Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
28 kasım a101 insert ürünü.
2019 senesinin en sıcak fırsatı olabilir, ekonomik kriz doların durumu vs... düşünülünce şu an bedavadan biraz pahalı gibi duruyor, ürün vestel üretimi ve vestel garantisi altında, fazla söze gerek yok bu fiyata muadili ürün yok , ihtiyacı olan kaçırmasın sonra çok üzülür.

A101-HONOR-AkC4B1llC4B1-Telefon-28-KasC4B1m-2019-C4B0ndirimi.jpg

H Çevrimdışı

hamur

Yeni Üye
22 Ağu 2019
39
41
gecen hi-level marka sattilar ama sunny uretimiydi. hi-level a101 markasimi oldu? vestel markasi diye biliyorum

M Çevrimdışı

MajoriS

Yeni Üye
3 Eyl 2019
25
30
[SUP]Bende merak ediyorum A Adem Helvacı konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim[/SUP]
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu modeli mağazada gördüm geçen gün. Model adı 49uhl650 yazıyordu. Ancak internette arama yapınca böyle bir model gözükmüyor

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Herkese selamlar;

TV, HILEVEL markası'nın, SUNNY grubunda yaşadığı hüsran sonrası VESTEL e geri dönmesini takiben yeni koddan, MB130S anakart ile yeni üretilen, bu nedenle speclerine henüz ulaşamadığım bir model.

Yalnız şöyle bir durum var hemen yazayım.

Hatırlarsanız geçen sene 50''JVC için oldukça yaygara kopartmış ve BU FİYATA BU KALİTE KAÇMAZ demiştim.

Arkasından yine bir yaygara da U5600STR için kopartmış, 2089TL ye 4K Android LG panelli tv bulunmaz diye elimden geldiğince herkese aldırmıştım.

Günlerdir ÇAKMA hepsiburada indiriminde U5600 takip ediyorum satın almak için ancak şu konu başlığını geç görmüşüm ne yazık ki.

An itibari ile U5600 tv den vazgeçiyor ve VESTEL'e rotayı çeviriyorum bu tv için. Normalde Eşimin ablası ve Klimacı bir kardeşim için alacağım iki adet U5600 yerine bu tv yi almaya karar verdim.

Eğer sıradışı bir gelişme olmazsa ve VESTEL efendi bu ürün üretiminde CHOT HKC PANDA gibi düşük kalite hücre kullanmamış ise şu an iki olan satın alım sayısınıi Kendimi de dahil ederek 3 yapıyorum :ok

Şimdi öncelikle bu ürünün GERÇEK speclerine bir ulaşalım bakalım, Satış öncesi elimden geldiğince sizleri de bilgilendirmeye çalışır, En kötü olasılıkla satın aldığım ürünü sizler için sökerek tüm bilgileri buraya deşifre ederim :ok

M Çevrimdışı

MajoriS

Yeni Üye
3 Eyl 2019
25
30
Herkese selamlar;

TV, HILEVEL markası'nın, SUNNY grubunda yaşadığı hüsran sonrası VESTEL e geri dönmesini takiben yeni koddan, MB130S anakart ile yeni üretilen, bu nedenle speclerine henüz ulaşamadığım bir model.

Hatırlarsanız geçen sene 50''JVC için oldukça yaygara kopartmış ve BU FİYATA BU KALİTE KAÇMAZ demiştim.

Arkasından yine bir yaygara da U5600STR için kopartmış, 2089TL ye 4K Android LG panelli tv bulunmaz diye elimden geldiğince herkese aldırmıştım.

Günlerdir ÇAKMA hepsiburada indiriminde U5600 takip ediyorum satın almak için ancak şu konu başlığını geç görmüşüm ne yazık ki.

An itibari ile U5600 tv den vazgeçiyor ve VESTEL'e rotayı çeviriyorum bu tv için. Normalde Eşimin ablası ve Klimacı bir kardeşim için alacağım iki adet U5600 yerine bu tv yi almaya karar verdim.

Eğer sıradışı bir gelişme olmazsa ve VESTEL efendi bu ürün üretiminde CHOT HKC PANDA gibi düşük kalite hücre kullanmamış ise şu an iki olan satın alım sayısınıi Kendimi de dahil ederek 3 yapıyorum :ok

Şimdi öncelikle bu ürünün GERÇEK speclerine bir ulaşalım bakalım, Satış öncesi elimden geldiğince sizleri de bilgilendirmeye çalışır, En kötü olasılıkla satın aldığım ürünü sizler için sökerek tüm bilgileri buraya deşifre ederim :ok
Açıklama için teşekkürler Perşembe gününden önce detay bilgilere ulaşabilirsiniz çok iyi olur ?

M Çevrimdışı

mavcil 

Yeni Üye
15 Eyl 2019
49
39
a101.com.tr ye baktığımda tüm aldın aldın ürünler %30 indirimli diyor. Acaba bu fiyat zaten indirimli hali mi yoksa bunun üzerinden de %30 da mı düşecekler. Samsung mikrodalgayı biliyorum hep 400tlden listeye koymuşlardı şimdide aynı fiyattan satılacak.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Küçük yazılarla 200tl altındaki ürünlerde geçerlidir yazıyormuş ?

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Herkese selamlar;

panel kalitesi ve hücre cell kalitesi bakımından iyi derseniz almayı düşünüyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt