Hı Level 50uhl650 internet sorunu

E Çevrimdışı

Export22

Yeni Üye
29 Tem 2020
4
35
Arkadaşlar Merhaba TV de wifi bağlı fakat internete erisilemiyor diyor internet ayarlarınızı kontrol edin hatası vermeye başladı telefonun internet paylaşımı açıp bağlandım sıkıntı yok fakat modem üzerinden wifi bağlı fakat internete erişim yok bağlantınızı kontrol edin hatası vermeye başladı ne yapabilirim

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
tv deki internet bağlantınızı kaldırıp yeniden kurun, sorun düzelecektir. bir ara bende de olmuştu, baktım ayarlara wifi görüyor ama internete girmiyordu, bağlantıyı kaldırıp yeniden kurunca düzeldi.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
C coolwhisper ın tespitine katılıyorum. Aynı durum evimdeki MB130S anakartlı 49UHL650 de vuku buldu, aynı yöntem ile sorunu düzelttim.

Buna paralel ilk aklıma gelen ise ''Modem ebağlanmak başka, İnternete bağlanmak başka'' durumu oldu, Modeminizin internete bağlı olduğundan eminmisiniz? Zaten sevgili By_Trol By_Trol de bu yüzden size o soruyu sormuştur :ok

E Çevrimdışı

Export22

Yeni Üye
29 Tem 2020
4
35
Telefon ile internete bağlanabiliyorum ve telefonun kendi interneti ilede TV ye bağlanabiliyorum sadece TTNet wifi de sıkıntı yasiyordum. bu arada sorunu TTNet ile çözüm buldum modemi resetleyip guncellediler sorun düzeldi herkese teşekkür ederim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Modeme telefon ile bağlanabiliyor musunuz.
Saten PC ve mobilde internet de sıkıntı yok wifi de ama TV de kısa süreli wifi sıkıntısı yaşadım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tv deki internet bağlantınızı kaldırıp yeniden kurun, sorun düzelecektir. bir ara bende de olmuştu, baktım ayarlara wifi görüyor ama internete girmiyordu, bağlantıyı kaldırıp yeniden kurunca düzeldi.
Onu denedim fakat sorun devem edince telefonun kendi interneti ile bağlandım sorun yoktu modemde sıkıntı varmis onuda düzelttik teşekkür ederim

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
C coolwhisper ın tespitine katılıyorum. Aynı durum evimdeki MB130S anakartlı 49UHL650 de vuku buldu, aynı yöntem ile sorunu düzelttim.

Buna paralel ilk aklıma gelen ise ''Modem ebağlanmak başka, İnternete bağlanmak başka'' durumu oldu, Modeminizin internete bağlı olduğundan eminmisiniz? Zaten sevgili By_Trol By_Trol de bu yüzden size o soruyu sormuştur :ok
ben emindim modemimin internete bağlı olduğundan zira evde 4 cep telefonu 1 laptop 1 masaüstü oyun bilgisayarı ve vestel 43ud8360 akıllı tv vardı, sadece vestel akıllı tv internete giremiyordu. :-)

Geri
Üst Alt