HI-LEVEL 49HL660 49"

D Çevrimdışı

Daywalker78 

Yeni Üye
24 Nis 2020
37
45
Pixellence açıldığından mı bilmiyorum ama arada bir işlemler yavaş gerçekleşiyor ve her seferinde "Bu fiyata o kadar olur birader!" diyorum kendi kendime. Bir de google uygulamasından film izlerken bir süre sonra sanırım hafıza doluyor ve takılıyor filn oynarken arada. Gidiyorum google uyg.dan geçmişi temizliyorum düzeliyor. 75dk falan izleyince oluyor gibi.
İnan netflix YouTube ve ss iptv dışında hiçbir özelliğini kullanmadım. 1700 liraya bu kadar vestel de alsan benzer olacaktı. Hatta orta seviyede tüm TV'lerde netten film izlerken aynı sorunlar oluyor. Eğer çok izliyorsan 200 250 tlye aliexpress den android box alabilirsiniz. Bu konularda çok daha verimli olacaktır. Bendekini tv kendi tanıdı ve sanki tvnin bir parçası gibi tek kumanda ile gayet iyi kullanabiliyorum.

M Çevrimdışı

MehmetDegirmennn

Yeni Üye
7 May 2020
6
21
İnan netflix YouTube ve ss iptv dışında hiçbir özelliğini kullanmadım. 1700 liraya bu kadar vestel de alsan benzer olacaktı. Hatta orta seviyede tüm TV'lerde netten film izlerken aynı sorunlar oluyor. Eğer çok izliyorsan 200 250 tlye aliexpress den android box alabilirsiniz. Bu konularda çok daha verimli olacaktır. Bendekini tv kendi tanıdı ve sanki tvnin bir parçası gibi tek kumanda ile gayet iyi kullanabiliyorum.
Çok film izlemiyorum. Yani en azından şimdilik böyle. Size sorum var: Netflix'te donma oluyor mu hiç?(Hesap yok da deneyemedim:)) Direkt olarak kullandığınız uygulamalarda nasıl diye sormak daha iyi olur.

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

Daywalker78 

Yeni Üye
24 Nis 2020
37
45
Çok film izlemiyorum. Yani en azından şimdilik böyle. Size sorum var: Netflix'te donma oluyor mu hiç?(Hesap yok da deneyemedim:)) Direkt olarak kullandığınız uygulamalarda nasıl diye sormak daha iyi olur.
Netflix HD olarak saatlerce sorunsuz kullanabilirsiniz. Android boxların sertifikası olmadığı için netflix düşük çözünürlükte çalışıyor ama tv de sorunsuz. İptv ilede denedim. Stabil çalışıyor. Sadece uygulamayı açmak uzun sürüyor ve sanki box lardaki uygulamalarda çözünürlüğü daha iyi.

D Çevrimdışı

Daywalker78 

Yeni Üye
24 Nis 2020
37
45
Son güncelleme sonrası iptv uygulamaları çalışmaz oldu. Kanal açılıyor sonra hemen duruyor. Başka yerde sorunsuz izleniyor. Nasıl düzelir bilen varmı acaba. Ott player ve ss iptv ikisinde de aynı sorun var.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Şuan satışta zam gelmiş
Bu ülkede zam durumaz.
Çarşamba günü aldığım resimlere bak
Şimdi 1000 TL fark var

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Son güncelleme sonrası iptv uygulamaları çalışmaz oldu. Kanal açılıyor sonra hemen duruyor. Başka yerde sorunsuz izleniyor. Nasıl düzelir bilen varmı acaba. Ott player ve ss iptv ikisinde de aynı sorun var.
iptv linklerini internetten genele beleş veren sitelerden deniyorsan aşırı yüklenmeden donması normal

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri