Hepsiburada Dev Mega Hiper İndirim Günleri

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Yine bir indirim günleri furyası. Kara cuma ile başladı, muhteşem cuma indirimleri oldu adı. Yılda bir yetmedi şimdi nerdeyse her ay bir patron çıldırdı günleri. Var mı takip eden? Gerçekten dedikleri gibi bir indirime denk geldiniz mi?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Piyasasını bildiğim ürünlerde indirim olup olmadığını anlayabiliyorum.
Siz de benim gibi belirli ürünlerin fiyatlarını takip ederseniz, çeşitli sitelerden, indirimlerin gerçek olup olmadığını anlayabilirsiniz.
Anlayan anlatmak istediğimi anlamıştır umarım. :hihi

wired jim carrey GIF

B Çevrimdışı

beratozguner

Aktif Üye
25 Mar 2021
101
31
Spydrop isimli google chrome eklentisi var. Kurup ürünün ne kadar olduğunu nerelerde gezdiğini görebilirsiniz. Toshiba 58ul3a63Dt tv var.

toshiba9da6933450b708aa.jpg

Burada hiper mega ultra indirimli fiyatı.

toshibaf0ecf8c9b2bda083.jpg

Burada da gerçekte olanlar var. Tüketici yanıltma var aslında ama maalesef bir ceza vs almıyorlar.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Spydrop isimli google chrome eklentisi var. Kurup ürünün ne kadar olduğunu nerelerde gezdiğini görebilirsiniz. Toshiba 58ul3a63Dt tv var.

toshiba9da6933450b708aa.jpg

Burada hiper mega ultra indirimli fiyatı.

toshibaf0ecf8c9b2bda083.jpg

Burada da gerçekte olanlar var. Tüketici yanıltma var aslında ama maalesef bir ceza vs almıyorlar.
Türkiye ekonomisi gibi çok sağlam temeller üzerine kurulu sistemlerde (!) bu ve benzeri yanıltmaların her zaman yasal dayanağı vardır... ?

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
ben bir keresinde özellikle takip ettim, böyle bir şey var mı gerçekten indiriyorlar mı diye. gördüm kü önce fiyatı kaldırıyorlar bayağı bir yukarı, sonra indiriyorlar ama nedense bir türlü normal piyasa fiyatına gelemiyor bu inmiş fiyatlar, Aradım HB müşteri hizmetlerini niye böyle yaptıklarını sordum, eleman sus pus, üşendim açıkçası rekabet kuruluna şikayet etmeye, Uyanık olun, her indirim yapıyorum diyenin üstüne atlamayın. şimdi hazreti google var, anında kim nerede neyi kaça satıyor veya satmış görüyorsunuz, boşuna aldanmayın bu indirim PALAVRALARINA

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Önce bindirim sonra sözde indirim yapıyorlar.Bilmeyenler de bu numaraları yiyor.Müşteriyi yanıltanlara şöyle ceza böyle ceza var diyorlar ama caydırıcı bir ceza pek uygulanmıyor.Genellikle yapanların yanına ka^r kalıyor.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
ben bir keresinde özellikle takip ettim, böyle bir şey var mı gerçekten indiriyorlar mı diye. gördüm kü önce fiyatı kaldırıyorlar bayağı bir yukarı, sonra indiriyorlar ama nedense bir türlü normal piyasa fiyatına gelemiyor bu inmiş fiyatlar, Aradım HB müşteri hizmetlerini niye böyle yaptıklarını sordum, eleman sus pus, üşendim açıkçası rekabet kuruluna şikayet etmeye, Uyanık olun, her indirim yapıyorum diyenin üstüne atlamayın. şimdi hazreti google var, anında kim nerede neyi kaça satıyor veya satmış görüyorsunuz, boşuna aldanmayın bu indirim PALAVRALARINA
Şikayet edince ne olacak?
Devlet kurumları hesap mı soracak?
Hadi sordu diyelim... Cevap çok basit ve geçerli... "Dün 1 liraya aldığımı yarın da 1 liraya alabilme garantisi ver, ürünün fiyatını fırıldağa çevirmeyeyim"

Ekonomiye, sisteme, siyasete güven yoksa, her türlü dolaplar çevrilir. ?

Türkiye ekonomisi gibi çok sağlam temeller üzerine kurulu sistemlerde (!) bu ve benzeri yanıltmaların her zaman yasal dayanağı vardır... ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt