HI-Level 49UHL650 Yanıyor

F Çevrimdışı

Falconpolat

Aktif Üye
13 Haz 2020
145
26
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama geçen bu televizyonun Sunny üretimlisi gelmişti çoğu kişiye uyarak uzak durdum ama ne zaman Vestel'li olanı gelecek? Beklemeli miyim yoksa ne yapayım? Bütçe çok kısıtlı en fazla 2100 veririm.

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama geçen bu televizyonun Sunny üretimlisi gelmişti çoğu kişiye uyarak uzak durdum ama ne zaman Vestel'li olanı gelecek? Beklemeli miyim yoksa ne yapayım? Bütçe çok kısıtlı en fazla 2100 veririm.
Şu an için maalesef bir alternatif gözükmüyor bu bütçe için, ya bütçe artmalı ya da beklemeli, ama bu tv denen ürün en az 4 5 sene kullanılıyor o anlamda yeni gelen 55UHL960 Samsung panel ve MB130 anakartla şartlar eğer zorlanabilirse alınabilir.

F Çevrimdışı

Falconpolat

Aktif Üye
13 Haz 2020
145
26
Şu an için maalesef bir alternatif gözükmüyor bu bütçe için, ya bütçe artmalı ya da beklemeli, ama bu tv denen ürün en az 4 5 sene kullanılıyor o anlamda yeni gelen 55UHL960 Samsung panel ve MB130 anakartla şartlar eğer zorlanabilirse alınabilir.

Hocam 55 inç bayağı çok gelir bize üstüne üstlük bütçeyi aşıyor yani, Vestel üretimli 49 inç Hi level bir daha gelir mi? Gelirse bekleyeceğim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam 55 inç bayağı çok gelir bize üstüne üstlük bütçeyi aşıyor yani, Vestel üretimli 49 inç Hi level bir daha gelir mi? Gelirse bekleyeceğim.
ben 55UHL950 aldım 49UHL650 boşa çıktı kutusuna koyup depoya indirdim 28.11.2021'e kadar garantisi var isteyen varsa 2000 TL'ye satabilirim aldığım fiyata edit: vaz geçtim satmıyorum kargoda sıkıntı olur hasar falan olursa kargo faktörünü hesaba katmadım :kiskis

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri