde acamıyorum sadece demo var acık kapalı olduğunu nasıl bilirim

N Çevrimdışı

nurican 

Yeni Üye
7 Nis 2020
19
42
Pix ayarı yok ,açıldıysa ki bana kalsa hep açık zaten ,göremezsin :ok
Yazılım sıkıntı verımı yüklersen şu an 5
Pix ayarı yok ,açıldıysa ki bana kalsa hep açık zaten ,göremezsin :ok
Peki o zaman yazılım sıkıntı olur mu yuklersem şu an yazılımı 5.28.7.4 yüklü televizyon yeni acıldıgında wifi yeniden baglamam lazım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Peki o zaman yazılım sıkıntı olur mu yuklersem şu an yazılımı 5.28.7.4 yüklü televizyon yeni acıldıgında wifi yeniden baglamam lazım
Bluetooth özeligini acabilirmiyim toolbox proramından TV içine bilgisayardan baktım yani demek istediğim bu cıhaz hangi Vestel modeline eş degerse onu özelikleri gelirmi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Bluetooth özeligini acabilirmiyim toolbox proramından TV içine bilgisayardan baktım yani demek istediğim bu cıhaz hangi Vestel modeline eş degerse onu özelikleri gelirmi
Yazılım konusuna hiç girmem sevgili nurican , eğer tvde BT yazılımı varsa açabilirsin tabii ,olmazsa çalışmaz Bt zaten ,ama yazılım konusunda dikkatli olmalısın :ok

N Çevrimdışı

nurican 

Yeni Üye
7 Nis 2020
19
42
Yazılım konusuna hiç girmem sevgili nurican , eğer tvde BT yazılımı varsa açabilirsin tabii ,olmazsa çalışmaz Bt zaten ,ama yazılım konusunda dikkatli olmalısın :ok
Tamam ben zaten uydu yazılım ugrasıyordum ve yukluyordum eskiden son cıkan yazılımı hı levere yukleye bilirmiyim şu anda TV ilk acılişta wifi yenidwn baglama gerekiyor

Resim gördün attım TV servis menusunu yazılımı yuklersem sıkıntı olurmu

Tamam ben zaten uydu yazılım ugrasıyordum ve yukluyordum eskiden son cıkan yazılımı hı levere yukleye bilirmiyim şu anda TV ilk acılişta wifi yenidwn baglama gerekiyor

Anladım. Bluetooth demiyorum son yazılım olurmu o nu soruyorum sadece yuklersem ben bunu soruyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Servis menüsü sizin TV ye ait ise yüklenebilir. ,Zaten o güncelleme bu gün geldi
Sevgili fiko cevap vermiş ,yükleyebilirsin demiş :)
Ama unutmamak gerekir ki yazılım yüklemek her zaman risklidir ,uydu alıcıda rs232 ile geri dönülür ama tvde zordur ,spi flashı sökmek gerekir :)

N Çevrimdışı

nurican 

Yeni Üye
7 Nis 2020
19
42
Sevgili fiko cevap vermiş ,yükleyebilirsin demiş :)
Ama unutmamak gerekir ki yazılım yüklemek her zaman risklidir ,uydu alıcıda rs232 ile geri dönülür ama tvde zordur ,spi flashı sökmek gerekir :)
O zaman bu cıhazlara cıktıgı zaman forumda beli eder mi yazılımı cıkarsa

Geri
Üst Alt