Hdmi Tavsiyesi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
bu kablonun 5 metreliği var elimde kalitesi fena değil fakat bunlar nasıldır acaba

O iki kablodan da bir performans beklemeyin.
Kaliteli HDMI kablolar pahalı oluyor.

Philips, SONY gibi markaların da kabloları var ama aynı üreticiden çıkıyormuş sanırım.
Onlarda da biraz markaya para ödüyoruz sanırım.

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
O iki kablodan da bir performans beklemeyin.
Kaliteli HDMI kablolar pahalı oluyor.

Philips, SONY gibi markaların da kabloları var ama aynı üreticiden çıkıyormuş sanırım.
Onlarda da biraz markaya para ödüyoruz sanırım.

Hdmi kabloda bence kalite çok farketmiyor. dış malzeme kalitesi bakımından sormuştum aslında, bence sadece bant genişliği önem farzediyor 1.4 2.0 gibi

2.0 hdmi kablolar fiyatları çok yüksek

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Hdmi kabloda bence kalite çok farketmiyor. dış malzeme kalitesi bakımından sormuştum aslında, bence sadece bant genişliği önem farzediyor 1.4 2.0 gibi

2.0 hdmi kablolar fiyatları çok yüksek

Kalite şöyle fark ediyor, verilerin doğru aktarımı için gerekiyor. Bu biraz daha görüntüye önem verenler için zira fiyatları öyle 50 60 lira değil o kabloların. Bir de Türkiye'de orjinallerini bulmak sıkıntı sanırım.

10 metrede HDMI sinyali düzgün gider mi bilemiyorum.

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Kısa mesafe için düşük kaliteli bir hdmi kablo kullansan sıkıntı olmaz belki ama mesafe 10 metre ise kalitesiz kabloda veri kaybı yaşaman kaçınılmazdır. Veri kaybı yaşamamak için Kaliteli kablo kullanmanızı tavsiye ederim

J Çevrimdışı

javie

Yeni Üye
5 Eki 2018
25
43
almanya amazondan aldığım fazladan 1 adet hdmi 2.0 kablom var, amazon basic ürünüdür, düşünen olursa özelden mesaj atabilir dostlar.

Geri
Üst Alt