herkese merhaba

S Çevrimdışı

simena 23

Yeni Üye
31 Mar 2020
13
38
Hoş geldiniz, hangi konuda yardımcı olabiliriz?
tekrar merhaba,bende regal mb 97 kartlı smart led kartlı tv var.ben bunu tavsiye.com da youtube sayfanızdan buraya ulaştım.beyedendinşin anlattığı gibi uyguladım fakat mb 97 üzeri güncelleme var mıdır.mb 100 olur mu?kafafan iş yapmamamız gerektiğini bildiğimden,saygılarımla.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teşekkür ederim.hoş bulduk.formda yeniyiz.malum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
tekrar merhaba,bende regal mb 97 kartlı smart led kartlı tv var.ben bunu tavsiye.com da youtube sayfanızdan buraya ulaştım.beyedendinşin anlattığı gibi uyguladım fakat mb 97 üzeri güncelleme var mıdır.mb 100 olur mu?kafafan iş yapmamamız gerektiğini bildiğimden,saygılarımla.

97'ye 100'ün yazılımın atamazsınız. İşlemci, depolama vs. hepsi farklı olduğu için kart çöpe gider.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

teşekkür ederim.hoş bulduk.formda yeniyiz.malum
ne yazıkki 97 ye 100 veya 110 a 120 diye gitmez. 97 ise 97 yazılımları uyar, her ana kartın işlemcisi, yazılım farklıdır.
sizin aradığınız yazılım buradadır;

S Çevrimdışı

simena 23

Yeni Üye
31 Mar 2020
13
38
ne yazıkki 97 ye 100 veya 110 a 120 diye gitmez. 97 ise 97 yazılımları uyar, her ana kartın işlemcisi, yazılım farklıdır.
sizin aradığınız yazılım buradadır;
teşekkür ederim yazılımımız sayenizde sorunsuzca yüklendi.

teşekkür ederim yazılımımız sayenizde sorunsuzca yüklendi.
[/QUO
peki güncel tv listemi nasıl güncellerim.bende tgys diye bir program varmış o yüklü değil.

benim şuanda kanal listem 1 tuşladığımda 701 den başlıyor.bunu nasıl düzeltebilirim.saygılar

Son düzenleme:
akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62

benim şuanda kanal listem 1 tuşladığımda 701 den başlıyor.bunu nasıl düzeltebilirim.saygılar
[/QUOTE]

Sn simena23 öncelikle foruma hoş geldiniz.Kanal listenizin isteğinize göre sıralı olmasını istiyorsanız TKGS sistemini esnek veya kapalı yapmanız lazım.Eğer şifreli kanalları istemiyorsanız ,taramadan evvel şifreli kanallar kapalı seçin,öyle taratın.Eğer hazır kanal listesi kullanıyorsanız güncel olmayabilir.

S Çevrimdışı

simena 23

Yeni Üye
31 Mar 2020
13
38

Sn simena23 öncelikle foruma hoş geldiniz.Kanal listenizin isteğinize göre sıralı olmasını istiyorsanız TKGS sistemini esnek veya kapalı yapmanız lazım.Eğer şifreli kanalları istemiyorsanız ,taramadan evvel şifreli kanallar kapalı seçin,öyle taratın.
[/QUOTE]
teşekkür ederim. sistem sorunsuz şekilde çalışıyor.saygılar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt