Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

U Çevrimdışı

Ufukhan

Yeni Üye
24 May 2020
6
47
uygulama yükleniyorsa ço iyi olur mesela seyirtürk çok iyi olurdu bende merak ediyorum. ekran yansıtma var çokta iyi çalışıyor wireless display var.
İphone ve İpad tablette televizyon görünmüyor ekran paylaşma menüsünde. Acaba uyumsuz mu? O yüzden sordum wireless display özelliğini

U Çevrimdışı

Ufukhan

Yeni Üye
24 May 2020
6
47
Merhaba sayın forum üyeleri, buradaki yorumlara ve birbirinden değerli açıklamaların sonunda A101’den bu televizyonu aldım. Müsaadenizle bir iki değerlendirme ve yorum yapacağım.
Öncelikle tam bir fiyat fayda ürünü, kumanda biraz daha kaliteli olabilirmiş, panelde yenileme hızı kullanıcı gözüyle kötü değil, panda panel nedeni ile karşıdan izlemede renk ve parlaklık gayet tatmin edici.
Genel değerlendirmem ise öyle uçan kaçan bir televizyon değil beklentileri yüksek tutanlar hayal kırıklığına uğrar.

Ayrıca değerli üstatlara bir iki sorum olacak,
1. Televizyonun enerjisini bağlayınca standby değilde direk açılmasının bir ayarı varmıdır?
2. Uygulamalar içinde Tivibu uygulamasını bulamadım, yüklenebilir mi? Sonuçta yazılım tabanlı olduğunu düşünüyorum ;)
3. Telefon veya tabletten görüntü aktarımı yapabileceğim bir modlaması varmıdır?

Teşekkürler, iyi bayramlar dilerim hepinize ?????
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

cihazıma ait bilgiler resimdedir.

7B4BF0BE-DC7D-4174-A085-6602C640B9D2.jpg
Tekrar merhaba arkadaşlar,

1- televizyonun sistem ayarlarından güç seçeceğini son durum olarak aayarlarım bu sorunum çözüldü.
2-Halen Tivibu için bir çözüm bulamadım.
3-Notebook ekranını aktarabildim ama iPhone ve iPad aktarımı gerçekleştirmedim.
Değerli yardımlarınızı bekliyorum.Tekrar iyi bayramlar

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tekrar merhaba arkadaşlar,

1- televizyonun sistem ayarlarından güç seçeceğini son durum olarak aayarlarım bu sorunum çözüldü.
2-Halen Tivibu için bir çözüm bulamadım.
3-Notebook ekranını aktarabildim ama iPhone ve iPad aktarımı gerçekleştirmedim.
Değerli yardımlarınızı bekliyorum.Tekrar iyi bayramlar
EXcomZkko EXcomZkko sendeki mb130s miydi varmiydi Tivibu go?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Çünkü bende olduğunu biliyorum ama emin olmadığım
Merhaba, market içinde de uygulamalar içinde de yok TİVİBU GO sadece GO logosu olan Dsmart Go var.

3932D4A3-10EB-4EDC-997F-5D6B591EBE19.jpg

Acaba benim versiyon mu farklı?

mb230 anakartta da bazi full yazilimlarda yok, bazilarinda var tivibu; olanlardan birisi Regal yazilimi.Olmayan yazilimlarda modlama ile de acilmiyor..Mb130 larda da benzeri olabilir.

K Çevrimdışı

kabadayı

Yeni Üye
25 Nis 2020
4
37
iyi yapmışsın ikisi arasında tabiki u9500
Bende böyle düşünürüm. 300-500 TL ekleyip fazladan hdmı+ usb + pixellence pro + bluetooth + dolby vision + mb230 gibi sonuçta yeni nesil 2020 model bir anakart gibi çok büyük avantajlı ekstra şeyler almış olurum. Birde işçilik konusu; fabrika aynı olsada VESTEL kendi markası sonuçta.
Ayrıca kutudan kırık panel ölü piksel çıkma korkusundan bu tv.yi alınca 100-150 tl verip servise kurduruyorsunuz zaten 3000TL civarına geliyor hocam.
Diğer taraftan ücretsiz kurulumla 3500TL gibi paralara aynı inç u9500 serisi ücretsiz montaj anahtar teslim.
Bu hilevel uhl650 58'' tv 2800 tl değil. Dediğim gibi kurulum vs. masrafları dahil 2900-3000 arası fiyata geliyor ve bluetooth gibi günümüz teknolojisinde günlük hayatta olmazsa olmaz özellikleri eksik bir tv için çok fazla paraya geliyor.

Son düzenleme:
EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Merhaba, market içinde de uygulamalar içinde de yok TİVİBU GO sadece GO logosu olan Dsmart Go var.

3932D4A3-10EB-4EDC-997F-5D6B591EBE19.jpg

Acaba benim versiyon mu farklı?

Bu girdiğiniz kısım AppStore yazan market. Bir de Vestel'in kendi market gibi bir bölümü var.
TV ana menüsünde Uygulamalar yazan satırda yanlış hatırlamıyorsam "Daha fazla" yazan bir buton olmalı. Buraya bastığınızda da benzer bir liste çıkacak. Bir de orayı kontrol edin.
Eve geçtiğimde ekran görüntüsü atarım.

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
bu cihazi almayi bende dusundum ama cok mantikli degil. taksit farkiyla fiyat yukseliyor. garanti iki yil. eminim kisitlais ozellikleri vardir. hal boyle olunca 3099 a regal aldim 6 taksit 3 yil garanti bulutut ve dolby vision 1800 frekans

M Çevrimdışı

Mert Bey

Yeni Üye
20 May 2020
47
35
bu cihazi almayi bende dusundum ama cok mantikli degil. taksit farkiyla fiyat yukseliyor. garanti iki yil. eminim kisitlais ozellikleri vardir. hal boyle olunca 3099 a regal aldim 6 taksit 3 yil garanti bulutut ve dolby vision 1800 frekans
3099 a hangi model aldınız ve hangi siteden aldiniz

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Bu girdiğiniz kısım AppStore yazan market. Bir de Vestel'in kendi market gibi bir bölümü var.
TV ana menüsünde Uygulamalar yazan satırda yanlış hatırlamıyorsam "Daha fazla" yazan bir buton olmalı. Buraya bastığınızda da benzer bir liste çıkacak. Bir de orayı kontrol edin.
Eve geçtiğimde ekran görüntüsü atarım.

Bu tv de tivibuu go olmayabilir bende ki mb230 da da yoktu appstore da sertifika kontrolü yapıyor hi level lerde problemli

mb130 da modlama ile belki açabilir bilmiyorum ama ben mb230 tivibu go olan vestel yazılımı yükledim onu kullanıyorum

Bence hiç uğraşmadan mb130 vestel full yazılım yüklemesi daha iyi olur

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
3099 a hangi model aldınız ve hangi siteden aldiniz
hocam hepsiburadadan aldim. hepsiburada anlik fiyat degistiriyor. ayni fiyata vestel 58u9500 de vardi kacirdim. regal 58" aldim mb230 anakarttli. tam onu aldim vestelin fiyati regal fiyatina dustu. hepsi burada dan mal alacaksaniz devamli siteye girip cikacaksiniz yarim saatte bir aniden fiyat dusurup cikariyor. alarm kursaniz bile bildirmiyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

mb230 anakartta da bazi full yazilimlarda yok, bazilarinda var tivibu; olanlardan birisi Regal yazilimi.Olmayan yazilimlarda modlama ile de acilmiyor..Mb130 larda da benzeri olabilir.

1590413572428718719201.jpg

tivibu regalde var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt