Hi Level için Klavye Tavsiyesi

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Yeni Üye
29 May 2020
49
47
Sevgili arkadaşlar Hi-Level tv için böyle bir klavye alınır mı
60tl bütçe kısıtlı ondan dolayı diğerlerine pek bakmadım

773703532z.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Uhl960 mi vardı sende ?
Vestelde klavye desteği yok, şu şekilde ; ben şunu desteklerim şu modelleri kulalnabilirsiniz veya bu özelliklerde olsun yoktur. Bu tarz smart klavye lerin bazıları çalışmıyor bazıları desteklemiyor bazıları yanlış komut veriyor bazıları ise çalışıyor denemek lazım.
Benim sorunsuz gördüğüm Microsoft all in one klavye, Logitech bı kaç modeliydi
Bilgin olsun

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Yeni Üye
29 May 2020
49
47
Uhl960 mi vardı sende ?
Vestelde klavye desteği yok, şu şekilde ; ben şunu desteklerim şu modelleri kulalnabilirsiniz veya bu özelliklerde olsun yoktur. Bu tarz smart klavye lerin bazıları çalışmıyor bazıları desteklemiyor bazıları yanlış komut veriyor bazıları ise çalışıyor denemek lazım.
Benim sorunsuz gördüğüm Microsoft all in one klavye, Logitech bı kaç modeliydi
Bilgin olsun

çok teşekkür ederim

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Yeni Üye
29 May 2020
49
47
Biliyorum teşekkürler uyarı için ios için olanı indirdim
sizden program önerisi almış oldum :)

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Yeni Üye
29 May 2020
49
47
773703532z.jpg

Klavye almak yerine telefonda eğer IR alıcı verici varsa, kumanda uygulaması kullanın derim.
Gerçi telefonda IR olmasa da Vestel Smart Remote ile ağ üzerinden TV'nizi kontrol edebilirsiniz.

Vestel Smart Remote maalesef aktif edemedim televizyona düşen kodla telefon bir türlü eşleşmedi bende yukarıda bahsettiğim ürünü aldım 2 metre bir mesafeden kullanıyorum gayet başarılı ses açma kapama netflix, youtube ileri alma oynatma durdurma ESC tuşu ile uygulamadan çıkma bir çok bir çok tuş görevini yerine getiriyor ben bir sorun gözlemlemedim touchpad algılaması ve dokunmatiği güzel almak isteyenlere ekonomik açıdan tavsiye ederim ömür konusunu bilmiyorum onuda yaşayıp göreceğiz :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
773703532z.jpg

Vestel Smart Remote maalesef aktif edemedim televizyona düşen kodla telefon bir türlü eşleşmedi bende yukarıda bahsettiğim ürünü aldım 2 metre bir mesafeden kullanıyorum gayet başarılı ses açma kapama netflix, youtube ileri alma oynatma durdurma ESC tuşu ile uygulamadan çıkma bir çok bir çok tuş görevini yerine getiriyor ben bir sorun gözlemlemedim touchpad algılaması ve dokunmatiği güzel almak isteyenlere ekonomik açıdan tavsiye ederim ömür konusunu bilmiyorum onuda yaşayıp göreceğiz :)

Vestel Smart Remote kod istemiyordu ki? Öyle mi yapmışlar?
Benim kullandığım zamanlar doğrudan TV'yi seçip bağlanıyordu.
TV ev internetine bağlı mıydı?

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Yeni Üye
29 May 2020
49
47
Vestel Smart Remote kod istemiyordu ki? Öyle mi yapmışlar?
Benim kullandığım zamanlar doğrudan TV'yi seçip bağlanıyordu.
TV ev internetine bağlı mıydı?

uygulamayı açtığınızda direk ekranın çeyreğini kaplayan beyaz bir bar çıkıyor ve üzerinde bir kod oluyor uygulamada kodu istiyor ama kod eşleştirme başarız oldu diyor ve yeni bir kod veriyor bu böyle devam edip gidiyor :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
uygulamayı açtığınızda direk ekranın çeyreğini kaplayan beyaz bir bar çıkıyor ve üzerinde bir kod oluyor uygulamada kodu istiyor ama kod eşleştirme başarız oldu diyor ve yeni bir kod veriyor bu böyle devam edip gidiyor :)
ayni problem bende de var idi tv ye ilk kurulum yaptiktan sonra düzeldi..

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Yeni Üye
29 May 2020
49
47
ayni problem bende de var idi tv ye ilk kurulum yaptiktan sonra düzeldi..

bazı sitelerde TV kod istedikten sonra TV kapatıp açmak gerekiyormuş sonrada telefonu kapatıp açınca oluyor diyenler var bakalım ne olacak akşam göreceğiz.. sonucu yazarım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt