hd uydu alicisi tavsiyesi verebilecek var midir

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Herkese merhaba ;

Yaklaşık 5 yıldır ip tv izlerim.Sizlere devrim niteliğinde yenilikleri olan bir iptv den bahsetmek istiyorum.

4k orjinal yayınları,7/24 teknik desteği,hatta sorun kendilerinden kaynaklı ise para iadesi yapacak kadar kurumsal bir firma olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.
Kendilerine aşağıda ki linkden ulaşabilirsiniz.Siteleri hem çok basit hem çok kullanışlı.İster whatsapp dan ister chat den ulaşılabilir ve anında cevap alabilirsiniz.
Deneyin zaten farkı göreceğinizden eminim...!!!
Yanlız kuracağınız tv veya cihaz uyumu önemli aynı zamanda link olarak bu adamlardan alamazsınız ,burada kilit nokta ise internet hızınız söylemeden geçmek istemedim.

Ayrıca soru sormak isterseniz chrome da whatsapp açıp bilgilendirme için kurdukları guruba dahil olabilirsiniz.

ip tv zaten tek kanaldan çıkıyor herkes o kişiden alır türkiyeye gelince fiyatlar uçuyor nedense zaten o kadar uzun süreli ip tv adresleri var onlar yetiyor bize izlemek isteyene

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64

Uydu alıcısı tavsiyesinde iptv satışı :) ,sitenizdeki "müşteri temsilcisi" de senmisin yoksa :)
Bende ondan böyle cevaplamıştım sevgili Domestos ,konu yeri bakımından :ok

EK:
Haaaa,anladımmmm,tamam iki aynı konu :)

T Çevrimdışı

tv_on_air

Yeni Üye
14 Tem 2019
2
45
Uydu alıcısı tavsiyesinde iptv satışı :) ,sitenizdeki "müşteri temsilcisi" de senmisin yoksa :)
Keşke olsam da para kazansam.Bari deli gibi olan borçları öderiz.
Müşteri temsilcisi alsalar ne güzel olur.Oturduğum yerde kazanırdım.Sadece kullanıcıyım.
Haklısın bu şekilde bağlantı kurmak evet güzel olurdu.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Keşke olsam da para kazansam.Bari deli gibi olan borçları öderiz.
Müşteri temsilcisi alsalar ne güzel olur.Oturduğum yerde kazanırdım.Sadece kullanıcıyım.
Haklısın bu şekilde bağlantı kurmak evet güzel olurdu.
Tamam,inandım sevgili tv_on_air :)
Ama yinede :
https://tavsiyeforumu.com/forum/diger.411/
Burada telefonunu kaydedip de yapsan daha iyi olur bence,tabii benim düşüncem bu yöndedir,yönetim bu konuda ne der bilemem ,hem satış olur hemde borçlarını ödersin,daha önce başka bir arkadaş vardı,o da iptv satışıyla uğraşıyordu,buradan test de vermişti ama sonradan ne olduysa hepimize lafı söyleyip gitti
https://tavsiyeforumu.com/konu/3-ay...etsiz-sinema-kanallari.4113/page-5#post-88486
Ardından tekrar geri geldi,gelsin beni ilgilendirmez ama giderken yazdıkları şahsen zoruma gitti,yukarıdaki linkte okuyacaksın,neyse dediğim gibi ilk verdiğim linkte telefonla onay alıp tabii ki satışını yapabilirsin :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri