Hangisi Daha İyi

Z Çevrimdışı

zamansiz velet

Yeni Üye
10 Kas 2018
45
36
Arkadaşlar Hybrid android uydu alıcısı alacağım sizce
Hiremco impala 4K mı?
Dreamstar a5 mi?:bilmiyom:bilmiyom:bilmiyom

CC0C4D15-2E9F-458F-9557-95AE59A5A554.jpg
62A34CFB-C2BB-4832-856E-1030A3C8D3F9.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Bu ikisi de bence hiç yaramaz!
sanırım bizim eski den Uydu Alıcıları için kullandığımız tabirle "Karaköy" işi çakma markalı mallar dan

YT dan bir iki arkadaş da bunu gazlamıştı bir aralar! birisi Mithat diğeri de neydi unuttum

-Hybrid denilen bu cihazlar genel de yaramaz zira her ikisini de iyi yapamıyor!
-bu bahsettiğin her iki cihaz da zaten o rakamları kesinlikle etmez

daha da önemlisi bence en şu iki soruya cevap bvermelisin

1-TV-Box tecrüben varmıdır?
2-tam hangi amaçlar için böyle bir özellikle Hybrid cihaz seçtin?

ya da net den veya malum forumlar dan bunun "gazınımı" yedin?

bence ilk soru senin TV-Box larla olan ilişkin/tecrüben v.s

++
Sana güncel bilgi olarak şunu verebilirim(çoook uzun yıllar bu meretlerin belki de 50 tanesini alıp kullanmış birisi olarak)

>AMLogic chipset li en yeni model/version olarak "905X4" ler dir(piyasa da henüz fazla bir marka/model seçeneği yoktur!)
ben bunlar dan olan 3/4 tanesin den ikisini kullandım,birisini de zaten hala kullanıyorum

"905X4" diye arat ve takılırsan gel buradan sor,haybeye Karaköy vari cihazlara fazladan para bayılma!

bendeki meret bu dur;

bundan önce de bunu kullanıp satmıştım;

hangisi daha iyi dersen? A95X F4 biraz daha iyi dir

not;Çin de bir kaç tane de yine çakma markalı(sanırım aynı üretici den çıkma) 905X4 chipset li cihazlar da var ama bunu şimdilik ele!

++
Hybrid diye düşünme Uydu+TV-Box;bunlar sorunlu dır,donanımları kalitesiz ve düşük seviyedir v.s
bırak acemliği,tecrübeli bile olsan ciddi sıkıntı verir adama!

++
Uydu Alıcı için piyasa da bin tane değişik cihaz vardır! ucuz yollu birisini al gitsin
TV-Box ise çok ayrı bir uğraştır,alışırsan Uydu Alıcı filan hikaye gelir hatta hiç aramazsın bile

ancak yukarıda dedim;tam ne iş yapacaksın bununla?

Z Çevrimdışı

zamansiz velet

Yeni Üye
10 Kas 2018
45
36
Genel amaç iptv kullanım olacak görüntü kalitesi kanal geçiş süresi çok iyi olmalı A95X F4 Türkiye satışı yokmu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Genel amaç iptv kullanım olacak görüntü kalitesi kanal geçiş süresi çok iyi olmalı A95X F4 Türkiye satışı yokmu
Android cihazda kanal geçiş süresi kısa olmaz ne yazık ki.
Görüntü kalitesi istiyorsanız yine bu cihazlara bakmayın bence.
IPTV alın, PC'de açın bence.
En iyi verimi ve performansı öyle alırsınız bence.

Z Çevrimdışı

zamansiz velet

Yeni Üye
10 Kas 2018
45
36
Bu ikisi de bence hiç yaramaz!
sanırım bizim eski den Uydu Alıcıları için kullandığımız tabirle "Karaköy" işi çakma markalı mallar dan

YT dan bir iki arkadaş da bunu gazlamıştı bir aralar! birisi Mithat diğeri de neydi unuttum

-Hybrid denilen bu cihazlar genel de yaramaz zira her ikisini de iyi yapamıyor!
-bu bahsettiğin her iki cihaz da zaten o rakamları kesinlikle etmez

daha da önemlisi bence en şu iki soruya cevap bvermelisin

1-TV-Box tecrüben varmıdır?
2-tam hangi amaçlar için böyle bir özellikle Hybrid cihaz seçtin?

ya da net den veya malum forumlar dan bunun "gazınımı" yedin?

bence ilk soru senin TV-Box larla olan ilişkin/tecrüben v.s

++
Sana güncel bilgi olarak şunu verebilirim(çoook uzun yıllar bu meretlerin belki de 50 tanesini alıp kullanmış birisi olarak)

>AMLogic chipset li en yeni model/version olarak "905X4" ler dir(piyasa da henüz fazla bir marka/model seçeneği yoktur!)
ben bunlar dan olan 3/4 tanesin den ikisini kullandım,birisini de zaten hala kullanıyorum

"905X4" diye arat ve takılırsan gel buradan sor,haybeye Karaköy vari cihazlara fazladan para bayılma!

bendeki meret bu dur;

bundan önce de bunu kullanıp satmıştım;

hangisi daha iyi dersen? A95X F4 biraz daha iyi dir

not;Çin de bir kaç tane de yine çakma markalı(sanırım aynı üretici den çıkma) 905X4 chipset li cihazlar da var ama bunu şimdilik ele!

++
Hybrid diye düşünme Uydu+TV-Box;bunlar sorunlu dır,donanımları kalitesiz ve düşük seviyedir v.s
bırak acemliği,tecrübeli bile olsan ciddi sıkıntı verir adama!

++
Uydu Alıcı için piyasa da bin tane değişik cihaz vardır! ucuz yollu birisini al gitsin
TV-Box ise çok ayrı bir uğraştır,alışırsan Uydu Alıcı filan hikaye gelir hatta hiç aramazsın bile

ancak yukarıda dedim;tam ne iş yapacaksın bununla?
Netflix görüntü çözünürlüğü 4K desteği varmıdır iptv görüntü netliği kanal geçiş hızları netflix L1 sertifikası varmı ?
var buyrun

Hocam bu ikinci el ben sıfır almak istiyorum yinede link için teşekkür ederim ??

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri