Hastane Sistemi

• Konbuyu başlatan Acemi Klimacı
  • Başlangıç tarihi
A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Delirtiyorlar adamı valla. Sıra beklemekten ölen hastalar olmuş daha önce. Ben 3 yaşımda iken yüzüme nescafe dökülmüş annem Antalya'da apar topar hastaneye yetiştirmeye çalışmıştı bu ne sıra yahu. 50 kişi Bekliyorsun en az acil durumum var diyorsun Hoppala gene yarım saat. İzmir e göz doktoruna gidiyorum İstanbul a halamlara gidersem orada göz doktorum var aslında oraya gitmem lazım ama orası uzak malum İzmir i tercih ediyorum. Benim gözler bozuk gözlük kullanıyorum da öyle bir sıra var ki maşallah tıklım tıkış ben daha önce saat sabah 10:30 da randevum vardı. Saat tam öğlen 1 oldu ben yeni içeri girdim. Anneannemin acil durumu vardı Çanakkale ye doktora gittiler bugün ardından Hoppala Bursa ya. Kolları yara bere mi dersin 3 ayda bir kortozona bağlıyorlar. Her hafta kalbi sıkışıyor. Bende de astım var sanırım kızartma kokuları beni tıkıyor. Yani demek istediğim şu özel hastane demek bir sürü para demek. Ee herkesin durumu bir değil. Bu gün sıra beklemekten Allah korusun Annem Anneannem ölebilirdi. Hadi beklediğine değse şimdi de eskiden ilaçların yüzde 80 i sigorta ödüyordu. Şimdi neredeyse yarısını ödüyorlar. 3 ayda bir kortozona bağla her hafta ilaç yazdır sıra bekle. Çok zor. Şu sıra meselesine bir el atmalılar.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,781
Cvp: Hastane Sistemi

Takatoshi Ne Sırası Randevu Sistemine Geçileli Çok Oldu.

Verdikleri yada Aldığın Randevunun Saattinde Gidiyorsun +-5dk içinde Muayene Oluyorsun.

Geçmiş Olsun Buarada.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Takatoshi Ne Sırası Randevu Sistemine Geçileli Çok Oldu.

Verdikleri yada Aldığın Randevunun Saattinde Gidiyorsun +-5dk içinde Muayene Oluyorsun.

Geçmiş Olsun Buarada.

Bana öyle bir şey denk gelmedi. Randevu aldığım halde ben 3 saat sıra bekledim. Bir kere en az 1,5 saat sıra beklıyorum. İstanbul Ankara gibi yerler büyük orası daha gelişmiştir. Ama İzmir Çanakkale'de ben sürekli sıra bekledim ki randevu olduğu yerde

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,781

Bimer'e Sikayette Bulun Durumu Anlatan

Adamı Döverler Sene 2016 Hala Sıra mı Beklenir miş.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Bimer'e Sikayette Bulun Durumu Anlatan

Adamı Döverler Sene 2016 Hala Sıra mı Beklenir miş.

Bu yüzden her hastaneye gideceğim zaman 1 gb internet paketi alıyorum sıra beklerken internette sörf yapıyorum müzik dinliyorum ne olur ne olmaz

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,781

Olur mu Öyle Şey Dediğimi Yap

Yap Şikayetini Bak Nasıl Muma Dönüyorlar.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Olur mu Öyle Şey Dediğimi Yap

Yap Şikayetini Bak Nasıl Muma Dönüyorlar.

Evet şikayet etmem lazım da annem pek üstünde durmuyor. Haklısın sende.

Geri
Üst Alt