Hi Level HL49FAL27 Bootloop çözümü

H Çevrimdışı

Hongis_3 

Yeni Üye
28 Eki 2019
21
42
Merhaba arkadaşlar başlıkta da bahsetmiş olduğum gibi elinde HL49FAL27 olan arkadaşlar aida64 kurup anakart ve işlemci bilgilerini paylaşabilir mi?
TCL marka Android TV'ler var Çin malı belki yazılım bulabiliriz. Elinde Sunny yazılımı olan varsa paylaşabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
H Çevrimdışı

Hongis_3 

Yeni Üye
28 Eki 2019
21
42
Sadece üyelerin görebilmesi için gerekli düzenlemeyi yaptım.
Paylaşım için teşekkürler H Hongis_3 :ok

Bellek ve depolama az.
Onun dışında sanırım sistem 1280X720'de çalışıyor galiba?
Ya da uygulama öyle. :alala
Sayın yönetici teşekkür ederim gerekli düzenlemeler için . Forum kullanmayı bilmiyorum. Bootloop çözümünü de anlattım. Umarım yanlış yere açmamışımdır konuyu.

M Çevrimdışı

Mguntav 

Yeni Üye
11 Eyl 2020
10
37
Bu cihazdan bir eşeklik yaptım bende aldım Ps4 pro kullanıyorum fakat cihazda yazılımsal olarak hata var ve hdr açılmıyor tvniz hdr desteklemiyor diyor sunny o kadar ilgili ki anlatamam adamlar hdr ne bilmiyor arge departmanı bakacak İç ne yapmam gerekiyor hdr için yardımcı olursanız minnettar olacağım
Edit benim TV 49fal403 modelmiş

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu cihazdan bir eşeklik yaptım bende aldım Ps4 pro kullanıyorum fakat cihazda yazılımsal olarak hata var ve hdr açılmıyor tvniz hdr desteklemiyor diyor sunny o kadar ilgili ki anlatamam adamlar hdr ne bilmiyor arge departmanı bakacak İç ne yapmam gerekiyor hdr için yardımcı olursanız minnettar olacağım
Edit benim TV 49fal403 modelmiş

Ne desek yalan olur.
O Sunny'nin çözebileceği bir mesele.

Asıl hata Sunny'den HDR gibi işleri beklemek olmuş hocam. :kiskis

M Çevrimdışı

Mguntav 

Yeni Üye
11 Eyl 2020
10
37
Ne desek yalan olur.
O Sunny'nin çözebileceği bir mesele.

Asıl hata Sunny'den HDR gibi işleri beklemek olmuş hocam. :kiskis
Kesinlikle çok haklısınız bundan önce kasım 2019 da satılan vestel paneli olan hı level 49inch 4k hdrmodele sahiptim taşınma sırasında ekran kırılınca tamiratına 1200 tlcik bir bedel biçildi bende onun yerine kampanya kovalayıp bu cihazı aldım bunda da o kadar kötü bir kullanıcı menüsü var ki pişman oldum şimdi iade etmeye çalışacağım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt