HEX EDITOR Uyduya nasıl yapılır

B Çevrimdışı

burakvi

Yeni Üye
7 Ara 2020
6
44
selam ustam ali 3526 işlemci için olan hex editör elinizde varsa paylaşabilirmisiniz acaba. Teşekkürler.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
eyer hex editörle ne yapacagını biliyorsan, herhangi bir editör işini görecektir, burda marifet, ne yapacagını bilmektir, editör değil :fiskos

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
hex editör sadece uydu yazılımları için değildir çoğu programlamalardada kullanılmaktadır kripto şifreleme sistemlerinde en çok kullanılan editördür program verilerini kritolamada kullanılır uydu cihaz yazılımlarında değişiklik için kullanılır crypter yapmada kullanılır ve daha bir sürü işlemlerde kullanılır yapmak istediğin işlem ne ise
ona göre bilgi edinip yavaş yavaş ilerleyebilirsin

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
selam ustam ali 3526 işlemci için olan hex editör elinizde varsa paylaşabilirmisiniz acaba. Teşekkürler.

eyer hex editörle ne yapacagını biliyorsan, herhangi bir editör işini görecektir, burda marifet, ne yapacagını bilmektir, editör değil :fiskos

hex editör sadece uydu yazılımları için değildir çoğu programlamalardada kullanılmaktadır kripto şifreleme sistemlerinde en çok kullanılan editördür program verilerini kritolamada kullanılır uydu cihaz yazılımlarında değişiklik için kullanılır crypter yapmada kullanılır ve daha bir sürü işlemlerde kullanılır yapmak istediğin işlem ne ise
ona göre bilgi edinip yavaş yavaş ilerleyebilirsin
İki güzel cevap :ok
Acemi isen hiç elleme ,ama "abi,kurcalıyayım bakayım" diyorsan ,elbette googleden aratıp indir ve kurup denemeler yapabilirsin :ok

B Çevrimdışı

burakvi

Yeni Üye
7 Ara 2020
6
44
benim bilgim yok bir arkadaş onla olur deyince bura dada tuner hatası sorununu görünce yazmıştım, bilgim olsa paylaşırım devlet sırrı değil sonuçta, Bu işden ekmek de yemiyorum. :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt