Hava 41 derece rüzgar bile sıcak esiyor.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Aklıma gelmişken, şu başımızdaki bela bitsin. Aydem hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Normalin 5 katı tahsil ettikleri elektrik parasına rağmen bakım çalışmalarını yapmadıkları trafolar ve nakil hatları yatırımı nedeniyle yaktıkları ormanların hesabını verecekler.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,305
Doğaya karşı acımasız olmamızın karşıt cevaplarını doğadan misliyle alıyor almaya devam edeceğiz. Çok kötü günler dünyayı bekliyor malesef. Bunlar komplo teorisi değil bilimsel gerçekler ve gidişat iyi değil :(

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,778
Doğaya karşı acımasız olmamızın karşıt cevaplarını doğadan misliyle alıyor almaya devam edeceğiz. Çok kötü günler dünyayı bekliyor malesef. Bunlar komplo teorisi değil bilimsel gerçekler ve gidişat iyi değil :(
ağaçları kesiyorlar, heyelan, sel oluyor. "neden oldu ki?" diye soruyorlar. bu insanlık cidden garip.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Aklıma gelmişken, şu başımızdaki bela bitsin. Aydem hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Normalin 5 katı tahsil ettikleri elektrik parasına rağmen bakım çalışmalarını yapmadıkları trafolar ve nakil hatları yatırımı nedeniyle yaktıkları ormanların hesabını verecekler.
Ben bu olayı canlı yaşadım köydeyken , gece fırtına çıktığında baktım karşıda elektrik direğinden kıvılcım çıkıyordu,hemen ramazan abiyi aradım ki altında samanların üzerini ıslatsın ,yangın çıkmasın diye.Bu arada 2 kere de bu nedenle sigortalar atmıştı.Umarım filme çekmişimdir ,telefondan sonra hemen hanıma sordum "sana wp den böyle video atmışmıydım" diye ,hatırlamıyorum ama söylemiştin demişti.Yarın iş işim yedekteki hddlerde video aramak olacak :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ben bu olayı canlı yaşadım köydeyken , gece fırtına çıktığında baktım karşıda elektrik direğinden kıvılcım çıkıyordu,hemen ramazan abiyi aradım ki altında samanların üzerini ıslatsın ,yangın çıkmasın diye.Bu arada 2 kere de bu nedenle sigortalar atmıştı.Umarım filme çekmişimdir ,telefondan sonra hemen hanıma sordum "sana wp den böyle video atmışmıydım" diye ,hatırlamıyorum ama söylemiştin demişti.Yarın iş işim yedekteki hddlerde video aramak olacak :ok
Elinde bu tarz somut örnekleri olan varsa bana ulaştırırlarsa çok sevinirim.
Ben söyledim mi lafta kalmaz agalar, Savcılığa vereceğim dedim mi veririm ama şu an delil toplama aşamasındayım.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
13 Tem 2021
3,020
60
Adem ustam hangi savcı hangi hakim bakacak,ki elinde delil olsa ne olur bunların hepsi zaten yandaş olanları,da hasır altı ediyorlar savcısı,da hakimi,de onların atadıkları değilmi,ki bunca olumsuz olay oluyor insanlar ölüyor özelliklede kadın ve çocuklar. yakalıyorlar ertesi gün bir bakıyorsun,ki salıvermişler nasıl bir sistem nasıl bir adelet bunca yaşamımda bu sene kadar kötü yönetilen bir türkiye görmedim ben her türlü olumsuzluk aldı başını gidiyor allah sonumuzu hayır eylesin inşallah.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
45
Ben bu yaşıma kadar hayatımda hiç böyle sıcak gördüğümü hatırlamıyorum. Birde dünya insanlar herşey bir garipleşti. Ortalık bir tuhaf.. Rezil bir dünyada yaşıyoruz. Keşke kıymetini bile bilseydik.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,778
"küresel ısınma" diyene deli gözüyle bakanların, dünyayı yönettiği zamandayız. bakmayın iklim anlaşmaları zart zurt laflarına. yine atmosfere sera gazları boca ediliyor, tam gaz. ne ekersek onu biçiyoruz.

Geri
Üst Alt