Hatalı klima montajı

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Adem hocam iyi günler yeni aldığımız eve klima montajı yaptırdım eski boru kullanılmaz dediler tamam dedim yenisini takın takmışlar eski boruları kesme sökme zahmetinde bile bulunmamislar
Sonra elektrik tesisatı çekmişler dış üniteden keşke resmini çekip gosterseydim size dis üniteyi monte etmişler tiz saplamalari salona çıkarmışlar eyvah eyvah
Yani Adem hocam ne yapmam gerek bana yardımcı olur musunuz lutfen

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Resim varsa daha iyi olurdu,
Bazı yerlerde kaplama veya duvarın taşımadığı durumda evet saplama atılabilir. Eski boru yerinde dururken mi yeni boru çektiler ?
Bu klima yeni mi?
Marka nedir?
Özel servis mi kurdu?
Servis raporun var mı ?

A Çevrimdışı

asahi 

Yeni Üye
5 Haz 2018
36
60
Resim varsa daha iyi olurdu,
Bazı yerlerde kaplama veya duvarın taşımadığı durumda evet saplama atılabilir. Eski boru yerinde dururken mi yeni boru çektiler ?
Bu klima yeni mi?
Marka nedir?
Özel servis mi kurdu?
Servis raporun var mı ?
Merhaba evet bir evden diğer eve taşındı eski boru varken yenisi çekildi servis Vestel servis Vestel in yönlendirdiği tekrar gelmişler bizim elimizden gelen bu deyip gitmişler.izmir karsiyaka oturuyorum yeni boruyu para kazanmak için çektiniz tamamda eski boruları da sokup alaydiniz degilmi .boruların sargıları bile eski insan elektrik kablosunu o sarginin içine alırdı degilmi yada bir kanal konurdu nasıl servis anlamadım resim çektim ama sonra gönderirim .Vestel üzdü bizi .iyi günler dilerim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt