Hi Level 55UHL950 55 uygun fiyat

• Konbuyu başlatan TC Yıldırım
  • Başlangıç tarihi
3 Çevrimdışı

35arb35

Yeni Üye
20 May 2020
7
33
55uhl950 için yazdım ben o arkadaş 55UHL650 Yanlış yazmış öyle bi model yok zaten öyle gölge sorunu yok tv şöyle bir durum var tv görüntü kalitesi çok iyi ve net canlı başta biraz değişik geliyor insana yabancılık göz yanılması olabilir gözler bozuk görüntüye alışmış tabi :hihi görüntü net canlı olunca hareketli sahnelerde sorun görmedim ben o sorun var diyenler bi video atıp gördükleri sorunu anlatsalardı iyi olurdu ben tv'yi modladım öyle kullandım belki ondan bende olmamıştır gölgelenme bilmiyorum tv'de sorun yok süper Adem Helvacı Adem Helvacı bu TV'Yi nasıl atladı video çekmedi anlamadım LG' servis kalitesini sevmiyor'ya LG IPS PANEL Olunca Ondan mı gündeme almadı acaba diye aklıma getirdim Aslında buTV'Ye özel tanıtım videosu çekilmeliydi araya korona falan girdi belkide ondan çekilmemiştir....

Hocam çok teşekkür ederim. Şu gölgelenme meselesinden uzak duruyordum, sizin yorumunuz çok iyi oldu. Çok sağ olun. ??

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam çok teşekkür ederim. Şu gölgelenme meselesinden uzak duruyordum, sizin yorumunuz çok iyi oldu. Çok sağ olun. ??
RAMBO Filmin;den küçük hareketli sahne cektim 55UHL950 Yükleniyor youtube yüklensin link bırakcam bakalım gölgelenme var mı? yok mu?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
VİDEO yüklendi şöyle demem lazım çıplak gözle tv'yi izlerken kesinlikle gölgelenme yok fakat telefon kamerası ile çekim yapıldığında beyaz gölgemsi bir görüntü görünüyor ama tv'ile alakalı bir durum değil tv.nin görüntü kalitesine telefonun kamerası yetişemiyor tv'de sorun yok

3 Çevrimdışı

35arb35

Yeni Üye
20 May 2020
7
33
VİDEO yüklendi şöyle demem lazım çıplak gözle tv'yi izlerken kesinlikle gölgelenme yok fakat telefon kamerası ile çekim yapıldığında beyaz gölgemsi bir görüntü görünüyor ama tv'ile alakalı bir durum değil tv.nin görüntü kalitesine telefonun kamerası yetişemiyor tv'de sorun yok

Hocam, çok iyi yaptınız gerçekten. Merak edilen bir husustu, sağ olun.. :-)??

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38

Bende 2 ay önce almıştım görüntüsü gerçekten çok güzel beğeniyorum golgelenme yok demişsin bende her filmde değilde film seçer gibi bazı filmlerde oluyor bir maç yayını aç izle bak bakalım futbolcuların sahada kactane gölgesi oluyor? birde futbolcuları izle bak sanki böle buhar gibi bir pozulma oluyormu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende 2 ay önce almıştım görüntüsü gerçekten çok güzel beğeniyorum golgelenme yok demişsin bende her filmde değilde film seçer gibi bazı filmlerde oluyor bir maç yayını aç izle bak bakalım futbolcuların sahada kactane gölgesi oluyor? birde futbolcuları izle bak sanki böle buhar gibi bir pozulma oluyormu
izledim futbolcuların iki gölgesi vardı çapraz sonra aaa vaybe dedim bide telefondan açtım aaa teldede çift gölge var yani videonun orjinal hali öyle hee birde buhar gibi pozlanma demişin bak işte insan teknoloji özürlüsü olunca sacmalıyor böyle bu tv de 720p altında izlersen yada hd yayınların dışında görüntüde bozulma olur buhar gibi pozlanma olur filmi 360p video sd yayın izlersen tabiki görüntü pozlanır birde kimi videolar 720p yazar ama 360p dir lcd tv led tvler'de 720p altı video izlemeyeceksin 480p idare eder sen tv yi kullanmayı öğren önce düşük kalite film izlemiyeceksin film seçer gibi bazı filmlerde oluyor demişin kalitesi düşük yada sinema çekimi çakma filmlerde olur o dediğin madem oluyor diyorsun olan filmin link'gini at bende çek edeyim bakalım ne oluyor kanıt getirin film link video link atın görelim sis olur bazı maçlarda meşale dumanı olur ya yayının orjinal hali bozuktur oluyor böyle canlı yayınlarda müdahale edemiyorlar bazen taraftarlar sahaya çok meşale atar gözgözü görmez hatta maça ara verilir durum düzelince devam ederler futbolda çift gölge olur oda sahanın ışıklandırma sistemi birde kameraların açı farkındandır abartmayın 30 tane aksiyon filmi izdedim tek hata görmedim tv canavar gibi laf olsun diye konuşup durmayın gölge falannn yok kardeşim tv' de nokta.. var diyen link versin kanıt koysun bizde görelim varmı yokmu işkebe'den atmayın..:fiskos

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
Tamam o kadar insan diyorki sorun var sen diyorsun ki sorun yok biz teknoloji ozurluyoz sen haklısın sana da diyecek hiç bişi yok nokta ??

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
varya yemin ediyorum bu hi̇-level uhl950 deği̇l'de samsung uhl950 olsaydi ki̇mse tek bi̇r olumsuz yorum yada tv'de kusur aramaz i̇di̇ eee hi̇-level olunca marka herkes ajan mi̇sali̇ hafi̇yeli̇k yapiyor acaba nerede kusur bulurum nesi̇ yanliş di̇ye zaten durumu i̇yi̇ olan hali̇ vakti̇ yeri̇nde adam bu tv'ye bakmaz gi̇der sony samsung lg phi̇li̇ps bi̇li̇nen i̇si̇m yapmiş marka tv alir evi̇ne bu tv düşük bütçeli̇ kesi̇me orta geli̇re hi̇tap eder onlarda emi̇n olun bu tv'ni̇n üstünde bi̇r tv almamişlardir evleri̇ne teknoloji̇'den anlamazlar va paneli̇ ips paneli̇ aradaki̇ farki lcd teknoloji̇si̇n'de vi̇deo kali̇tesi̇ni̇n önemi̇ni̇ bi̇lmezler şu eski̇ tüplü tv'ler varya düşük kali̇te vi̇deo'da dahi̇ görüntü kali̇tesi̇ deği̇şmez etki̇lenmez hemen hemen aynidir ama lcd tv'de durum öyle deği̇l görüntü kali̇tesi̇ düşük olursa görüntü'de bozulma olur işik açilari yada karanlik çeki̇mler'de bozulmalar kayiplar gölgelen'me olur daha süper 100%100 hatasiz sorunsuz kusursuz lcd led tv üreten fi̇rma yok dünya'da bütün tv üreti̇ci̇leri̇ni̇n ufak tefek kendi̇ne göre kusurlari vardir kullandiklari panel markasi modeli̇ türü hz'si̇ anakarti yazilimi tasarim donanimi kullandiği led barlar kali̇teyi̇ etki̇leyen bi̇rçok faktör var eğer i̇nsan oğlu kusur arar i̇se herşeyde kusur bulur... ? ? ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
varya yemin ediyorum bu TV'Nin markası Hİ-LEVEL UHL950 DEĞİL'DE SAMSUNG UHL950 OLSAYDI KİMSE TEK BİR OLUMSUZ YORUM YADA TV'DE KUSUR ARAMAZ İDİ EEE Hİ-LEVEL OLUNCA MARKA HERKES AJAN MİSALİ HAFİYELİK YAPIYOR ACABA NEREDE KUSUR BULURUM NESİ YANLIŞ DİYE ZATEN DURUMU İYİ OLAN HALİ VAKTİ YERİNDE ADAM BU TV'YE BAKMAZ GİDER SONY SAMSUNG LG PHİLİPS BİLİNEN İSİM YAPMIŞ MARKA TV ALIR EVİNE BU TV DÜŞÜK BÜTÇELİ KESİME ORTA GELİRE HİTAP EDER ONLARDA EMİN OLUN BU TV'NİN ÜSTÜNDE BİR TV ALMAMIŞLARDIR EVLERİNE TEKNOLOJİ'DEN ANLAMAZLAR VA PANELİ IPS PANELİ ARADAKİ FARKI LCD TEKNOLOJİSİN'DE VİDEO KALİTESİNİN ÖNEMİNİ BİLMEZLER ŞU ESKİ TÜPLÜ TV'LER VARYA DÜŞÜK KALİTE VİDEO'DA DAHİ GÖRÜNTÜ KALİTESİ DEĞİŞMEZ ETKİLENMEZ HEMEN HEMEN AYNIDIR AMA LCD TV'DE DURUM ÖYLE DEĞİL GÖRÜNTÜ KALİTESİ DÜŞÜK OLURSA GÖRÜNTÜ'DE BOZULMA OLUR IŞIK AÇILARI YADA KARANLIK ÇEKİMLER'DE BOZULMALAR KAYIPLAR GÖLGELEN'ME OLUR DAHA SÜPER 100%100 HATASIZ SORUNSUZ KUSURSUZ LCD LED TV ÜRETEN FİRMA YOK DÜNYA'DA BÜTÜN TV ÜRETİCİLERİNİN UFAK TEFEK KENDİNE GÖRE KUSURLARI VARDIR KULLANDIKLARI PANEL MARKASI MODELİ TÜRÜ HZ'Sİ ANAKARTI YAZILIMI TASARIM DONANIMI KULLANDIĞI LED BARLAR KALİTEYİ ETKİLEYEN BİRÇOK FAKTÖR VAR EĞER İNSAN OĞLU KUSUR ARAR İSE HERŞEYDE KUSUR BULUR... ? ? ?
Kimseye teknoloji özürlü dememek lazım, biraz sakin olun, büyük harfle yazmaya gerek yok, herkesin beklentisi farklı olabilir, fikirlere saygı lütfen ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tamam o kadar insan diyorki sorun var sen diyorsun ki sorun yok biz teknoloji ozurluyoz sen haklısın sana da diyecek hiç bişi yok nokta ??

varsa li̇nk at kardeşi̇m bende göreyi̇m ben kusur yok demi̇yorum varda demi̇yorum ben kusur görmedi̇m bana denk gelmedi̇ görmedi̇ği̇m i̇çi̇n yok dedi̇m bak ben vi̇deo'da çekti̇m öyle kafaya takilacak i̇nsanin tv keyfi̇ni̇n i̇çi̇ne edecek bi̇r sorun görmedi̇m pc'de oyunda oynadim 10 numara 5 yildiz tv parasinin üstünde kali̇tesi̇ var 6000 tl li̇k tv'leri̇ aratmiyor deği̇lmi̇ yalansa yalan de güzel kardeşi̇m senden sorun yaşadiğin fi̇lm i̇n li̇nk bekli̇yorum at bende bakayim o fi̇lme daki̇kasini da söyle bi̇rli̇kte beyi̇n firtinasi yapalim belki̇ hata varsa çözüm buluruz deği̇lmi̇

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
VARSA LİNK AT KARDEŞİM BENDE GÖREYİM BEN KUSUR YOK DEMİYORUM VARDA DEMİYORUM BEN KUSUR GÖRMEDİM BANA DENK GELMEDİ GÖRMEDİĞİM İÇİN YOK DEDİM BAK BEN VİDEO'DA ÇEKTİM ÖYLE KAFAYA TAKILACAK İNSANIN TV KEYFİNİN İÇİNE EDECEK BİR SORUN GÖRMEDİM PC'DE OYUNDA OYNADIM 10 NUMARA 5 YILDIZ TV PARASININ ÜSTÜNDE KALİTESİ VAR 6000 TL LİK TV'LERİ ARATMIYOR DEĞİLMİ YALANSA YALAN DE GÜZEL KARDEŞİM SENDEN SORUN YAŞADIĞIN FİLM İN LİNK BEKLİYORUM AT BENDE BAKAYIM O FİLME DAKİKASINI DA SÖYLE BİRLİKTE BEYİN FIRTINASI YAPALIM BELKİ HATA VARSA ÇÖZÜM BULURUZ DEĞİLMİ

Merhaba;

Öncelikle acilen yazı karakterinizi küçültmenizi rica ediyorum.
Ayrıca lütfen söylemleriniz arkadaşlarımızı incitici seviyede olmasın.
Anlayış göstereceğinize inancım tamdır.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kimseye teknoloji özürlü dememek lazım, biraz sakin olun, büyük harfle yazmaya gerek yok, herkesin beklentisi farklı olabilir, fikirlere saygı lütfen ?
ben şuna kızdım teknoloji'den anlamayan arkadaşlar derken kimse kusura bakmasın aşağılama amaçlı demedim kusur var hata dediler gölgelen me falan az daha bende bu tv'yi almaktan vazgeçiyordum aldım kurdum izledim hakeretli sahnelerde hata görmedim böyle caydırıcı hata var sorun var deyip kaynak göstermeyenler insanın şevkini kıran tv almaktan vaz geçirenlere ben ne deseydim videosunu çek yükle hata varsa şimdi çok memunum tv'den hatada görmedim tv'de eğer o gölgelenme var diyenlere bakıp tv'yi almaktan vaz geçseydim benim hakkımı kim ödeyecekti hata varsa videosunu eklesin göstersin hata var deyip o hatayı göstermeyenler evet onlar teknoloji'den anlamayan arkadaşlar ben ona kızıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba;

Öncelikle acilen yazı karakterinizi küçültmenizi rica ediyorum.
Ayrıca lütfen söylemleriniz arkadaşlarımızı incitici seviyede olmasın.
Anlayış göstereceğinize inancım tamdır.
Emir edersiniz Komutanım :hihi düzelttim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
ben şuna kızdım teknoloji'den anlamayan arkadaşlar derken kimse kusura bakmasın aşağılama amaçlı demedim kusur var hata dediler gölgelen me falan az daha bende bu tv'yi almaktan vazgeçiyordum aldım kurdum izledim hakeretli sahnelerde hata görmedim böyle caydırıcı hata var sorun var deyip kaynak göstermeyenler insanın şevkini kıran tv almaktan vaz geçirenlere ben ne deseydim videosunu çek yükle hata varsa şimdi çok memunum tv'den hatada görmedim tv'de eğer o gölgelenme var diyenlere bakıp tv'yi almaktan vaz geçseydim benim hakkımı kim ödeyecekti hata varsa videosunu eklesin göstersin hata var deyip o hatayı göstermeyenler evet onlar teknoloji'den anlamayan arkadaşlar ben ona kızıyorum

Rica ettim sadece, burada emir komuta zinciri yok.

Teknik olarak haklı olup, yazı karakteriniz ve heyecanınız yüzünden gereksiz yere haksız konuma düşmemeniz için minik bir hatırlatmaydı.

Geri
Üst Alt