Hi level 55UiL 402 /0216 Modlama

K Çevrimdışı

Kurşunasker

Yeni Üye
15 May 2020
1
36
Merhaba sitenizi yakından takip ediyorum forumda yeniyim size 7 mayıs 2020 hi level 55" UIL 402/0216,1000 hz android Smart tv satın aldım söylemek istiyorum. sorum şu bu tv içine YouTube gibi uygulamalar dışında tivi lig TV, edevlet uygulaması bide pixilence hdr görüntü iyileştirme netlik gibi bazı ayarları yazılıma ekleme şansımız varmı ayrıca kumandadan sinema sistemini volumu kısma açma kontrol tekbir kumandadan yapamıyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
=Kurşunasker
bu tv içine YouTube gibi uygulamalar dışında tivi lig TV, edevlet uygulaması bide pixilence hdr görüntü iyileştirme netlik gibi bazı ayarları yazılıma ekleme şansımız varmı ayrıca kumandadan sinema sistemini volumu kısma açma kontrol tekbir kumandadan yapamıyorum
Bu tv uygulamalarını yükjleyebilirsin apk olarak.
Diğer soruların ise,bu tvde olmaz :ok

NOT:
UHL görünce :)
hosbulduk hosbulduk teşekkürler :ok

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
televizyonunuz hi level degil sunny marka ,uhl degil uil android tv, uygulama indirilip yükleyebilrisiniz..Bu tv forumda pek tavsiye edilmemis, sebebi sanirim marka kaynakli.

V Çevrimdışı

vetkopat

Yeni Üye
1 Eyl 2020
3
45
Selamlar hi level 55uil402 a101den aldim bugune kadar androidli bu tv yi severek kullandim ama acilip kapanmasi cok yavasti pek takilmiyordum dun tv mi kapadim ve bugun ne yaptiysam acilmadi prizden cektim tv isigi geldi tv ustunden kumandadan ne yaptiysam acilmiyor ne yapmaliyim acil yardimlarinizi rica ediyorum

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Selamlar hi level 55uil402 a101den aldim bugune kadar androidli bu tv yi severek kullandim ama acilip kapanmasi cok yavasti pek takilmiyordum dun tv mi kapadim ve bugun ne yaptiysam acilmadi prizden cektim tv isigi geldi tv ustunden kumandadan ne yaptiysam acilmiyor ne yapmaliyim acil yardimlarinizi rica ediyorum

Linkteki uygulama işinize yarayabilir.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
bu tvye hdd yi bağlayıp dizi dfilm izlemek kadar saran birşey olamaz. smart tarafı ne kadar çöp olursa olsun panel olarak işe yarıyor

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Forum dil kurallarına uymadığı ve SPAM yaptığı için üye uzaklaştırılmıştır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt