Hi Level HL49FAL27 Açılışta kalma yeniden başlama çözümü.

H Çevrimdışı

Hongis_3 

Yeni Üye
28 Eki 2019
21
42
Arkadaşlar konuyu uzatmadan direk. Anlatıyorum.

1. Fişi çıkart
2. 10 sn bekle
3. Fişi tak
4. Tv Kumanda veya panel düşmesinden aç
5. Hi Level ekranını gordüğünde kumandadan ok tuşuna durmadan bas brak tv açılana kadar.
6. Tv açılınca sol altta Güvenli mod yazı göreceksiniz.
7. Tv yi ayarlarda Fabrika ayarına getir.

Not: Şayet Fabrika ayarlarına dönmek istemiyorsanız. 7. Maddeyi uygulamayıp
Kuruluysa es dosya yöneticisinden yada ayarlar menüsü - > sistem ayarları - > uygulama yönetimi->kaldırılabilen uygulamalardan Google play hizmetini Veya tv nizi bootloop a sokan programı kaldırıp tv yi yeniden başlatabilirsiniz.

Bu sitenin bana yardımlarına binaen İNŞALLAH Bu yontem sıkıntısı olanlara çözüm olur.

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

Omer cebeci

Yeni Üye
30 Ara 2020
2
29
49 fal 403 modelinde smart menusunde sadece tek uygulama cikiyor bunu yaptım güvenli mod açılmıyor ne yapmam lazim

G Çevrimdışı

Gokhan2502

Yeni Üye
18 Ocak 2021
5
36
Hı level hl40dlk13 için bu yolla güvenli moda girmiyorum? Başka yöntem var mı? Güvenli moda girmem lazım çünkü tv açılmıyor

T Çevrimdışı

Tuncay ataç

Yeni Üye
20 Ocak 2021
4
28
55PUS7303/62 Televizyonum var burda yazanların hepsini yaptım ama olmuyor fişi takıyorum güc dügmesine basıyorum philips amblemi geliyor saniyesinde kayboluyor ve siyah ekran kalıyor geriye bidahada açılmıyor sorun nedir acaba yardımcı olur musunuz

M Çevrimdışı

Mustafa 78

Yeni Üye
26 Ağu 2021
7
51
Dostlar, Ürünü ayrı, SSH yi ayrı değerlendiriyoruz ve benim bu markalardaki servis yapılanmasını onaylamadığımız da biliyorsunuz.
Mehmet Atmaca Elektronik'i geçtim, Dünya Devi dediğimiz TCL dahi bu altyapıyı kullanıyorsa biz nasıl bir çıkış yolu bulabiliriz ki?

TCL ile az kavga etmedim bu konuda biliyorsunuz, HTS nin elindeki mevcut servis altyapısına kaktırıyorlar bir yetki belgesi daha, oldu sana TCL servisi.

Aynı durum geçerli yani bir Vestel Arçelik LG Samsung altyapısı beklemeyin diye ilk çıktıkları günden beri uyarıyorum malum.

Klimaforumu sahibi Birol usta arkadaşımdır bilirsiniz, Sabah baktım wp den yazmış Axen sunny üretimi tv için, aynı sorunları yaşamışlar daha en başta, ne yapalım sence diye sormuş, sesli mesaj attım iade edin diye.

Tekrar belirtiyorum ki bu tarz üretimler size küçük bütçe ile büyük ekran sunar, daha fazlasını beklemeyin lütfen.

Video eşliğinde kesintisiz kayıt ile açarsanız, bu konuda daha önce kırık çıkan paneli firmanın reddetmesine rağmen heyetin tüketiciyi haklı bulduğu bilgisinden hareketle montajı kendiniz yapmanızı öneririm.

Ondan sonra servisler zırlar durur '' iş yok para kazanamıyoruz'' diye.

Hizmet etmek ile ÖPMEK arasındaki farkı ayırt edemediğiniz sürece daha çok ağlarsınız servis dostlar.

Olaya bak yahu, hem rut gününde gidip hem de bir de yine yol parası istiyor. aynı gün 20 müşterisi varsa, 20 sinden 30ar lira alsa oooohh. Depo 300e dolsun sen 600 ü götür maşallah..
ADEM BEY SELAMLAR,Bir konuda yardım rica ediyorum.A101den aldığım Hİ LEVEL HL40DLK12/0216 olan (sunny üretimiymiş) sabah açtığımda logoda dönen renkli yuvarlak toparda takılı kaldı. LSC400HN02-804 etiketi vardı panel Tcon pcb üzerinde.ne yapmam gerekli.Yardımcı olursanız sevinirim.

M Çevrimdışı

Mustafa 78

Yeni Üye
26 Ağu 2021
7
51
1. mesajdakileri denermisin
1.mesaj bana uymuyor.çünkü logoda takılı kaldı.güvenli mod açılmadı.ben de samsung panel yazılımını yüklemeye çalıştım,ne yaptıysam yükleme olmadı.Ben de boe panel yazılımını yükledim.Tv açıldı ama görüntü tepetaklak ve renkler bozuktu.servis menüsünden düzelttlm.ancak fişi çıkarıp takınca tekrar bozulur görüntü tepetaklak ve renkler bozuk.Servis menü ayar değişikliğini kaydetmiyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt