Hi Level HL55UAL402 Yazılım Konusunda Destek

C Çevrimdışı

captainbt

Yeni Üye
11 Şub 2023
1
34
Arkadaşlar selamlar, forumda gördüğüm kadarıyla sunny tvler için destek yok fakat bir konuda samsung ve lg panel olmak üzere 2 adet yazılım vermiş bir arkadaş
Evet. benim cihaz HL55UAL402/0216.
Google drive linki:

Burada iki tane yazılım var. Servis elemanı, tv panelinin ne marka olduğunu tam bilemedi. Önce LG için yazılım verdi ama bazı sıkıntılar oldu. (ekran çift oldu vs.) Sonradan samsung panel için yazılım verdi. Bu uyumlu oldu.
Buradaki mesajda samsung panel olanı kendi tvme kurmak için indirdim. Arkadaş nasıl yükleneceği konusunda bir bilgi vermiş ama ben o şekilde yapamadım. 64gb fat32 disk ayarladım direkt içerisine attım img dosyasını fişi çektim flashı taktım ve fişi takarken açma tuşuna basılı tuttum ama yine de yükleme ekranına giremedim.
Güncel bir yazılımı olan, çünkü tvnin içerisindeki yazılım çok berbat, ya da bunu nasıl yükleyeceğimi bilen varsa konuya yazabilir mi?

M Çevrimdışı

mrtgc58

Yeni Üye
20 Ocak 2023
18
49
Screenshot_20230218-171840.jpg
bu anakarta uygun olması lazım aksi taktirde yükleyemezsin. Yapacağın işlem 1.flash belleği fat32 olarak formatla 2. IMG dosyasını zip7 programı ile ayıkla içerisinde bulunan tüm dosyaları kopyala klasör süz olarak flaşa at. 3. TV yi fişten çek flaşh belleği mavi olan USB yuvasına tak. 4. Fişi tak birkaç saniye bekle başka tuşa basma. Yaklaşık 10 dk yazılım yüklemesi sürüyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri