Hi-Level 49UHL650 PC Wireless Display sorunu

B Çevrimdışı

blacked

Yeni Üye
5 Mar 2023
5
29
hocam tv çöktü yazılım dosyasını paylaşabilirmisiniz hilevel 49uhl950 upgrade yapmıyor hata veriyor vermiş olduğunuz upgrade dosyalarının tamamını denedim işe yaramadı

B Çevrimdışı

blacked

Yeni Üye
5 Mar 2023
5
29
Merhabalar,

Bende de 49UHL650 bulunuyor. Yazılım güncellemesi geldi ve sonrasında kablosuz ekran paylaşımı özelliği kullanılamaz hale geldi. Telefondan ekran paylaşımında herhangi bir problem yok. Yazılım güncellemesi öncesinde problemsiz bir şekilde ekran paylaşabildiğim bilgisayarlardan maalesef ekran paylaşamıyorum. Ekran paylaşmak istediğimde bir saniye kadar paylaşıyor, sonra ekran donuyor. Televizyonu stand by tuşundan kapatsam bile kapanmıyor, askıda kalıyor. Fişten çekip geri takmadan kendine gelmiyor. Bu sorunu yaşayan, daha da önemlisi çözümleyebilen biri var mıdır acaba? Eski versiyona geri dönme imkanım varsa denemek isterim, belki o zaman düzelir.

Yukarıdaki mesajımı silmiyorum, bulduğum çözüm için mesajımı editliyorum. Aşağıdaki link içerisinde forumdaki arkadaşlar sayesinde bir çözüm buldum. Eski yazılımı bulup yükledim ve wireless display sorunum çözüldü. Benzer sorunu yaşayanlar varsa aşağıdaki linki kontrol edebilir ve yazılımı yüklemeye uygun bir televizyonları varsa problemlerini giderebilirler. Hepinize tekrar tekrar çok teşekkür ederim.

hocam bende denedim eski upgrade dosyasını ama tv gitti ne yapabilirim stand by ışığı yanıp sönüyor çözümü varmı

hocam bende denedim eski upgrade dosyasını ama tv gitti ne yapabilirim stand by ışığı yanıp sönüyor çözümü varmı
bu arada aynı sorun wifi telefon çok güzel yansıtıyor ama laptop yansıtmıyor sorun tv nin yazılımında daha önce çok güzel yansıtıyordu

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,596
hocam tv çöktü yazılım dosyasını paylaşabilirmisiniz hilevel 49uhl950 upgrade yapmıyor hata veriyor vermiş olduğunuz upgrade dosyalarının tamamını denedim işe yaramadı
Bulduğunuz her yazılımı yüklemeyin tv donanımı orijinal ise arka kapak etiket resmini buraya ekleyin.

Geri
Üst Alt