"HANTA" Virüs

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
Bu hastalığın da aşısı yokmuş bu arada , kesin fare mare yemiştir bu Çin'li , yemedikleri zıkkım yok milletce zaten.

bildiğim kadarıyla her "yürüyen canlı yeniyormuş"(hayvanlar olarak):hmm
hani çekirge ızgara,çıyan ızgara,akrep ızgara çok gördüm oralarda;bunlar ciddi "protein" kaynaklarıymış!
özellikle çekirge,bir tane yiyorsun günlük protein ihtiyacını karşılıyormuş:haha
hele "maymun beyni"(şimdi kanunen yasak satışı!!!)hem de canlı yeniyor!
acaip insanlar Çin liler yaw

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
hani çekirge ızgara,çıyan ızgara,akrep ızgara çok gördüm oralarda;bunlar ciddi "protein" kaynaklarıymış!
özellikle çekirge,bir tane yiyorsun günlük protein ihtiyacını karşılıyormuş:haha
Masa hariç bütün dört ayaklıları
Uçak hariç uçan her şeyi
Gemi hariç her yüzeni yiyor ******...

:haha

Moderatör tarafında düzenlendi:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Yaa ben Nat Geo da bir belgesel izledim resmen midem kalktı , beynim yandı. Şimdi buraya ne kadar yazılır bilemem ama , bildiğiniz köpek penisinden çorba yapıp yiyorlar. Onlarca köpek penisini bir tencereye atıp , bir güzel kaynatıp , çorba yapıp yiyorlar. Burası da bir restoran , sadece bu çorbayı yapıyor , artık ne kadar tüketiliyorsa başka bir şey satmıyorlar.

ofis76 Çevrimiçi

ofis76 

Aktif Üye
20 Ağu 2018
300
47
Çine gidenlerden duyduklarım, sırtı güneş gören her şeyi yedikleri, ne hayvanı bilmiyorum çıkardığı şeyi yiyiyorlarmış ilk etapta yumurta sanılıyor ama dışkısıymış. Köylülerin bebekleri ölürse et yediklerini yoksa et bulamadıkları mı dersin. Neler neler.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Yaa ben Nat Geo da bir belgesel izledim resmen midem kalktı , beynim yandı. Şimdi buraya ne kadar yazılır bilemem ama , bildiğiniz köpek penisinden çorba yapıp yiyorlar. Onlarca köpek penisini bir tencereye atıp , bir güzel kaynatıp , çorba yapıp yiyorlar. Burası da bir restoran , sadece bu çorbayı yapıyor , artık ne kadar tüketiliyorsa başka bir şey satmıyorlar.
Köyde; eski insanları kızdırınca "eşeğin tenisini ye" diye bağırırlardı. Şimdi köpeğinkini okuyunca Çağrışım yaptı. :krokop

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Emmi bunlara insan bile denmez ya yaratık herifler :alala

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw Tavuk ayağının tırnaklarını bile yiyorlar!
zaten çoğu gittimiz yerde arada Tavuk türü şeyler yiyorduk,tırnaklı geliyor:haha

ben 6 defa Hindistana da gittim işimiz icabı,orası tam pislik yuvası ama Çin liler gibi değil adamların
gıdaları hijyen ama ortamları yine pislik içinde ve heriflerin zaten çoğu vejeteryan!
yemekleri de acılı ama bize çok yakın! Çin de aç kalırsın yaw hele de acemiysen:kas
ya da McDonalds lara gideceksin artık ne eti çıkıyorsa!

Virüsün A babası bu heriflerden çıkar doğal olarak!

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
yaw Tavuk ayağının tırnaklarını bile yiyorlar!
zaten çoğu gittimiz yerde arada Tavuk türü şeyler yiyorduk,tırnaklı geliyor:haha

ben 6 defa Hindistana da gittim işimiz icabı,orası tam pislik yuvası ama Çin liler gibi değil adamların
gıdaları hijyen ama ortamları yine pislik içinde ve heriflerin zaten çoğu vejeteryan!
yemekleri de acılı ama bize çok yakın! Çin de aç kalırsın yaw hele de acemiysen:kas
ya da McDonalds lara gideceksin artık ne eti çıkıyorsa!

Virüsün A babası bu heriflerden çıkar doğal olarak!
Geçen bir video izledim ıyyyyy içimden hiç ne dana eti nede tavuk yiyesim geldi artık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt