Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
servis geldi kurulum yaptı duvara monte ettirdim. Fakat 58 ınc olmasın dan ve duvar alcı sıva olmasından dolayı riskli dedi. zamanla salabilir düşebilir dedi
Ne yapacağım bilmiyorum . tv gayet büyük görüntü net ve internet hızı müthis
Ben duvara asmanın panele zarar vereceğini düşünürüm hep özellikle büyük ebatlarda, hayırlı olsun izlenimlerinizi bekliyoruz

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Zarar verecekse neden asma hizmeti versin ki firmalar
Ya benimki kişisel bir çekince ben bugüne kadar hiç asmadım asmam da, 42" bir plazmam var mesela tank gibi kasası var, onu hareketli aparatla bağlıyorum hiç eğilme, esneme hissetmiyorum. Dediğim gibi benimki biraz kuruntu ama yeni evlerin duvarlarına da pek güvenemiyorum

M Çevrimdışı

Malikulucay

Yeni Üye
21 May 2020
1
37
Arkadaşlar uygulama (AppStore) menüsünde smart ip tv uygulaması mevcutmudur. Acil bilgi lazım bana.

A Çevrimdışı

anteplim

Yeni Üye
21 May 2020
6
63
Hayırlı olsun.bende aldım kendim kurdum sorun yok.askı aparatını almak istiyorum.aparatın resmini paylaşabilirmisiniz.

H Çevrimdışı

Haydargun

Yeni Üye
19 May 2020
6
33
IMG_20200520_175503.jpg

Buyur hocam.kumandanin fotoğrafını istemistiniz.biraz.gec oldu kusura bakma.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Evet hocam samsunluyum
Smart özelliği olarak.ben sadece YouTube kullaniyorum o da gayet hızlı.
Kanal gecisleri gayet hızlı buna emin olun.smart özellikleri gayet hızlı ve stabil.
Daha önceden de dediğim gibi görüntü bana biraz pastel gibi geliyor canlı kanlı patlayan renkler yok yani.benim gibi standart bir TV izleyiciyseniz arada sirada YouTube netfliks video film izleyen tvden fazla bi beklentiniz yoksa Fiyatına göre alınabilir bir TV.muadili pahalı tvlerle arasında 2 katı fiyat farkı var.goruntu kalitesi anlamında çok fazla bir beklentiye girmeden büyük ekran bir Televizyonum olsun diyen bir kullaniciysaniz bu TV tam size göre.
Karar sizin ama büyük ekran her zaman için iyidir bana göre.imkaniniz varsa 65 inclere kadar çıkın bence.vestel de kampanyalar oluyor sanırım.

Erkan bey, kumanda fotosu için çok teşekkür ederim forumdaki bütün sorulara tek tek cevap veriyorsunuz teşekkürler. Bende bugün aldım. Yarın servis kurulumu yapacak. Yardımlarınız için teşekkür ederim

E Çevrimdışı

Erkan55

Yeni Üye
14 May 2020
13
40
Erkan bey, kumanda fotosu için çok teşekkür ederim forumdaki bütün sorulara tek tek cevap veriyorsunuz teşekkürler. Bende bugün aldım. Yarın servis kurulumu yapacak. Yardımlarınız için teşekkür ederim
Yardımcı olabildiysek ne mutlu.hayirli olsun inşallah memnun kalirsiniz.ben her geçen gün daha çok beğenmeye başladım.

H Çevrimdışı

Haydargun

Yeni Üye
19 May 2020
6
33
Bugün hem anneme hem kendime iki tane aldım yarın kurulum için gelecekler bakalım neler bekliyor bizi.
A101den alırken kutuyu açtırıp kontrol ettirdiniz mi, direkt aldınız mı?
Bi kaç sayfa önce bir kullanıcı garanti kuralları linki atmıştı. Orda market elemanıyla birlikte açın gibisine bişey yazıyordu

Ö Çevrimdışı

özkan20

Yeni Üye
21 May 2020
14
44
s.a alan herkeze hayırlı olsun foruma yeni katıldım bu tv yi bende bugün aldım.kurulumu kendim yaptım servisi aradım kendiniz yapabilirsiniz ama zarar verirseniz garantiye girmez dediler. sıkıntı olmadan kurdum şimdilik güzel.bilgisi olan arkadaşlardan öğrenmek istediğim bu tv ye kodi ve seyirtür kura bilirmiyiz.

M Çevrimdışı

Murat615434

Yeni Üye
20 May 2020
7
43
Komple garanti kapsamından mı çıkıyor kardeşime öyle demişler herhalde o yüzden kurulumu onlara yaptıracağız.

s.a alan herkeze hayırlı olsun foruma yeni katıldım bu tv yi bende bugün aldım.kurulumu kendim yaptım servisi aradım kendiniz yapabilirsiniz ama zarar verirseniz garantiye girmez dediler. sıkıntı olmadan kurdum şimdilik güzel.bilgisi olan arkadaşlardan öğrenmek istediğim bu tv ye kodi ve seyirtür kura bilirmiyiz.

Y Çevrimdışı

yalçın55

Yeni Üye
20 May 2020
8
38
alan arkadaşlar tv yı duvara mı monte ettiler yoksa tv ünitesinemi

WhatsApp-Image-2020-05-22-at-12.07.21.jpg
WhatsApp-Image-2020-05-22-at-12.07.22.jpg
WhatsApp-Image-2020-05-22-at-12.07.23.jpg

benim tv yı servis kurdu bu sekilde ama garanti veremem dedi . Ordaki askı aparatları plastik. masa üstünde dursa daha saglıklı olur bu sekilde salma yada zamanla düsme olabilir dedi
Daha güvenli bir askı aparatı yokmudur acaba buna uygun

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

ReCCo

Yeni Üye
17 May 2020
9
32
Ürünü aldım.vestel servisi tarafından kurulumu yapıldı. Diğer televizyonum olan arçelik a49l 6652 5b. Onunla kıyas edersek h ilevelin kanal geçişleri daha hızlı, uygulamalara daha hızlı giriyor. Görüntü daha net. Arçelik ise malzeme kalitesi bakımından daha iyi.

alan arkadaşlar tv yı duvara mı monte ettiler yoksa tv ünitesinemi

WhatsApp-Image-2020-05-22-at-12.07.21.jpg
WhatsApp-Image-2020-05-22-at-12.07.22.jpg
WhatsApp-Image-2020-05-22-at-12.07.23.jpg

benim tv yı servis kurdu bu sekilde ama garanti veremem dedi . Ordaki askı aparatları plastik. masa üstünde dursa daha saglıklı olur bu sekilde salma yada zamanla düsme olabilir dedi
Daha güvenli bir askı aparatı yokmudur acaba buna uygun
Benimkide aynı şekilde duruyor.

15901425265495853882332640839761.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt